piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Zbigniew Ziobro nie przyjedzie na KUL. Studenci nie chcieli

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 maja 2012, 19:34
Autor: rp

 (Maciej Kaczanowski / Archiwum)
(Maciej Kaczanowski / Archiwum)

Europoseł Zbigniew Ziobro (Solidarna Polska) miał dzisiaj spotkać się ze studentami KUL. Po protestach samorząd studencki odwołał imprezę.

Polityka zaprosił uczelniany samorząd oraz poseł Jarosław Żaczek. Spotkanie pod hasłem "Studia i co dalej?” miało dotyczyć pracy dla młodych ludzi, a przede wszystkim kwestii otwarcia zawodów. Zaproszenia na godz. 16 do dużej auli w głównym gmachu KUL zostały rozesłane. Jednak wczoraj poseł i studenci odwołali imprezę.

W wydanym oświadczeniu tłumaczyli, że spotkanie z byłym ministrem sprawiedliwości mogłoby oznaczać poparcie tylko dla jednej opcji politycznej, a samorząd jest z założenia organizacją apolityczną. Decyzję podjęli "pod wpływem opinii studentów KUL, jak i pewnych sygnałów z zewnątrz”.

Oficjalnie organizatorzy nie mówią, kto miałby naciskać. Nieoficjalnie wskazują na konkurentów politycznych. Poseł Żaczek napisał do mediów, że na KUL odbyło się niedawno bez przeszkód spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, liderem PiS. "Jak wielki więc musi być strach różnego typu układów przed Zbigniewem Ziobro i Solidarną Polską – że aż posunięto do wywierania nacisków” – dodaje Żaczek.

– Uczelniany samorząd miał zgodę władz uczelni. Ale ponieważ przychodzili studenci i mówili, że będzie to agitacja polityczna, sami zrezygnowali. Z tego, co wiem, chcieli zaprosić na spotkanie przedstawicieli innych partii, ale poseł Żaczek się nie zgodził – mówi Katarzyna Bojko z biura prasowego KUL.

Przedstawiciele Solidarnej Polski tłumaczą, że było za późno na organizację debaty, a ponadto Ziobro jest liderem i powinien rozmawiać z liderami innych partii.

Oświadczenie Zarządu USS KUL w sprawie odwołania spotkania z europosłem Zbigniewem Ziobro

Zarząd Uczelnianego Samorządu Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w dniu 23.05.2012 r. postanowił odwołać spotkanie z europosłem Zbigniewem Ziobro, które miało mieć miejsce dnia 25.05.2012 r. w auli Stefana Kardynała Wyszyńskiego na KULu.

Powyższa decyzja została podjęta pod wpływem opinii studentów KUL, jak i pewnych sygnałów z zewnątrz, iż spotkanie tego typu może świadczyć o popieraniu przez Zarząd USS jednej z opcji politycznych. Uczelniany Samorząd Studentów, zgodnie z obowiązującym Regulaminem USS KUL, jest organizacją zupełnie apartyjną, a odwołane spotkanie miało na celu jedynie propagowanie społeczeństwa obywatelskiego wśród studentów.

Równocześnie pragniemy zaznaczyć, że popieramy spotkania promujące myślenie o przyszłości, wartości społeczne oraz zaangażowanie studentów w przyszłość naszego kraju. Spotkanie zostało odwołane jedynie, by nie budzić wątpliwości co do tego, że nie popieramy żadnej konkretnej opcji politycznej.

Chcielibyśmy również przeprosić wszystkie osoby, które chciały wziąć udział w spotkaniu, a w związku z jego odwołaniem, zostało im to uniemożliwione.

Zarząd Uczelnianego Samorządu Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
krisz
?
Kama
(39) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

krisz
krisz (27 maja 2012 o 17:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szkoda, że Panu Ziobrze uniemożliwiono spotkanie ze studentami.
Szczególnie, że tyczyć miało tematu, z którym za chwilę przyjdzie się im zmierzyć.
Co do wpisów wcześniejszych, zapewne należą one do osób szkodzących sprawie lub POpierających tych, którym to spotkanie było nie na rękę.
Rozwiń
?
? (26 maja 2012 o 00:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ziobro jest prawomocnie karany nie zapomnijcie.
Czy tacy ludzie powinni przewodzić owieczkom (baranom)?
Rozwiń
Kama
Kama (26 maja 2012 o 00:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Absolwent KUL' timestamp='1337979131' post='633723']
Dziękuję ale nie na podziwie mi zależy Przyznam Ci w 100% racje - bez znajomości na dzisiejszym rynku pracy nic nie zdziałasz: pracodawca obłożony podatkami zatrudni Cie za 1500 brutto, z czego zatrudnienie Cie wyniesie go jakieś 700zł więcej. Pomijam już zwykłych cwaniaczków, którzy typowo "polaczkowym" sposobem zwyczajnie okradają ludzi z godności i płacy. Pracuj na takiego na umowę-zlecenie, zapomnij o kredycie na mieszkanie, założeniu rodziny czy choćby kupieniu suszarko-lokówki na raty. Nie promuję tamtego systemu ale to co się obecnie dzieje, woła o pomstę do nieba. Mam 26 lat - czekam na zatrudnienie, w międzyczasie kończę Prawo na KUL, inny kierunek ukończyłem 2 lata temu i obserwując co się dzieje u moich znajomych to po prostu tragedia. Ludzie uciekają z Lublina jak z tobącej tratwy.

Otóż szanowny Profesorze, nikt nie powiedział, że absolwent KULu nie może posługiwać się dosadnym językiem. Gdyby takich jak ja było więcej, może doszłoby w tym kraju do jakiegoś przewrotu i dałoby młodym ludziom szansę na lepsze życie. Odnośnie komuszej mentalności - nie posiadam takowej, mam jednak silnie antyprawicową, ponieważ polityką interesuję się od czasów AWSu (będąc jeszcze w potworku nazwanym Gimnazjum). Poza tym - czy student KULu, który jest katolikiem, w życiu nikomu krzywdy nie wyrządził musi mieć tylko prawicowe poglądy? Szanuję pluralizm światopoglądowy ale obserwując to, co wycznia prawica na myśl przychodzi hasło z internetowego mema: You do it wrong.

To możemy podać sobie rękę - również 26 na karku, również z tym samym zdaniem. Prawica uwielbia prześcigać się w szopkach pt. "jesteśmy partiotami" oraz "bojownikami o wolność za komuny". Prawda jest taka, że jedyne co widzą, to własne interesy. Przykład? A choćby rozkręcająca się afera z autostradą A2. Podwykonawcy nagłośnili sprawę, że nie dostali pieniędzy, w imię litery prawa nęka ich Urząd Skarbowy, komornicy licytują za psie pieniądze ich domy a ministerstwo tylko obiecuje, że pochyli się nad problemem zwykłych ludzi. Jeden już dostaje na telefon oferty zalania betonem za to, że wyszedł przed szereg i nagłośnił sprawę. Ale propaganda Tuska płynie, że mamy autostrady jak Niemcy hehehe.

Polski polityk to bydle. Bydle, które pamięta o wyborcach tylko w trakcie kampanii wyborczej. Od 1989 r. tak naprawdę to w Polsce naprzemiennie rządzi prawica, z krótkimi epizodami lewicy u władzy. Od niemal 8 lat u władzy są partie prawicowe, które tylko opluwają się między sobą, zniczyły najpierw polską lewicę, zgarneły torcik w postaci wyborców i nie pozostawiły Polakom żadnej alternatywy. Mój Śp. dziadek zawsze mawiał: do 1989 lizaliśy tyłek Ruskim, po 1989 liżemy amerykanom a teraz Unii Europejskiej. Ludzie, czy ten Naród nie ma własnego rozumu? Gdzie poszanowanie godności człowieka, szacunek do pracy innych i zwykła ludzka przyzwoitość? W imię "zjednoczonej wspólnoty" nasi politycy zgadzają się na jednolite stawki akcyzy za benzynę, gdzie Polak zarabia 4-razy mniej od Niemca czy Francuza, zgadzają się w imię "solidarności" na pomoc Grecji, niedługo Hiszpanii, Włochom, a ich obywatele mają zasiłki 6-krotnie większe nież nasza płaca. Ostatnio mnie krew zalała: USA chce, abyśmy rocznie przez 10 lat finansowali armię Afganistanu za 20 mln Dolców, gdzie taką sumę żądają łącznie od Rosji i największej gospodarki świata - Chin. Za to wiz wiazdowych niet. Gdzie ta solidarność z Polską była w okresie zaborów? Gdzie była w 1 września 1939 roku? Gdzie zagościła u nas w maju 1945, kiedy wąsaty ku***, kaleka i angol dzielili wpływy na jak wyszło - 50 lat...? I teraz mamy ich całować po tyłku i się cieszyć, że jesteśmy w NATO (nasza armia zawodowa mieści się na Stadionie Narodowym - CAŁA) a wrazie ataku Polska padnie po 2 dniach. Mamy się cieszyć, że mamy swobodę przemieszczania się w Unii Europejskiej i możemy wybierać - być bezrobotnym w pochmurnej Polsce czy być bezrobotnym w słonecznej Hiszpanii, za to ze świetną opalenizną.

Wątek trzeci i ostatni - Ziobrowy.

Ziobro to szuja i karierowicz, który w czasie studiów donosił na kolegów, gdy został ministrem mścił się na byłych wykładowcach z UJ i upolitycznił ministerstwo jak nikt przed nim. Takiego chcecie prezydenta? Nie wspomnę już, że deb*** kilka razy się nie dostał na aplikację, gdzie ja bez nauki rozwiązując ubiegłoroczne testy dostałbym się z palcem w nosie. No ale to już inna historia. Kolejny mały człowieczek o aspiracjach Mesjasza Narodu.
[/quote]

Ziobro to nie tylko szuja ale zwykłe bydle i najgorszy przestępca. Kiedyś jego dokonania zostaną dokladnie zwarzone i ocenione – przypuszczam, że w wyniku oceny skazany zostanie na dożywocie w ciemnej piwnicy o suchym chlebie i wodzie, ewentualnie z jakimś gwałcicielem dla towarzystwa. Ten człowiek, jako minister gwałcił podstawowe przepisy prawa, na jego zlecenie z zaściankowych szumowin zrobiono świadków koronnych, których zeznania (w brzmieniu opracowanym przez prokuraturę) pozwoliły zniszczyć wielu ludzi – za nic! Ludzie tracili rodziny, majątki bo ministrowi potrzebne były afery, rozbite gangi i zorganizowane grupy przestępcze!!! Śmierć Blidy, agent Tomek – oto dokonania p. Ziobry (wespół z uprzednim pryncypałem – wielkim prezesem „mesjaszem narodu”)!
Rozwiń
Absolwent KUL
Absolwent KUL (25 maja 2012 o 22:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='meg' timestamp='1337952363' post='633649']
Jestem pełna podziwu dla Absolwenta KUL- jestem młodą studentką, choć moje poglądy nie są w pełni ugruntowane, to nikt tak dosadnie nie ujął tego co mnie frapuje w dzisiejszych czasach i do czego to wszystko zmierza ;/
Niestety młode pokolenie jak nie ma znajomości albo dostępnej du.py dla wszystkich fagasów z pozycją, nie ma szans na uczciwe znalezienie pracy...
[/quote]
Dziękuję ale nie na podziwie mi zależy Przyznam Ci w 100% racje - bez znajomości na dzisiejszym rynku pracy nic nie zdziałasz: pracodawca obłożony podatkami zatrudni Cie za 1500 brutto, z czego zatrudnienie Cie wyniesie go jakieś 700zł więcej. Pomijam już zwykłych cwaniaczków, którzy typowo "polaczkowym" sposobem zwyczajnie okradają ludzi z godności i płacy. Pracuj na takiego na umowę-zlecenie, zapomnij o kredycie na mieszkanie, założeniu rodziny czy choćby kupieniu suszarko-lokówki na raty. Nie promuję tamtego systemu ale to co się obecnie dzieje, woła o pomstę do nieba. Mam 26 lat - czekam na zatrudnienie, w międzyczasie kończę Prawo na KUL, inny kierunek ukończyłem 2 lata temu i obserwując co się dzieje u moich znajomych to po prostu tragedia. Ludzie uciekają z Lublina jak z tobącej tratwy.
[quote name='Profesor' timestamp='1337957931' post='633656']
A mnie wprawdzie zdumiewa nieco retoryka Absolwenta KUL - jakoś mi się ten dosadny język niedobrze kojarzy - ale merytorycznie jest tam wiele racji, acz komusza mentalność jest mi obca. Również komentarz meg jest ze wszech miar celny, łącznie z dygresją o 4 literach. Z których pierwsza jest czwartą literą alfabetu, a ostatnia pierwszą itd. Pozdrawiam młodzież!
[/quote]
Otóż szanowny Profesorze, nikt nie powiedział, że absolwent KULu nie może posługiwać się dosadnym językiem. Gdyby takich jak ja było więcej, może doszłoby w tym kraju do jakiegoś przewrotu i dałoby młodym ludziom szansę na lepsze życie. Odnośnie komuszej mentalności - nie posiadam takowej, mam jednak silnie antyprawicową, ponieważ polityką interesuję się od czasów AWSu (będąc jeszcze w potworku nazwanym Gimnazjum). Poza tym - czy student KULu, który jest katolikiem, w życiu nikomu krzywdy nie wyrządził musi mieć tylko prawicowe poglądy? Szanuję pluralizm światopoglądowy ale obserwując to, co wycznia prawica na myśl przychodzi hasło z internetowego mema: You do it wrong.
[quote name='komuch' timestamp='1337960587' post='633667']
Mam 26 lat, też po KUL-u. Zgadzam się w 100%, taka jest rzeczywistość, takie są fakty. Z każdym rokiem przybywa weteranów, akowców, krajem rządzi prawica a jak coś się spier***i to okazuje się że to nie prawica tylko poprzebierane komuchy, czerwoni, Żydzi, pedały, masoneria. Idioci - piorący głowy młodych ludzi - zakłamaną historią. Bohaterowie, bojownicy o demokrację, wiarę i inne brednie ..... - dla was człowiek to śmieć, tępak, któremu wszystko można wcisnąć - aby tylko oddał głos - potem niech sperdala zdychać na swoją wiochę, dzieci powydusza, chałupę podpali - bo jakie ma wyjście w sytuacji gdy faktycznie nie ma na bułkę dla dziecka.
W pierwszej kolejności złodzieje i kańciarze z żonami obwieszonymi sadłem i złotem, następnie popier***eńcy, gotowi zakatować każdego kto zagrozi ich autorytetowi - oto jest właśnie wasza wspaniała jedynie słuszna władza, władza dla której bóg, honor, ojczyzna są największymi wartościami (zaraz za kasą).
[/quote]
To możemy podać sobie rękę - również 26 na karku, również z tym samym zdaniem. Prawica uwielbia prześcigać się w szopkach pt. "jesteśmy partiotami" oraz "bojownikami o wolność za komuny". Prawda jest taka, że jedyne co widzą, to własne interesy. Przykład? A choćby rozkręcająca się afera z autostradą A2. Podwykonawcy nagłośnili sprawę, że nie dostali pieniędzy, w imię litery prawa nęka ich Urząd Skarbowy, komornicy licytują za psie pieniądze ich domy a ministerstwo tylko obiecuje, że pochyli się nad problemem zwykłych ludzi. Jeden już dostaje na telefon oferty zalania betonem za to, że wyszedł przed szereg i nagłośnił sprawę. Ale propaganda Tuska płynie, że mamy autostrady jak Niemcy hehehe.

Polski polityk to bydle. Bydle, które pamięta o wyborcach tylko w trakcie kampanii wyborczej. Od 1989 r. tak naprawdę to w Polsce naprzemiennie rządzi prawica, z krótkimi epizodami lewicy u władzy. Od niemal 8 lat u władzy są partie prawicowe, które tylko opluwają się między sobą, zniczyły najpierw polską lewicę, zgarneły torcik w postaci wyborców i nie pozostawiły Polakom żadnej alternatywy. Mój Śp. dziadek zawsze mawiał: do 1989 lizaliśy tyłek Ruskim, po 1989 liżemy amerykanom a teraz Unii Europejskiej. Ludzie, czy ten Naród nie ma własnego rozumu? Gdzie poszanowanie godności człowieka, szacunek do pracy innych i zwykła ludzka przyzwoitość? W imię "zjednoczonej wspólnoty" nasi politycy zgadzają się na jednolite stawki akcyzy za benzynę, gdzie Polak zarabia 4-razy mniej od Niemca czy Francuza, zgadzają się w imię "solidarności" na pomoc Grecji, niedługo Hiszpanii, Włochom, a ich obywatele mają zasiłki 6-krotnie większe nież nasza płaca. Ostatnio mnie krew zalała: USA chce, abyśmy rocznie przez 10 lat finansowali armię Afganistanu za 20 mln Dolców, gdzie taką sumę żądają łącznie od Rosji i największej gospodarki świata - Chin. Za to wiz wiazdowych niet. Gdzie ta solidarność z Polską była w okresie zaborów? Gdzie była w 1 września 1939 roku? Gdzie zagościła u nas w maju 1945, kiedy wąsaty ku***, kaleka i angol dzielili wpływy na jak wyszło - 50 lat...? I teraz mamy ich całować po tyłku i się cieszyć, że jesteśmy w NATO (nasza armia zawodowa mieści się na Stadionie Narodowym - CAŁA) a wrazie ataku Polska padnie po 2 dniach. Mamy się cieszyć, że mamy swobodę przemieszczania się w Unii Europejskiej i możemy wybierać - być bezrobotnym w pochmurnej Polsce czy być bezrobotnym w słonecznej Hiszpanii, za to ze świetną opalenizną.

Wątek trzeci i ostatni - Ziobrowy.

Ziobro to szuja i karierowicz, który w czasie studiów donosił na kolegów, gdy został ministrem mścił się na byłych wykładowcach z UJ i upolitycznił ministerstwo jak nikt przed nim. Takiego chcecie prezydenta? Nie wspomnę już, że deb*** kilka razy się nie dostał na aplikację, gdzie ja bez nauki rozwiązując ubiegłoroczne testy dostałbym się z palcem w nosie. No ale to już inna historia. Kolejny mały człowieczek o aspiracjach Mesjasza Narodu.
Rozwiń
matka Boża
matka Boża (25 maja 2012 o 20:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]„[color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]WALCZYĆO KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA[/size][/font][/color][font="Times New Roman, serif"][size="3"]”(jp2) czyli psychoPATyczne i KULtowe schorzenia:[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedołczyli [color="#ff0000"]JAK MOŻNA [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ ŚWIAT [/color]nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo![/size][/font][/color]
[color="#0000ff"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jak podał[color="#ff0000"] „[/color][color="#ff0000"]SUPEREXPRESS” z dn. 22.V.2012 r. [/color]w artyKULe[color="#ff0000"] „[/color][color="#ff0000"]Ojciec RYDZYK cierpi na RWĘ KULSZOWĄ. Słuchacze Radia Maryja MODLĄ się ZA ZDROWIE ojca Rydzyka” [/color]widać, że ostatnie wydarzenia mocno Go w[color="#ff0000"]KUL[/color]wiły [color="#ff0000"]i zapadł na [/color]psycho[color="#ff0000"]PAT[/color]yczną i [color="#ff0000"]KUL[/color]tową przypadłość Rwę [color="#ff0000"]KUL[/color]szową i chodzi o [color="#ff0000"]KUL[/color]-ach!, a dla właściwej terapii [color="#ff0000"]musi zbudować Świątynię,[/color] do której nikt może nie chodzić [color="#ff0000"]wzorując się na publicznej APOSTAZJI posła PALIKOTA[/color]![/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC już nie raz informował [color="#ff0000"]o KOSZTOWNEJ formie leczenia SCHIZOFRENCZNYCH [/color]księ[color="#ff0000"]ŻULKÓW, Aminencji, Axcelencji i Siostrzyczek[/color] – [color="#ff0000"]jak se nie zbudują Domu Bożego do celów Publicznych [/color]– to chorzy na całego – oczywiście [color="#ff0000"]na KUL[/color]tową przypadłość Schizofreniczną Rwę [color="#ff0000"]KUL[/color]szową!, która Niebieską Mocą każe poruszać się o[color="#ff0000"] KUL[/color]ach! I najlepiej w oKULarach i Kamizelce KULo odpornej...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W Czarnej Rozpaczy, aby Lud wypełnił Mury Świątyni[color="#ff0000"] powinni se puszczać na telebimach filmiki zamieszczone na stronach www[/color]:[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]W TYM ŚWIĘTYM MIEJSCU na innych forach zamieszczone są[/size][/font][/color] [color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]strony XXX z udziałem księŻULKÓW, AMINENCJI I ZAKONNIC[/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]. Brat [/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Naczelny D.W. wprowadził szyfry [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]pokazując jak mocno udob[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]RUCHAŁY Go [/size][/font][/color][color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księ[/size][/font][/color][color="#ff0000"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]ŻULKI...[/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]...i można podziwiać [color="#ff0000"]jak funkcjonuje Kórestwo Boże[/color]! W oparciu o Główne Prawdy Wia(g)ry Św.(irniętej) bazujące na KSIĘDZE (z)BAWIENIA pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „[color="#ff0000"]CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I księŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI[/color]”!
w myśl popularnej KULędy: "[color="#ff0000"]KTÓZ TO WIDZIAŁ TAKIE DZIWY[/color]..."
W ramach Pokuty, reKULekcji i innych czarnych wydarzeń każdy po obejrzeniu[color="#ff0000"] może się NAWRÓCIĆ[/color] – z tym, że [color="#ff0000"]PROSTO DO DOMU [/color]– będą to wymarzone i Wymodlone reKULekcje Narodowe!- pomni jak poczynając od Najwyższych Aminencji, a na szeregowych ksieŻULKACH kończąc – opier...niczanie wszystkich puszczalskich, nie dopuszczanie rozwodników do BRAM (z)BAWIENIA,[color="#ff0000"]nie dopuszczanie ich dzieci do BRAM [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIENIA[/color]. Jak widać WSZYSCY ŚW.(irnięci) nieźle pier...lą z Ambon, od Ołtarzy, w Konfesjonałach. – jednym słowem – JEDEN WIELKI UBAW...
Oprócz tego miotają się ulicami miast w Drodze Krzyżowej,z Palmami, z Procesjami [color="#ff0000"]pokazując jak wygląda Czarna Rozpacz[/color]! - takie [color="#ff0000"]Niebieskie HAPPENINGI[/color]![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania... fantazji i ugruntować niczym [color="#ff0000"]Główne Prawdy Wia[/color](g)[color="#ff0000"]ry[/color] spekta[color="#ff0000"]KUL[/color]arne[color="#ff0000"]pozycje[/color]:[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]1) [color="#ff0000"]POZYCJA I KOMUNIIŚW.[/color](irniętej) – zaczyna się w Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie...[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]2) [color="#ff0000"]POZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA [/color]– podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z tym,że materiał starszy.[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]3)[color="#ff0000"] POZYCJA NAU[/color](cz)[color="#ff0000"]KI PRZEDŚLUBNEJ[/color]... ta z KULei zaczyna się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]4) [color="#ff0000"]Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się [/color]pro[color="#ff0000"]POZYCJĄCHRZTU ŚWIĘTEGO[/color]...,
a [color="#ff0000"]o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć[/color]!,a tu jeszcze księ[color="#ff0000"]ŻULEK po KUL[/color]ędzie...![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"][color="#ff0000"]Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNIIŚW.[/color](irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY –[color="#ff0000"]dla księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY[/color]! Po takich SAKRAMENTACH [color="#ff0000"]dziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.[/color](irniętej) lub [color="#ff0000"]Sakramentu Bierzmowania, a [/color]księ[color="#ff0000"]ŻULKOWI na pamiątkę Alimenty [/color]z finałem w Sądzie...[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej[color="#ff0000"] Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji[/color]... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ry zawsze[color="#ff0000"]może wezwać [/color]księ[color="#ff0000"]ŻULKA z Najnowszym Sakramentem[/color]! Problem ino w tym jak się do tego przygotować? [/size][/font][/color]
[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Obracając się w Świecie [color="#ff0000"]KANIBALIZMU[/color](„wziął chleb... i rzekł <<[color="#ff0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#ff0000"]WAMPIRYZMU[/color](„wziął kielich.. i rzekł <<[color="#ff0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#ff0000"]Ostatnia KUL[/color]-acja- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#ff0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI [/color]panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#ff0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color][/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – [color="#ff0000"]poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH[/color]. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:[color="#ff0000"] jeden [/color]Inbecyl,[color="#ff0000"]dwa[/color] Inbecyle, [color="#ff0000"]trzy, czery Inbecyle[/color]... i tak w nieskończoność,[color="#ff0000"]a na końcu nieskończoności – Św.[/color](irnięty)...[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Z KULei szumne[color="#ff0000"] WYPISANIE SIĘ Z KOŚCIOŁA [/color](19.V.2012) r. [color="#ff0000"]Posła Janusza Palikota [/color]spotkało się z Czarną Reakcją.
Okazało się, iż [color="#ff0000"]wypisanie się jest niemożliwe[/color], bo w Kościele wszystko jest „Na Wieki Wieków”, a „[color="#ff0000"]odpłynięcie[/color] Dojnej Krowy” [color="#ff0000"]przyprawia o Czarną Rozpacz[/color]! K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC[color="#ff0000"] podnosi KUL[/color]ejny psycho[color="#ff0000"]z[/color]yczny problem: [color="#ff0000"]co stało się z wypier[/color]...niczonymi[color="#ff0000"] Członkami [/color]K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"], co dzieje się z Rozwodnikami, Puszczalskimi i Ich Dziećmi też wypier[/color]... z Kościoła? [color="#ff0000"]Dla nich zamknięto BRAMY[/color] (z)[color="#ff0000"]BAWIENIA[/color]!
[color="#ff0000"]Najlepszą metodą na [/color]księ[color="#ff0000"]ŻULKOW i Aminencje jest nycz nie robienie[/color] – najlepiej[color="#ff0000"] przestać chodzić do Kościoła i zerwać z Nim wszelkie stosunki[/color]. Jest to[color="#ff0000"] wyjątkowo[/color] (z)[color="#ff0000"]BAWIENNA METODA[/color] w[color="#ff0000"]KUL[/color]wiająca księ[color="#ff0000"]ŻULKÓW z Axcelencjami do Czerwoności[/color]! Po co robić szum skro [color="#ff0000"]Czarni i tak każdemu zamkną gębę[/color]? Skoro księ[color="#ff0000"]ŻULKI mają w d.[/color].. wszystkich [color="#ff0000"]wyper[/color]...niczonych to należy też [color="#ff0000"]pokazać gdzie jest Ich miejsce mając Ich głęboko w d[/color]..., co od roku 1980 prezentuje ###### i ASC. Jednym słowem: [color="#ff0000"]jak[/color] księ[color="#ff0000"]ŻULKI i Aminencje [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĄ LUDZI[/color] – (z)[color="#ff0000"]BAWIĆ Ich IDENTYCZNIE[/color]... I tak wygląda "[color="#ff0000"]Spuścizna[/color] pa[color="#ff0000"]PIESKA[/color]", której broniąc Poseł Palikot powinien wznosić gorące modły: "[color="#ff0000"]BOR[/color]ze ratuj" lub "Broń Mnie [color="#ff0000"]BOR[/color]ze"... pod warunkiem, że w[color="#ff0000"] BOR[/color]ze nie są księ[color="#ff0000"]ŻULKI i Klerycy[/color]...[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]I KTO POWIE, że nawet Św.(irnięte) księ[color="#ff0000"]ŻULKI NIE MOGĄ WSZYSTKICH [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ[/color]?,a na marginesie – W KOŚCIELE [color="#ff0000"]STAN WOJENNY I PRIMA APRILIS TRWAJĄ WIECZNIE [/color]– wiecznie z kimś walczą i[color="#ff0000"]WIECZNIE WSZYSTKICH OSZUKUJĄ[/color]![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Jednym słowem –[color="#ff0000"] Oni majom [/color]nie po [color="#ff0000"]KUL[/color]-ei[color="#ff0000"]w głowie[/color], a w Niebie wszystko jest O GEY![/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Wszystkim Niebieskim i KUL-awym poczynaniom niech [color="#ff0000"]przyświeca Światło DuchaŚw.[/color](irniętego) pod postacią [color="#ff0000"]KUL[/color]o[color="#ff0000"]PAT[/color]wy[color="#ff0000"]pokazującej jak [/color]skię[color="#ff0000"]ŻULKI wszystkich udobRUCHAŁY i wyprowadziły Lud Boży w pole[/color].[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]###### i ASC wręcza wszystkim wiąchę [color="#ff0000"]Róży Duchownej i kąKULi [/color]- kąKUL to Biblijny chwast[color="#ff0000"] KĄKOL podlewany Wodą Święconąi hodowany w [/color]fa[color="#ff0000"]KUL[/color]tecie Filozofii Przyrody...
W czasie wszelkiego typu pochodów i Procesji (nie wyłączając Pielgrzymek) równoważnych do Parad Równości[color="#ff0000"] wypada machać TULIPANAMI pokazującymi jak Pan Tulipana[/color]...

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że[color="#ff0000"]chcą nas [/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ[/color].I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi –[color="#ff0000"]Kurrrr[/color]...ia[color="#ff0000"]Jego Mać [/color]- , a K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.[color="#ff0000"] i ASC kroczy Drogą[/color](z)[color="#ff0000"]BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się[/color](z)[color="#ff0000"]BAWIĆ:[/color]

1) [color="#ff0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z [/color][color="#280099"]pół[/color][color="#ff0000"]ŚWIAT[/color][color="#280099"](ki)[/color][color="#ff0000"]EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color].

2) [color="#ff0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "[color="#ff0000"]W ImięOjca I Syna, I Ducha ŚW[/color]. ...[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.(opuszczając KROPKI między literami) - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI –[color="#ff0000"] Oni są Śmieszni![/color]

[color="#ff0000"]Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. [/color]

[color="#ff0000"]Zostańcie z B[/color](L)[color="#ff0000"]OGIEM[/color].[/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"]Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** [/size][/font][/color]

[color="#4b0082"][font="Times New Roman, serif"][size="3"](PODPISANO: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W.)[/size][/font][/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (39)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!