Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 kwietnia 2016 r.
11:39

Zaginęła 16-latka z Lublina. ITAKA prosi o pomoc w poszukiwaniach

0 44 A A
(fot. Fundacja ITAKA)
(fot. Fundacja ITAKA)

W poniedziałek 11 kwietnia w Lublinie zaginęła Aleksandra Bieńkowska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zaginiona dziewczyna ma 16 lat, 165 cm wzrostu i piwne oczy. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną skórzaną kurtkę, granatowe spodnie z dziurami, oraz czarne sportowe buty.

Ktokolwiek widział Aleksandrę Bieńkowską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod bezpłatnym Telefonem w Sprawie Zaginionego Dziecka i Nastolatka - 116 000. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

– Naszym informatorom gwarantujemy dyskrecję – dodają przedstawiciele ITAKI.

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 09:52
Jeśli nie macie nic rozsądnego do dodania powstrzymajcie swoje paluszki od pisania na klawiaturze.
Avatar
Gość / 20 czerwca 2016 o 14:45
A czego się spodziewać po takiej k... . za działkę robi wszystko
Avatar
Gość / 18 czerwca 2016 o 23:23
w Katowicach jebal się za hot doga
Avatar
Gość / 11 czerwca 2016 o 12:06
Tylko uwaga bo można coś złapać od niej.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2016 o 11:53
w warszawie.a co chcesz se poruchac? trzeba jechać do warszawy:)
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 10:14
Wiecie gdzie teraz mieszka Ola??? Lublin czy Warszawa?
Avatar
Gość / 29 maja 2016 o 15:17
lubi zarabiać jako panna lekkich obyczajów? nie za młoda? 2 lata czekaj i wtedy dorabiaj
Avatar
Gość / 22 maja 2016 o 15:13
dobra dobra wszyscy wiedza jaka jestes. moze bylas jeszcze w zakonie:)
Avatar
Zaginiona / 22 maja 2016 o 12:38
Hahah boze co za farmazony duzo gadac umiecie wy *** Ola z tej strony i wyobrazcie sobie jak mocno sie smieje kiedy to czytam "stala na parkingu w szpilkach" no kazdy kto mnie zna wie jak bardzo "kocham" szpilki a to czy lubie pewne rzeczy czy nie to moja sprawa a ktos za duzo morda papla oj nie dorabialam w zadnej agencji ani nic z tych rzeczy ani nie bylo takich sytuacji haha pomysliliscie mnie z kims pozdrawiam ;) 
Avatar
Gość / 22 maja 2016 o 12:17
Nadal jej mało, widać że lubi latać z dupą nie wierzchu i w szpilkach... Ja się nie dziwię byłemu chłopakowi, że kopnął ją w dupę jak zobaczył co robi...
Avatar
Gość / 27 lipca 2016 o 09:52
Jeśli nie macie nic rozsądnego do dodania powstrzymajcie swoje paluszki od pisania na klawiaturze.
Avatar
Gość / 20 czerwca 2016 o 14:45
A czego się spodziewać po takiej k... . za działkę robi wszystko
Avatar
Gość / 18 czerwca 2016 o 23:23
w Katowicach jebal się za hot doga
Avatar
Gość / 11 czerwca 2016 o 12:06
Tylko uwaga bo można coś złapać od niej.
Avatar
Gość / 11 czerwca 2016 o 11:53
w warszawie.a co chcesz se poruchac? trzeba jechać do warszawy:)
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 10:14
Wiecie gdzie teraz mieszka Ola??? Lublin czy Warszawa?
Avatar
Gość / 29 maja 2016 o 15:17
lubi zarabiać jako panna lekkich obyczajów? nie za młoda? 2 lata czekaj i wtedy dorabiaj
Avatar
Gość / 22 maja 2016 o 15:13
dobra dobra wszyscy wiedza jaka jestes. moze bylas jeszcze w zakonie:)
Avatar
Zaginiona / 22 maja 2016 o 12:38
Hahah boze co za farmazony duzo gadac umiecie wy *** Ola z tej strony i wyobrazcie sobie jak mocno sie smieje kiedy to czytam "stala na parkingu w szpilkach" no kazdy kto mnie zna wie jak bardzo "kocham" szpilki a to czy lubie pewne rzeczy czy nie to moja sprawa a ktos za duzo morda papla oj nie dorabialam w zadnej agencji ani nic z tych rzeczy ani nie bylo takich sytuacji haha pomysliliscie mnie z kims pozdrawiam ;) 
Avatar
Gość / 22 maja 2016 o 12:17
Nadal jej mało, widać że lubi latać z dupą nie wierzchu i w szpilkach... Ja się nie dziwię byłemu chłopakowi, że kopnął ją w dupę jak zobaczył co robi...
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem!
Wiersze między newsami

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem! 1 0

Stanisław Barańczak wykorzystał Lublin w wierszu o… Dublinie. Wysyłając znajomym wierszowaną kartkę pocztową przywołał nasze miasto. Ale jak!

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 4 4

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 2

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 7 4

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 13

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 19

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 5 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 36 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 124 24

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!