Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 maja 2015 r.
19:03

Ziobro przyjechał do Lublina i poparł Andrzeja Dudę

Autor: Zdjęcie autora toma
0 15 A A

– Polska zasługuje na dobrą zmianę, która da nadzieję milionom Polaków – mówił podczas wczorajszej wizyty w Lublinie szef Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro. Polityk udzielił poparcia dla kandydatury Andrzeja Dudy wyborach na prezydenta RP.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Z jednej strony mamy urzędującego prezydenta, u którego wpadka goni za wpadką. Z drugiej, człowieka świetnie wykształconego, wszechstronnego, energicznego i potrafiącego rozmawiać zarówno z politykami, jak i ze zwykłymi ludźmi – podkreślał Ziobro.

Były parlamentarzysta i poseł do Parlamentu Europejskiego potwierdził też, że jesienią działacze jego ugrupowania wystartują z list zjednoczonej prawicy pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.
II tura wyborów prezydenckich 24 maja.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 10:16
No tak, wpuszczają zboczków do Lublina, mąci taki cfaniak ludziom w głowie, a potem wstyd na całą Polskę, bo pis wygrywa
Avatar
POgromca komuchów / 15 maja 2015 o 09:42

Jak długo jeszcze baciuchy ich służby będą decydować czy wybierać,POdstawiać nam prezydenta ?  myślę że Buła to już ostatni ich funkcjonariusz.

Avatar
Buzal / 15 maja 2015 o 09:22

Aby nie POpełnić życiowego błędu zanim wepchniecie swoją ojczyznę w ręce czerwonego,POlszewickiego wroga,zanim zagłosujecie czytajcie !!!!!  " Niebezpieczne związki Bronisława . K. Jest jeszcze czas wszystko uratować !!!!!

Nie wybierajcie rezydentów sovieckiej agentury WSI bo dobrze nigdy nie będzie.

Należy raz na zawsze przeciąć tą soviecką " pępowinę "kiedyś Bolek a teraz ta " Buła "wstyd,żenada i ciemnogród....ech  ... żal..........

Należy raz na zawsze przeciąć tą soviecką " pępowinę "kiedyś Bolek a teraz ta " Buła "wstyd,żenada i ciemnogród....ech  ... żal..........

rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 09:06

Nie wybierajcie rezydentów sovieckiej agentury WSI bo dobrze nigdy nie będzie.

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 08:54

Aby nie POpełnić życiowego błędu zanim wepchniecie swoją ojczyznę w ręce czerwonego,POlszewickiego wroga,zanim zagłosujecie czytajcie !!!!!  " Niebezpieczne związki Bronisława . K. Jest jeszcze czas wszystko uratować !!!!!

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 08:24

Raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 07:34
Tylko DUDA, precz z POskomuną!!!!
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 07:26
odcięty ryj od koryta jest bardzo bolesny maaaarzenia ministerialne -przywileje i co można opowiadać brednie w które nie bardzo wierza przedszkolaki
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 05:20
Lublinianie tłumnie powitali ww. pana, tradycyjnym staropolskim - cyt. byłego prezydenta RP: ,, spieprzaj dziadu''.
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 22:53
Jedno ZERO polityczne .... popiera drugie ZERO polityczne
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 10:16
No tak, wpuszczają zboczków do Lublina, mąci taki cfaniak ludziom w głowie, a potem wstyd na całą Polskę, bo pis wygrywa
Avatar
POgromca komuchów / 15 maja 2015 o 09:42

Jak długo jeszcze baciuchy ich służby będą decydować czy wybierać,POdstawiać nam prezydenta ?  myślę że Buła to już ostatni ich funkcjonariusz.

Avatar
Buzal / 15 maja 2015 o 09:22

Aby nie POpełnić życiowego błędu zanim wepchniecie swoją ojczyznę w ręce czerwonego,POlszewickiego wroga,zanim zagłosujecie czytajcie !!!!!  " Niebezpieczne związki Bronisława . K. Jest jeszcze czas wszystko uratować !!!!!

Nie wybierajcie rezydentów sovieckiej agentury WSI bo dobrze nigdy nie będzie.

Należy raz na zawsze przeciąć tą soviecką " pępowinę "kiedyś Bolek a teraz ta " Buła "wstyd,żenada i ciemnogród....ech  ... żal..........

Należy raz na zawsze przeciąć tą soviecką " pępowinę "kiedyś Bolek a teraz ta " Buła "wstyd,żenada i ciemnogród....ech  ... żal..........

rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 09:06

Nie wybierajcie rezydentów sovieckiej agentury WSI bo dobrze nigdy nie będzie.

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 08:54

Aby nie POpełnić życiowego błędu zanim wepchniecie swoją ojczyznę w ręce czerwonego,POlszewickiego wroga,zanim zagłosujecie czytajcie !!!!!  " Niebezpieczne związki Bronisława . K. Jest jeszcze czas wszystko uratować !!!!!

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 08:24

Raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 07:34
Tylko DUDA, precz z POskomuną!!!!
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 07:26
odcięty ryj od koryta jest bardzo bolesny maaaarzenia ministerialne -przywileje i co można opowiadać brednie w które nie bardzo wierza przedszkolaki
Avatar
Gość / 15 maja 2015 o 05:20
Lublinianie tłumnie powitali ww. pana, tradycyjnym staropolskim - cyt. byłego prezydenta RP: ,, spieprzaj dziadu''.
Avatar
Gość / 14 maja 2015 o 22:53
Jedno ZERO polityczne .... popiera drugie ZERO polityczne
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty 0 0

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 55 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.