Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 marca 2011 r.
11:50
Edytuj ten wpis

Zmiany w promocji UMCS: Rektor nie był zadowolony?

Autor: Zdjęcie autora (mb)
0 10 A A
Dr Marcin Lipowski nie będzie już szefem szef Biura Komunikacji i Promocji UMCS (Bartłomiej Żurawski
Dr Marcin Lipowski nie będzie już szefem szef Biura Komunikacji i Promocji UMCS (Bartłomiej Żurawski

Dr Marcin Lipowski nie będzie już szefem szef Biura Komunikacji i Promocji UMCS. Złożył rezygnację, a rektor ma ją przyjąć.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Lipowski to pracownik Katedry Marketingu Wydziału Ekonomicznego lubelskiego uniwersytetu. Promocją UMCS zajmował się od 2009 r.

Za jego kadencji na UMCS powstały znaki informujące o drodze do poszczególnych wydziałów i jednostek uczelni, ruszyła akcja "Złam absurd”, w której studenci mieli wskazywać niedociągnięcia UMCS, powstał też nowy film promujący uniwersytet. Lipowski wymyślił też nowe hasło promocyjne uczelni: "Różni ludzie, różne sprawy”.
Nieoficjalnie mówi się, że rektor uczelni nie był zadowolony z promocji uniwersytetu i zamierzał dokonać zmian personalnych w Biurze Komunikacji i Promocji. Oficjalnym powodem rezygnacji Lipowskiego było to, że "chce poświęcić więcej czasu swojej karierze naukowej”. Sam Lipowski nie chce komentować tej decyzji.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Student / 21 marca 2011 o 16:24
[quote name='lala' timestamp='1300290793' post='451028']
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykorzystywać możliwości, a żeby to robić dobrze, trzeba się najpierw napracować u podstaw.
[/quote]

Tu się nie zgodzę. Zasługi dr Lipowskiego są jak najbardziej znaczące. Od kiedy został kierownikiem Biura Komunikacji i Promocji dało się zauważyć, że coś się dzieje. Działoby się dużo więcej gdyby nie zaściankowość dziekanów wydziałów UMCS-u i władz uczelni, którzy nie rozumieją, że działania marketingowe muszą iść z duchem czasu i trzeba stosować nowe kanały komunikacji. Nie wiem kto teraz będzie kierownikiem Biura, ale niestety nie wróżę nic dobrego.


Serdeczne pozdrowienia dla dr Lipowskiego.
[quote name='lala' timestamp='1300290793' post='451028']
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykor... rozwiń
Avatar
Pp / 17 marca 2011 o 00:41
[quote name='anna' timestamp='1300286154' post='450994']
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
[/quote]


A możesz moja droga aranżażystko wnetrz i "zewnętrz" skąd uczelnia ma wziąć na realizację Twojej wizji wyglądu rektoratu jakieś kikladziesiąt milionów złotych ?
Avatar
F---> / 16 marca 2011 o 18:37
[quote name='anna' timestamp='1300286154' post='450994']
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
[/quote]

Znając lubelskich architektów, urzędników i konserwatora zabytków byłby "to ohydny, skandaliczny zamach na wspaniały lubelski zabytek jakim jest Rektorat UMCS"!
Avatar
Dr / 16 marca 2011 o 18:11
Nie można zapomnieć o podstawowej wadzie dr MLipowskiego. Nie jest z wykształcenia chemikiem.
Avatar
insider / 16 marca 2011 o 17:15
assesment center w rekrutacji na umcs? buachacha... O czym lalu piszesz...
A "beton" ma się dobrze...
Avatar
Paweł / 16 marca 2011 o 17:08
Jesteś dla nas najlepszym fachowcem od marketingu... Same, same plusy dla Ciebie i Twoich dziewczyn. Pamietaj co mówił Twój przyciaciel, że "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".
Avatar
lala / 16 marca 2011 o 16:56
PS. Na UMCSie nie ma nowoczesnych managerów. Nie wiem jakiego klucza używa się podczas rekrutacji, ale nie jest to nic dobrego. Może warto byłoby skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy, kierownika rzadko pozyskuje się w 2 tygodnie, poza tym rozmowa z Jego Magnificencją nie zastąpi nigdy np. assesment center, a tak się rekrutuje specjalistów na lata.
Avatar
lala / 16 marca 2011 o 16:53
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykorzystywać możliwości, a żeby to robić dobrze, trzeba się najpierw napracować u podstaw.
Avatar
anna / 16 marca 2011 o 15:35
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
Avatar
Smokie / 16 marca 2011 o 15:14
Dział funduszy a teraz Promocja??? Panie Rektorze a nie obawia się Pan że zostanie Pan sam?? Dlaczego "betonu" Pan nie rusza ??
Avatar
Student / 21 marca 2011 o 16:24
[quote name='lala' timestamp='1300290793' post='451028']
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykorzystywać możliwości, a żeby to robić dobrze, trzeba się najpierw napracować u podstaw.
[/quote]

Tu się nie zgodzę. Zasługi dr Lipowskiego są jak najbardziej znaczące. Od kiedy został kierownikiem Biura Komunikacji i Promocji dało się zauważyć, że coś się dzieje. Działoby się dużo więcej gdyby nie zaściankowość dziekanów wydziałów UMCS-u i władz uczelni, którzy nie rozumieją, że działania marketingowe muszą iść z duchem czasu i trzeba stosować nowe kanały komunikacji. Nie wiem kto teraz będzie kierownikiem Biura, ale niestety nie wróżę nic dobrego.


Serdeczne pozdrowienia dla dr Lipowskiego.
[quote name='lala' timestamp='1300290793' post='451028']
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykor... rozwiń
Avatar
Pp / 17 marca 2011 o 00:41
[quote name='anna' timestamp='1300286154' post='450994']
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
[/quote]


A możesz moja droga aranżażystko wnetrz i "zewnętrz" skąd uczelnia ma wziąć na realizację Twojej wizji wyglądu rektoratu jakieś kikladziesiąt milionów złotych ?
Avatar
F---> / 16 marca 2011 o 18:37
[quote name='anna' timestamp='1300286154' post='450994']
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
[/quote]

Znając lubelskich architektów, urzędników i konserwatora zabytków byłby "to ohydny, skandaliczny zamach na wspaniały lubelski zabytek jakim jest Rektorat UMCS"!
Avatar
Dr / 16 marca 2011 o 18:11
Nie można zapomnieć o podstawowej wadzie dr MLipowskiego. Nie jest z wykształcenia chemikiem.
Avatar
insider / 16 marca 2011 o 17:15
assesment center w rekrutacji na umcs? buachacha... O czym lalu piszesz...
A "beton" ma się dobrze...
Avatar
Paweł / 16 marca 2011 o 17:08
Jesteś dla nas najlepszym fachowcem od marketingu... Same, same plusy dla Ciebie i Twoich dziewczyn. Pamietaj co mówił Twój przyciaciel, że "lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".
Avatar
lala / 16 marca 2011 o 16:56
PS. Na UMCSie nie ma nowoczesnych managerów. Nie wiem jakiego klucza używa się podczas rekrutacji, ale nie jest to nic dobrego. Może warto byłoby skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy, kierownika rzadko pozyskuje się w 2 tygodnie, poza tym rozmowa z Jego Magnificencją nie zastąpi nigdy np. assesment center, a tak się rekrutuje specjalistów na lata.
Avatar
lala / 16 marca 2011 o 16:53
Te wszystkie 'zasługi' są przynajmniej nadmuchane. Spróbujcie wysłać maila na złam absurd - absurdem niewątpliwie jest to, że z mailami nic się nie robi, można też dostać odpowiedź po pół roku (o ile w ogóle). Lipowski nie był dobrym kierownikiem, tam jest potrzebny nowoczesny manager z rozległymi horyzontami i doświadczeniem w jakiejś agencji marketingowej. Teoria tu niestety nie ma nic do rzeczy, trzeba umieć zarządzać zespołem i kreatywnie wykorzystywać możliwości, a żeby to robić dobrze, trzeba się najpierw napracować u podstaw.
Avatar
anna / 16 marca 2011 o 15:35
Władze UMCS powinny zająć się stanem budynków uczelnii - m.in wlasnie rektoratem, który jest wizytówką umcs a wygląda jak prlowski blok. Może warto byłoby obłożyć go szkłem.
Avatar
Smokie / 16 marca 2011 o 15:14
Dział funduszy a teraz Promocja??? Panie Rektorze a nie obawia się Pan że zostanie Pan sam?? Dlaczego "betonu" Pan nie rusza ??
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 0

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 0

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów

Słoneczny Wrotków. W sobotę otwarcie, planują odnowę basenów 0 3

W sobotę otwarty ma być ośrodek Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. Ceny będą takie same jak w zeszłym sezonie. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że zarządcy ośrodka w końcu udało się znaleźć firmę, która tuż po sezonie zabierze się za wymianę wszystkich znajdujących się tutaj basenów

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości

Usterki na nowym placu Litewskim. Z niektórymi elementami problemy są od nowości 0 10

Prawie 2 mln zł zapłaci miasto za utrzymanie wodotrysków na pl. Litewskim. Na taką kwotę opiewa umowa z firmą, która będzie się opiekować fontannami oraz oświetleniem placu. Samo oświetlenie wymaga napraw, bo nie wszystkie elementy iluminacji działają tak jak powinny. Kiedy usunięte będą usterki?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 1 6

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych