Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2009 r.
21:07
Edytuj ten wpis

Zaginął 10-letni Daniel. Wyszedł do szkoły i nie wrócił

0 8 A A

Chłopiec wyszedł dziś około godz. 7.30 z domu przy ul. Firlejowskiej w Lublinie do szkoły. Nie dotarł do niej i do tej pory nie wrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rodzice chłopca zgłosili zaginięcie dziś wieczorem. 10-latek ubrany był w czarną kurtkę, niebieskie dżinsy z kieszeniami po bokach, granatową bluzę dresową z kapturem, czarną wełnianą czapkę, czarne zimowe buty. Miał też przy sobie biało-bordowy plecak.

- Miał problemy w szkole. Niewykluczone, że to one są przyczyną jego zaginięcia - mówi Anna Smarzak z lubelskiej policji.

Daniel Podstawka mieszka przy ul. Firlejowskiej 16. Urodził się 20 kwietnia 1999 r. Ma około 140 cm wzrostu i krótkie blond włosy oraz niebieskie oczy. Waży ok. 50 kilogramów

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy wiedzą, gdzie może być 10-latek: Komenda Miejska Policji w Lublinie, nr (81) 742-73-40 lub 997.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
TIX / 14 listopada 2009 o 12:22
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8549"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8549[/url]

To tak przy piątku 13 Daniel urządził sobie jessienne wagary !
Na forum KL pytają - kdzie patrole policji ze studenckiego miasteczka ?
Avatar
nik / 14 listopada 2009 o 11:49
na stronie kwp lublin podano że się odnalazł cały i zdrowy
Avatar
TIX / 14 listopada 2009 o 00:23
miała być ulica Firlejowska, zamiast Skibińska - przepraszam
Avatar
TIX / 14 listopada 2009 o 00:20
Wyszedł do szkoły, w szkołe nie był, do domu nie wrócił ..... Może pomyśłał, że piątek 13 - wszystko zdarzyć się może ?
Ale Daniel mieszka na ulicy Skibińskiej i na pewno tam już nie jedno podpatrzeł, to jest nadzieja, że koledzy z ulicy coś by
mogły powiedzieć gdzie od rana przebywa. A może to ma związek z kłopotami w szkołe ?
Daniel - wracaj do domu, rodzina cię czeka .
Avatar
czepiacz / 14 listopada 2009 o 00:13
~tomek~ napisał:
moja córka trzy razy uciekała z domu. Rodzicu ... archiwum GG sprawdzić i okaże się, że jest u kolegi na innej dzielnicy. Zazwyczaj po 24 godzinach dzieciaki maja dość i błąkają się w okolicy domu, nie mając odwagi wrócić. Zabierzcie samochód z pod domu, jakby nikogo nie było i oczekujcie w ciszy powrotu do domu. Zgłodnieje, przemyśli i wróci ....


Trzymajcie się


a jak znajdą ciało dalej będziesz pajacował ?
Takie rady to jedż do Bagdadu głosić.Ty Atomku.Ekspercie od siedmiu boleści.


a jak znajdą ciało dalej będziesz pajacował ?
Takie rady to jedż do Bagdadu głosić.Ty Atomku.Ekspercie od siedmiu boleści. rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 23:16
no to faktycznie jest się czym chwalić że córka z domu ucieka, zamiast przesiadywać przy komputerze to z nią pogadaj , bez powodu nie ucieka, załamka
Avatar
~tomek~ / 13 listopada 2009 o 22:55
moja córka trzy razy uciekała z domu. Rodzicu ... archiwum GG sprawdzić i okaże się, że jest u kolegi na innej dzielnicy. Zazwyczaj po 24 godzinach dzieciaki maja dość i błąkają się w okolicy domu, nie mając odwagi wrócić. Zabierzcie samochód z pod domu, jakby nikogo nie było i oczekujcie w ciszy powrotu do domu. Zgłodnieje, przemyśli i wróci ....


Trzymajcie się
Avatar
czepiacz / 13 listopada 2009 o 22:12
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.Jak czytam jak 'mówi' Smarzak to aż się boję.
Avatar
TIX / 14 listopada 2009 o 12:22
[url="http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=news&action_id=8549"]http://www.kwp.lublin.pl/index.php?action=...;action_id=8549[/url]

To tak przy piątku 13 Daniel urządził sobie jessienne wagary !
Na forum KL pytają - kdzie patrole policji ze studenckiego miasteczka ?
Avatar
nik / 14 listopada 2009 o 11:49
na stronie kwp lublin podano że się odnalazł cały i zdrowy
Avatar
TIX / 14 listopada 2009 o 00:23
miała być ulica Firlejowska, zamiast Skibińska - przepraszam
Avatar
TIX / 14 listopada 2009 o 00:20
Wyszedł do szkoły, w szkołe nie był, do domu nie wrócił ..... Może pomyśłał, że piątek 13 - wszystko zdarzyć się może ?
Ale Daniel mieszka na ulicy Skibińskiej i na pewno tam już nie jedno podpatrzeł, to jest nadzieja, że koledzy z ulicy coś by
mogły powiedzieć gdzie od rana przebywa. A może to ma związek z kłopotami w szkołe ?
Daniel - wracaj do domu, rodzina cię czeka .
Avatar
czepiacz / 14 listopada 2009 o 00:13
~tomek~ napisał:
moja córka trzy razy uciekała z domu. Rodzicu ... archiwum GG sprawdzić i okaże się, że jest u kolegi na innej dzielnicy. Zazwyczaj po 24 godzinach dzieciaki maja dość i błąkają się w okolicy domu, nie mając odwagi wrócić. Zabierzcie samochód z pod domu, jakby nikogo nie było i oczekujcie w ciszy powrotu do domu. Zgłodnieje, przemyśli i wróci ....


Trzymajcie się


a jak znajdą ciało dalej będziesz pajacował ?
Takie rady to jedż do Bagdadu głosić.Ty Atomku.Ekspercie od siedmiu boleści.


a jak znajdą ciało dalej będziesz pajacował ?
Takie rady to jedż do Bagdadu głosić.Ty Atomku.Ekspercie od siedmiu boleści. rozwiń
Avatar
Gość / 13 listopada 2009 o 23:16
no to faktycznie jest się czym chwalić że córka z domu ucieka, zamiast przesiadywać przy komputerze to z nią pogadaj , bez powodu nie ucieka, załamka
Avatar
~tomek~ / 13 listopada 2009 o 22:55
moja córka trzy razy uciekała z domu. Rodzicu ... archiwum GG sprawdzić i okaże się, że jest u kolegi na innej dzielnicy. Zazwyczaj po 24 godzinach dzieciaki maja dość i błąkają się w okolicy domu, nie mając odwagi wrócić. Zabierzcie samochód z pod domu, jakby nikogo nie było i oczekujcie w ciszy powrotu do domu. Zgłodnieje, przemyśli i wróci ....


Trzymajcie się
Avatar
czepiacz / 13 listopada 2009 o 22:12
Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.Jak czytam jak 'mówi' Smarzak to aż się boję.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 63 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 409 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!