Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 stycznia 2010 r.
16:04
Edytuj ten wpis

Zaginął 17-letni Adam Ziajko z II LO

Autor: Zdjęcie autora red
0 16 A A

Adam w czwartek 7 stycznia wyszedł do szkoły i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Uczeń liceum im. Zamoyskiego w Lublinie ma 170 cm wzrostu, krótkie blond włosy i szare oczy. Widziałeś go? Skontaktuj się z policją lub rodziną zaginionego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Adam to bardzo spokojny chłopak, rzadko wychodził z domu - mówi Monika Ziajko, siostra zaginionego nastolatka.

W czwartek Adam wyszedł do szkoły. Do domu nie wrócił do dziś.

Adam jest uczniem II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego. Ma 170 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie blond włosy i szare oczy. 22 stycznia skończy 18 lat.

W dniu, w którym zniknął, ubrany był w czarną kurtkę z kapturem z futerkiem, czarne sztruksowe spodnie. Miał ze sobą szary plecak.

Osoby, które widziały Adama lub wiedzą, gdzie może teraz przebywać proszone są o kontakt pod numerami: 508 894 879 , 081 7518974 , 501 333 270 , 505 303 079 , 997.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ELKA / 12 stycznia 2010 o 20:35
Wszystko okey-odnalazł się !
Avatar
Gość / 12 stycznia 2010 o 18:42
Zwykle zdjęcia są publikowane nieco później. Najważniejsze było aby jak najszybciej dać znać wszystkim znajomym a do tego zdjęcie nie jest potrzebne. Ważny natomiast jest ich wybór. Z tym się nie ma co śpieszyć. Zawsze można je dodać. Po nich można stwierdzić nie dość jak wygląda ale też kim jest. Nie sądzę aby był źle wychowany, dobrze mu z oczu patrzy i widać że ma własne zdanie.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2010 o 15:58
Nie oceniajcie rodziców, bo wcale ich nie znacie!!!Adam nie był źle wychowywany i nie było to na zasadzie wychowywania rób co chcesz. Adam to miły i spokojny chłopak. Rodzinie zależy na odnalezieniu Adama,a to,że nie było zdjęcia to nie ich wina!!!
Avatar
też matka / 10 stycznia 2010 o 16:01
Rodzino Adama trzymaj się mocno ,życzę żeby Adam odnalazł się cały i zdrów. A piszącym komentarze życzę rozsądku i aby nie mieli takiej samej sytuacji.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 13:47
a coż to za tajemniczy starszy mężczyzna?
Avatar
xxx / 10 stycznia 2010 o 10:50
Mial problemy w szkole i w domu. Stoi za tym starszy mezczyzna!
Avatar
Gość / 9 stycznia 2010 o 23:18
Gość napisał:
W artykule o psie , który zaginął w Głusku daliście foto psa. W artykule, w którym chodzi o człowieka podajecie rysopis, który odpowiada połowie męskiej populacji nastolatków.
Ta gazeta rzeczywiście spada na pysk.

To sprawa rodziny czy daje fotke czy nie!Najwyraźniej właścicielom psa bardziej zależy na odnalezieniu stworzenia dlatego dali także zdjecie!
Avatar
nuta / 9 stycznia 2010 o 21:53
ja napisał:
Dla Twojej wiadomości do szkoła poinformowała rodzinę ,że Adam nie pojawił sie na lekcjach i to dlatego, zę wszyscy się o Adama się martwią. Nie oceniaj środowiska, o którym nic nie wiesz.



A ja dużo wiem o tym środowisku i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o większości nauczycieli z tej szkoły.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2010 o 21:52
Gość napisał:
W artykule o psie , który zaginął w Głusku daliście foto psa. W artykule, w którym chodzi o człowieka podajecie rysopis, który odpowiada połowie męskiej populacji nastolatków.
Ta gazeta rzeczywiście spada na pysk.


Dokladnie !
Avatar
A / 9 stycznia 2010 o 20:35
[url="http://img684.imageshack.us/img684/8276/adamziajko.jpg"]http://img684.imageshack.us/img684/8276/adamziajko.jpg[/url]
zdjęcie sprzed roku, ale lepsze takie niż żadne
Avatar
ELKA / 12 stycznia 2010 o 20:35
Wszystko okey-odnalazł się !
Avatar
Gość / 12 stycznia 2010 o 18:42
Zwykle zdjęcia są publikowane nieco później. Najważniejsze było aby jak najszybciej dać znać wszystkim znajomym a do tego zdjęcie nie jest potrzebne. Ważny natomiast jest ich wybór. Z tym się nie ma co śpieszyć. Zawsze można je dodać. Po nich można stwierdzić nie dość jak wygląda ale też kim jest. Nie sądzę aby był źle wychowany, dobrze mu z oczu patrzy i widać że ma własne zdanie.
Avatar
Gość / 12 stycznia 2010 o 15:58
Nie oceniajcie rodziców, bo wcale ich nie znacie!!!Adam nie był źle wychowywany i nie było to na zasadzie wychowywania rób co chcesz. Adam to miły i spokojny chłopak. Rodzinie zależy na odnalezieniu Adama,a to,że nie było zdjęcia to nie ich wina!!!
Avatar
też matka / 10 stycznia 2010 o 16:01
Rodzino Adama trzymaj się mocno ,życzę żeby Adam odnalazł się cały i zdrów. A piszącym komentarze życzę rozsądku i aby nie mieli takiej samej sytuacji.
Avatar
Gość / 10 stycznia 2010 o 13:47
a coż to za tajemniczy starszy mężczyzna?
Avatar
xxx / 10 stycznia 2010 o 10:50
Mial problemy w szkole i w domu. Stoi za tym starszy mezczyzna!
Avatar
Gość / 9 stycznia 2010 o 23:18
Gość napisał:
W artykule o psie , który zaginął w Głusku daliście foto psa. W artykule, w którym chodzi o człowieka podajecie rysopis, który odpowiada połowie męskiej populacji nastolatków.
Ta gazeta rzeczywiście spada na pysk.

To sprawa rodziny czy daje fotke czy nie!Najwyraźniej właścicielom psa bardziej zależy na odnalezieniu stworzenia dlatego dali także zdjecie!
Avatar
nuta / 9 stycznia 2010 o 21:53
ja napisał:
Dla Twojej wiadomości do szkoła poinformowała rodzinę ,że Adam nie pojawił sie na lekcjach i to dlatego, zę wszyscy się o Adama się martwią. Nie oceniaj środowiska, o którym nic nie wiesz.



A ja dużo wiem o tym środowisku i niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o większości nauczycieli z tej szkoły.
Avatar
Gość / 9 stycznia 2010 o 21:52
Gość napisał:
W artykule o psie , który zaginął w Głusku daliście foto psa. W artykule, w którym chodzi o człowieka podajecie rysopis, który odpowiada połowie męskiej populacji nastolatków.
Ta gazeta rzeczywiście spada na pysk.


Dokladnie !
Avatar
A / 9 stycznia 2010 o 20:35
[url="http://img684.imageshack.us/img684/8276/adamziajko.jpg"]http://img684.imageshack.us/img684/8276/adamziajko.jpg[/url]
zdjęcie sprzed roku, ale lepsze takie niż żadne