Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 lutego 2016 r.
20:49

Zabójstwo mężczyzny na Czubach. Podejrzewany został zatrzymany w Koninie

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 21 A A

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za niedzielne morderstwo na lubelskich Czubach. W środę ma on stanąć przed prokuratorem i usłyszeć zarzuty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo pochodzi z Lublina. Został zatrzymany w poniedziałek w Koninie. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że tylko on odpowiada za śmierć 29-latka. Wcześniej w związku ze sprawą zatrzymano trzech mężczyzn w wieku od 26 do 32 lat.

– Musieliśmy wyjaśnić ich rolę w zdarzeniu – mówi Justyna Rutkowska-Skowronek, szefowa Prokuratury Rejonowej Lublin-Południe. – Okazało się, że nie brali udziału w napaści. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni.

Do tragicznej w skutkach awantury doszło w niedzielę po południu, przed blokiem przy ul. Wyżynnej. 29-letni mężczyzna został ugodzony nożem. Na miejsce wezwano pogotowie. Mimo wysiłków lekarzy, mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu podczas operacji.

We wtorek przeprowadzono sekcję zwłok. Jak wstępnie ustalono, 29-latek dostał dwa ciosy nożem. Pierwszy spowodował niewielką ranę ciętą na barku. Drugi okazał się śmiertelny. Ostrze przeszło pod żebrem i przebiło trzustkę. Doprowadziło do krwotoku, który był główną przyczyną śmierci.

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że tuż przed awanturą 29-latek był w mieszkaniu przy ul. Wyżynnej wraz z trzema znajomymi (którzy później zostali zatrzymani – red.). Razem z jednym z kolegów wyszedł z domu. Zobaczył napastnika, doszło do szarpaniny. Podczas starcia 29-latek został ranny. Napastnik uciekł.

Zatrzymany w poniedziałek mężczyzna ma odpowiadać za zabójstwo. Powinien się liczyć z karą do 25 lat więzienia lub nawet z dożywociem.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wierzący-praktykujący / 11 lutego 2016 o 14:04

tak ! wyspowiadał sie i sam zgłosł sie na Policję!

wielki sukces Policji !

Podziekowania dla Księdza. On pewnie go do tego nakłonił.  Jak u Księdza Mateusza...

Avatar
x / 11 lutego 2016 o 07:41

tak ! wyspowiadał sie i sam zgłosł sie na Policję!

wielki sukces Policji !

Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 05:39
Podobno zabójca przed aresztowaniem poszedł się wyspowiadać, po prostu jest z pokolenia JPII!
Avatar
Mk / 10 lutego 2016 o 16:41
Osiedlowe akcje co można o nich powiedzieć...
Avatar
rea / 10 lutego 2016 o 16:03

Czuby. Sama nazwa mówi za siebie...


Wow ależ się wyśiliłeś inteligencie z czechowa,
Avatar
Czechów / 10 lutego 2016 o 15:57

Czuby. Sama nazwa mówi za siebie...

Avatar
w / 10 lutego 2016 o 15:55

Na Wyżynnej oprócz Normalnych ludzi zwanych przez patol Spoleczbiakami mieszkaja rowniez przesiedleńcy.Cały blok nr 16 to glownie ludzie ze Starówy!! Mieszkałem na różnych osiedlach ale w tym rejonie jest najwiecej łobuzeri.Może teraz rzeczywiście mniej bo albo ich eksmitowali,siedzą za kratami kto porzadniejszy wyjechal za granice.Wystarczy przejsc sie pod Stokrotkę i wszystko jasne.Poki sa trzeźwi to pełna kulturka,gorzej jest jak nadużyją i terroryzują całe osiedle głośnymi krzykami,przeklebstwami.W lecie nie mozna spac przy otwartym oknie bo drą mordy.

Co ty gadasz w 16 dzieciaku mieszkają normalni ludzie, mam tam znajomych i wiem więc nie pisz bajek,sama też zresztą mieszkam na Wyzynnej i teraz to jest spokój w porównaniu z tym co było kilka / kilkanaście lat temu. A pod Stokrotkę przenieśli się z pod 20stki i placyku na którym teraz stoi komisariat, zresztą zawsze stali pod wieżowcami
Co ty gadasz w 16 dzieciaku mieszkają normalni ludzie, mam tam znajomych i wiem więc nie pisz bajek,sama też zresztą mieszkam na Wyzynnej i teraz to jest spokój w porównaniu z tym co było kilka / kilkanaście lat temu. A pod Stokrotkę przenieśli się z pod 20stki i placyku na którym teraz stoi komisariat, zresztą zawsze stali pod wieżowcami rozwiń
Avatar
e / 10 lutego 2016 o 15:21
Niezły patol z nożem chodzi, każdy z nich ma coś za uszami
Avatar
Gość / 10 lutego 2016 o 15:20
Na Wyżynnej oprócz Normalnych ludzi zwanych przez patol Spoleczbiakami mieszkaja rowniez przesiedleńcy.Cały blok nr 16 to glownie ludzie ze Starówy!! Mieszkałem na różnych osiedlach ale w tym rejonie jest najwiecej łobuzeri.Może teraz rzeczywiście mniej bo albo ich eksmitowali,siedzą za kratami kto porzadniejszy wyjechal za granice.Wystarczy przejsc sie pod Stokrotkę i wszystko jasne.Poki sa trzeźwi to pełna kulturka,gorzej jest jak nadużyją i terroryzują całe osiedle głośnymi krzykami,przeklebstwami.W lecie nie mozna spac przy otwartym oknie bo drą mordy.
Avatar
e / 10 lutego 2016 o 13:34

Nie ma co ukrywać Wyżynna to głownie chołota,obiboki,ćpuny i alkoholicy.Przesiedleńcy ze Starówki!! Szukali zaczepki to mają za swoje!Jednego bohatera mniej!!Tylko ja sie zastanawiam po jakiego grzyba postawiono tam Komisariat skoro jest identycznie ba!!A nawet gorzej!!Z drugiej strony wiadomo najciemniej pod latarnią!!


Co ty gadasz,chołotą to jesteś może ty na Wyżynnej nie ma żadnych przesiedleńców fantasto jak chcesz robić sensację to przynajmniej poznaj fakty,tu mieszkają normalni ludzie a to ze jest pewien element to nie czyni z Wyżynnej żadnego getta, kiedyś owszem było nieciekawie ale na kazdym osiedlu taki spotkasz u ciebie na wsi tez.Przesiedleńcem ze Starówki to pewnie ty jesteś idioto

Co ty gadasz,chołotą to jesteś może ty na Wyżynnej nie ma żadnych przesiedleńców fantasto jak chcesz robić sensację to przynajmniej poznaj fakty,tu mieszkają normalni ludzie a to ze jest pewien element to nie czyni z Wyżynnej żadnego getta, kiedyś owszem było nieciekawie ale na kazdym osiedlu taki spotkasz u ciebie na wsi tez.Przesiedleńcem ze Starówki to pewnie ty jesteś idioto rozwiń
Avatar
wierzący-praktykujący / 11 lutego 2016 o 14:04

tak ! wyspowiadał sie i sam zgłosł sie na Policję!

wielki sukces Policji !

Podziekowania dla Księdza. On pewnie go do tego nakłonił.  Jak u Księdza Mateusza...

Avatar
x / 11 lutego 2016 o 07:41

tak ! wyspowiadał sie i sam zgłosł sie na Policję!

wielki sukces Policji !

Avatar
Gość / 11 lutego 2016 o 05:39
Podobno zabójca przed aresztowaniem poszedł się wyspowiadać, po prostu jest z pokolenia JPII!
Avatar
Mk / 10 lutego 2016 o 16:41
Osiedlowe akcje co można o nich powiedzieć...
Avatar
rea / 10 lutego 2016 o 16:03

Czuby. Sama nazwa mówi za siebie...


Wow ależ się wyśiliłeś inteligencie z czechowa,
Avatar
Czechów / 10 lutego 2016 o 15:57

Czuby. Sama nazwa mówi za siebie...

Avatar
w / 10 lutego 2016 o 15:55

Na Wyżynnej oprócz Normalnych ludzi zwanych przez patol Spoleczbiakami mieszkaja rowniez przesiedleńcy.Cały blok nr 16 to glownie ludzie ze Starówy!! Mieszkałem na różnych osiedlach ale w tym rejonie jest najwiecej łobuzeri.Może teraz rzeczywiście mniej bo albo ich eksmitowali,siedzą za kratami kto porzadniejszy wyjechal za granice.Wystarczy przejsc sie pod Stokrotkę i wszystko jasne.Poki sa trzeźwi to pełna kulturka,gorzej jest jak nadużyją i terroryzują całe osiedle głośnymi krzykami,przeklebstwami.W lecie nie mozna spac przy otwartym oknie bo drą mordy.

Co ty gadasz w 16 dzieciaku mieszkają normalni ludzie, mam tam znajomych i wiem więc nie pisz bajek,sama też zresztą mieszkam na Wyzynnej i teraz to jest spokój w porównaniu z tym co było kilka / kilkanaście lat temu. A pod Stokrotkę przenieśli się z pod 20stki i placyku na którym teraz stoi komisariat, zresztą zawsze stali pod wieżowcami
Co ty gadasz w 16 dzieciaku mieszkają normalni ludzie, mam tam znajomych i wiem więc nie pisz bajek,sama też zresztą mieszkam na Wyzynnej i teraz to jest spokój w porównaniu z tym co było kilka / kilkanaście lat temu. A pod Stokrotkę przenieśli się z pod 20stki i placyku na którym teraz stoi komisariat, zresztą zawsze stali pod wieżowcami rozwiń
Avatar
e / 10 lutego 2016 o 15:21
Niezły patol z nożem chodzi, każdy z nich ma coś za uszami
Avatar
Gość / 10 lutego 2016 o 15:20
Na Wyżynnej oprócz Normalnych ludzi zwanych przez patol Spoleczbiakami mieszkaja rowniez przesiedleńcy.Cały blok nr 16 to glownie ludzie ze Starówy!! Mieszkałem na różnych osiedlach ale w tym rejonie jest najwiecej łobuzeri.Może teraz rzeczywiście mniej bo albo ich eksmitowali,siedzą za kratami kto porzadniejszy wyjechal za granice.Wystarczy przejsc sie pod Stokrotkę i wszystko jasne.Poki sa trzeźwi to pełna kulturka,gorzej jest jak nadużyją i terroryzują całe osiedle głośnymi krzykami,przeklebstwami.W lecie nie mozna spac przy otwartym oknie bo drą mordy.
Avatar
e / 10 lutego 2016 o 13:34

Nie ma co ukrywać Wyżynna to głownie chołota,obiboki,ćpuny i alkoholicy.Przesiedleńcy ze Starówki!! Szukali zaczepki to mają za swoje!Jednego bohatera mniej!!Tylko ja sie zastanawiam po jakiego grzyba postawiono tam Komisariat skoro jest identycznie ba!!A nawet gorzej!!Z drugiej strony wiadomo najciemniej pod latarnią!!


Co ty gadasz,chołotą to jesteś może ty na Wyżynnej nie ma żadnych przesiedleńców fantasto jak chcesz robić sensację to przynajmniej poznaj fakty,tu mieszkają normalni ludzie a to ze jest pewien element to nie czyni z Wyżynnej żadnego getta, kiedyś owszem było nieciekawie ale na kazdym osiedlu taki spotkasz u ciebie na wsi tez.Przesiedleńcem ze Starówki to pewnie ty jesteś idioto

Co ty gadasz,chołotą to jesteś może ty na Wyżynnej nie ma żadnych przesiedleńców fantasto jak chcesz robić sensację to przynajmniej poznaj fakty,tu mieszkają normalni ludzie a to ze jest pewien element to nie czyni z Wyżynnej żadnego getta, kiedyś owszem było nieciekawie ale na kazdym osiedlu taki spotkasz u ciebie na wsi tez.Przesiedleńcem ze Starówki to pewnie ty jesteś idioto rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 71 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 24

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 48 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!