poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Lublin

Zamykają 1 Maja, otwierają Trasę Zieloną

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 czerwca 2007, 16:03
Autor: Dominik Smaga

Lublin . Już w poniedziałek z ronda na Klinie będziemy mogli wjechać wprost na Trasę Zieloną. Tego samego dnia zamknięty zostanie wjazd w ul. 1 Maja.

Na skrzyżowaniu trwają ostatnie przygotowania do zmiany organizacji ruchu.

Ci, którzy zechcą dojechać do ul. 1 Maja będą mieli tylko jedną możliwość. Najpierw trzeba będzie wjechać z ronda na Klinie w Trasę Zieloną. A potem skręcić w prowizoryczny łącznik, który powstanie na wysokości ul. Żabiej.

Nadal możliwy będzie wyjazd z ul. 1 Maja do ronda na Klinie. Ale dotyczy to tylko ruchu lokalnego, bo od poniedziałku w ul. 1 Maja nie wjedziemy też od strony pl. Bychawskiego. Niedostępny dla aut będzie odcinek od skrzyżowania z ul. Wolską do budynku banku BGŻ. Robotnicy mają wymieniać tam instalacje podziemne.

Jeszcze tego lata ul. 1 Maja ma być całkowicie odcięta od ronda na Klinie. Dopuszczony będzie jedynie dojazd do posesji od strony ul. Wolskiej.

Od poniedziałku do odwołania poważnie zmienią się trasy dwunastu linii autobusowych.

Linia 1 w stronę ul. Żeglarskiej oraz linia 13 w stronę Dworca PKP pojadą z ul. Zamojskiej przez Trasę Zieloną i ul. Młyńską.

Linia 1 w stronę ul. Żeglarskiej i linia 13 w kierunku Czechowa pojadą objazdem: PKP - Dworcowa - Młyńska - Piłsudskiego - Zygmuntowskie - Zamojska i dalej po trasie.

Linie 6, 17 i nocna linia 302 w obie strony pojadą trasą: (...) - Kunickiego - Wolska - Fabryczna - Zamojska i dalej bez zmian.

Linia 25 z przystanku początkowego Fabryczna-Park pojedzie przez Trasę Zieloną, pl. Bychawski i stamtąd zwykłą trasą przez ul. Kunickiego. Takim samym objazdem ma kursować linia 27oraz (od ul. Zamojskiej) 51 w stronę Głuska. W stronę Krakowskiego Przedmieścia autobusy linii 51 pojadą trasą: Kunickiego - Wolska - Fabryczna - Zygmuntowskie - Piłsudskiego.

Linia 29. Trasa objazdu: Kunickiego - Wolska - Fabryczna - Unii Lubelskiej. Powrót tą samą drogą.

Linia 73 pojedzie przez: Kunickiego - Wolska - Fabryczna - Trasa Zielona - pl. Bychawski - Kunickiego.

Linia Dąbrowa w stronę Okopowej pojedzie przez Kunickiego, Wolską, Fabryczną i Zamojską. W przeciwną stronę przez al. Piłsudskiego, pl. Bychawski i Kunickiego.

Bezpłatna linia TE 3 pojedzie przez Młyńską, pl. Bychawski, Wolską, Fabryczną i Zamojską.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!