Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2013 r.
8:11
Edytuj ten wpis

Zakorkowane Rondo Dmowskiego. Padła sygnalizacja

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 11 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Kierowcy alarmują o olbrzymich korkach na Rondzie Dmowskiego w Lublinie, pod Zamkiem. Nie działa sygnalizacja świetlna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Parę minut przed ósmą światła włączyły się w tryb awaryjny i po chwili zgasły. Od strony Tatar oraz w przeciwnym kierunku tworzą się olbrzymie korki. Dlaczego nikt nie usuwa awarii, gdzie jest policja, aby ręcznie pokierować ruchem? – pyta pan Paweł, kierowca z Lublina.

Jeżeli możecie, to omijajcie ten fragment Lublina. Przysyłajcie nam informacje na online@dziennikwschodni.pl o sytuacji na Rondzie Dmowskiego.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
em / 15 stycznia 2013 o 15:15
Taa,tylko,weź i wywieź sygnalizację...
Avatar
schaboszczak / 15 stycznia 2013 o 13:48
[quote name='Ona' timestamp='1358238700' post='720501']
Bo ona zmarła znaczy się padła
[/quote]

Jak mojemu somsiadowi padła krowa, to zadzwonił do Bacutilu, padlinę zabrali ciężarówkom i po problemie.
Avatar
itd / 15 stycznia 2013 o 12:09
Ja tez jechał ok. 7 i już tedy nie działał. A Panowie z ITD przejechali sobie przez rondo i nawet na myśl im nie przysło, żeby może pokierować ruchem. Przecież oni są stworzeni do wyższych celów - wystawiania mandatów.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2013 o 11:00
Straż Miejska montuje fotoradar zamiast postać na rondzie i upłynnić ruch.
Avatar
em / 15 stycznia 2013 o 10:12
[quote name='Ona' timestamp='1358238700' post='720501']
Bo ona zmarła znaczy się padła
[/quote]Właśnie!A to nie był korek,tylko kondukt żałobny...
Avatar
Zbyszek / 15 stycznia 2013 o 09:59
Jechałem tamtędy o godz. 6,45 i już wtedy sygnalizacja nie działała. Także żadne parę minut przed ósmą!!!
Avatar
Ona / 15 stycznia 2013 o 09:31
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358236647' post='720468']
Co to znaczy "padła sygnalizacja"? Czy któryś z sygnalizatorów się przewrócił? Aż tak mocno wiało? Jeśli pismaczyna chciał uatrakcyjnić tę notatkę używając "podwórkowych" zwrotów, to niech się nie pierdzieli - następnym razem niech napisze "jebła" albo jeszcze lepiej "pier***nęła".
[/quote]

Bo ona zmarła znaczy się padła
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358236647' post='720468']
Co to znaczy "padła sygnalizacja"? Czy któryś z sygnalizatorów się przewrócił? Aż tak mocno wiało? Jeśli pismaczyna chciał uatrakcyjnić tę notatkę używając "podwórkowych" zwrotów, to niech się nie pierdzieli - następnym razem niech napisze "jebła" albo jeszcze lepiej "pier***nęła".
[/quote]

Bo ona zmarła znaczy się padła rozwiń
Avatar
zxcv / 15 stycznia 2013 o 09:05
7:40 juz byl kolor
Avatar
schaboszczak / 15 stycznia 2013 o 08:57
Co to znaczy "padła sygnalizacja"? Czy któryś z sygnalizatorów się przewrócił? Aż tak mocno wiało? Jeśli pismaczyna chciał uatrakcyjnić tę notatkę używając "podwórkowych" zwrotów, to niech się nie pierdzieli - następnym razem niech napisze "jebła" albo jeszcze lepiej "pier***nęła".
Avatar
ja wiem... / 15 stycznia 2013 o 08:34
Znowu wielkie miasto looblyn nie radzi sobie na rondzie bez świateł. To jest po prostu śmieszne. Tak to wielkie loobelaky wyskakują na wszystkich przyjezdnych, ze jeździć nie potrafią. A wystarczy wyłączyć im światła na rondzie i jest problem...
Avatar
em / 15 stycznia 2013 o 15:15
Taa,tylko,weź i wywieź sygnalizację...
Avatar
schaboszczak / 15 stycznia 2013 o 13:48
[quote name='Ona' timestamp='1358238700' post='720501']
Bo ona zmarła znaczy się padła
[/quote]

Jak mojemu somsiadowi padła krowa, to zadzwonił do Bacutilu, padlinę zabrali ciężarówkom i po problemie.
Avatar
itd / 15 stycznia 2013 o 12:09
Ja tez jechał ok. 7 i już tedy nie działał. A Panowie z ITD przejechali sobie przez rondo i nawet na myśl im nie przysło, żeby może pokierować ruchem. Przecież oni są stworzeni do wyższych celów - wystawiania mandatów.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2013 o 11:00
Straż Miejska montuje fotoradar zamiast postać na rondzie i upłynnić ruch.
Avatar
em / 15 stycznia 2013 o 10:12
[quote name='Ona' timestamp='1358238700' post='720501']
Bo ona zmarła znaczy się padła
[/quote]Właśnie!A to nie był korek,tylko kondukt żałobny...
Avatar
Zbyszek / 15 stycznia 2013 o 09:59
Jechałem tamtędy o godz. 6,45 i już wtedy sygnalizacja nie działała. Także żadne parę minut przed ósmą!!!
Avatar
Ona / 15 stycznia 2013 o 09:31
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358236647' post='720468']
Co to znaczy "padła sygnalizacja"? Czy któryś z sygnalizatorów się przewrócił? Aż tak mocno wiało? Jeśli pismaczyna chciał uatrakcyjnić tę notatkę używając "podwórkowych" zwrotów, to niech się nie pierdzieli - następnym razem niech napisze "jebła" albo jeszcze lepiej "pier***nęła".
[/quote]

Bo ona zmarła znaczy się padła
[quote name='schaboszczak' timestamp='1358236647' post='720468']
Co to znaczy "padła sygnalizacja"? Czy któryś z sygnalizatorów się przewrócił? Aż tak mocno wiało? Jeśli pismaczyna chciał uatrakcyjnić tę notatkę używając "podwórkowych" zwrotów, to niech się nie pierdzieli - następnym razem niech napisze "jebła" albo jeszcze lepiej "pier***nęła".
[/quote]

Bo ona zmarła znaczy się padła rozwiń
Avatar
zxcv / 15 stycznia 2013 o 09:05
7:40 juz byl kolor
Avatar
schaboszczak / 15 stycznia 2013 o 08:57
Co to znaczy "padła sygnalizacja"? Czy któryś z sygnalizatorów się przewrócił? Aż tak mocno wiało? Jeśli pismaczyna chciał uatrakcyjnić tę notatkę używając "podwórkowych" zwrotów, to niech się nie pierdzieli - następnym razem niech napisze "jebła" albo jeszcze lepiej "pier***nęła".
Avatar
ja wiem... / 15 stycznia 2013 o 08:34
Znowu wielkie miasto looblyn nie radzi sobie na rondzie bez świateł. To jest po prostu śmieszne. Tak to wielkie loobelaky wyskakują na wszystkich przyjezdnych, ze jeździć nie potrafią. A wystarczy wyłączyć im światła na rondzie i jest problem...
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.