wtorek, 20 marca 2018 r.

Lublin

Ziobryści kuszą radnych miejskich w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Autor: rp

 (Archiwum)
(Archiwum)

Chodźcie z nami – tak Solidarna Polska zachęca w wydanym we wtorek komunikacie radnych, członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

O współpracę apelują przede wszystkim do radnych miejskich, którzy wyszli we wrześniu z PiS i utworzyli klub Wspólny Lublin.

Teraz do Solidarnej Polski należy radny Mariusz Banach ze Wspólnego Lublina. Według naszych informacji lider lubelskiej Solidarnej Polski, poseł Jarosław Żaczek rozmawiał już o współpracy z innymi rajcami tego klubu. Solidarna Polska zabrała się również za tworzenie struktur w poszczególnych dzielnicach Lublina.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
S Y L W E S T E R
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

S Y L W E S T E R
S Y L W E S T E R (10 października 2012 o 02:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
CZYM KUSI "SP" RADNYCH "PIS" W LUBELSKIM RATUSZU ? . Przypomnę tylko "Solidarnej Polsce" w Ratuszu, że BLOK PATRIOTYCZNY tworzą "PIS", "SP" i SOLIDARNOŚĆ . Dlatego "SP" będąc w lubels kim Ratuszu jest doskonale zorientowana, że "PIS" w Ratuszu działa LI TYLKO W INTERESIE LUBLINA. Stąd wniosek, że "SP" nie powinna nikogo "kusić", tylko wspierać działania w interesie Lublina . Tak się jakoś składa, że w Ratuszu "szefem" od DOTACJI "UE" i inwestycji z tychże Dotacji jest sam Prezydent Lub lina Krzysztof Zuk. O tym zapewne wie "SP" ?. Problem polega na tym, że Radni "PIS-u" mają bardzo du żo wątpliwości co do słuszności "gospodarowania" milionami Dotacji przez Prezydenta Zuka. Nie wszystkie decyzje Prezydenta są w interesie miasta i brak szerszej kontroli nad milionami Dotacji (?). Przykładów na niekorzyść Lublina jest bardzo dużo ale Prezydent jest z reżimu "PO" i do tego utworzył sobie tzw. "Grupe poparcia" z zakamuflowaną nazwą "Nasza Lublin" (sic?). Wszyscy razem działają z Prezydentem jako ko ntrowersyjni Radni Urzędu Miasta. Jeżeli "SP" chce zaistnieć we Władzach Lublina to powinniście zorga nizować Spotkanie z Radnymi "PIS-u" i uzgodnić wspólny Program dla Lublina . Ale przede wszystkim RA ZEM powinniście wezwać Agentów "CBA" (Centralne Biuro Antykorupcyjne ) w celi przeprowadzenia Kontro li finansowej DOTACJI "UE" i Kontroli Kontrowersyjnych Inwestycji z funduszy DOTACJI "UE". Jak to obe cnie uczynił Prezes Kopalni Bogdanka w sytuacji powstawania "Spółek" na Kopalni nad którymi już dawno stracił kontrole !. Jeżeli W Ratuszu będzie przeprowadzona Kontrola, to po Kontroli nad DOTACJAMI "UE" i nad Inwestycjami będzie czuwała Wspólna Komisja o którą teraz "walczy" "PIS" !. Czyli "SP" nie "kuście" a organizujcie Spotkanie z "PIS-em" i RAZEM SŁUŻCIE GODNIE PIĘKINEMU LUBLINOWI. Szczęść Boże !.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!