piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Zajęcia o in vitro na lekcjach biologii?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lipca 2013, 20:07
Autor: (rp)

Organizatorzy akcji planują rozesłanie do dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych listów z prośbą o prze
Organizatorzy akcji planują rozesłanie do dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych listów z prośbą o prze

Projekt lekcji na temat zapłodnienia in vitro przekazali w piątek do Kuratorium Oświaty przedstawiciele Ruchu Kobiet i Ruchu Młodych, organizacji związanych z partią Janusza Palikota.

45-minutową lekcję przygotowali naukowcy z UMCS i Uniwersytetu Medycznego, a wydało ją Stowarzyszenie Ruchu Kapitału Społecznego.

Na scenariusz składa się prezentacja multimedialna, zadania do samodzielnego wykonania oraz materiały filmowe i listę zagadnień do przedyskutowania. Organizatorzy akcji planują rozesłanie do dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych listów z prośbą o przeprowadzenia zajęć o in vitro na lekcjach biologii.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Tytus1980
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Tytus1980
Tytus1980 (21 lipca 2013 o 18:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Najukochańszy i Umiłowany, Drogi i Szanowany, Wieczny Marszałek i Hetman Lubelszczyzny w swojej niezmierzonej Mądrości poprowadzi pierwszą w regionie lekcję o in VITRO (jedynie można stosować nasienie członków PSL aby procedura była refundowana!), dodatkowo zainwestuje wszystkie środki na rozwój regionu w mieście Lublin - będą budowane 32 pomniki Ronalda Ruska oraz 12 pomników Marszałka Hetmana oraz Wielki strzelający Wibrator z podobizną Janusa von Pali z Kotów,  za pozostałe środki członkowie PSL zakupią nowe mercedesy klasy S, lud pracujący miast i wsi dostanie kiełbasę za 7,99zł / kg!!! HURRRAAA
Marszałek Hetman zostanie wyznaczony przez Jedynego Niepodzielnego Władcę Nieustraszonego Pogromcę staruszek z Radia Maryja, Ronalda Ruska na Namiestnika Regionu Lubelskiego i Zarządcę wszystkich jego ziem! 
Mieszkańcy Lubelszczyzny zadeklarowali, że wybór Drogiego Szanowanego Krzysztofa Hetmana na JEDYNEGO NIEOMYLNEGO NAMIESTNIKA MARSZAŁKA-HETMANA LUBELSZCZYZNY Z ŁASKI Ronalda Ruska podyktowany był niezliczonymi życzeniami członków Partii, pracowników aparatu państwowego i ludu aby tak właśnie się stało. Wszyscy oddali cześć nowemu NAMIESTNIKOWI MARSZAŁKOWI-HETMANOWI i gorąco Mu gratulowali, krzycząc głośno: "Hurra"
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!