Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 maja 2017 r.
15:34

Ostatnia chwila na złożenie w gazecie życzeń na Dzień Matki!

6 6 A A

Zbliża się Dzień Matki. Spraw mamie sympatyczny prezent za naszym pośrednictwem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Złóż życzenia swojej mamie. Wyślij SMS-a pod numer 71601 (koszt jednego SMS-a 1,23 zł z VAT) w treści wpisując MAMUSIA.

Na Wasze życzenia czekamy do 25 maja do godziny 12.

Dzień Matki - życzenia dla mamy w gazecie

Treść życzeń bedziemy zamieszczać na bieżąco na naszej stronie internetowej. Opublikujemy je też w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego 26 maja. Na autorów najpiękniejszych życzeń czekają atrakcyjne nagrody.

>>>

Zobacz także: Dzień Matki 2017. ŻYCZENIA, WIERSZYKI, SMS, PREZENTY na dzień mamy

Dzień Mamy 2017 - Wasze życzenia

***

Z okazji Twego święta, Mamo życzymy Ci zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami najszczerszej wdzięczności. Za wszystkie dla nas trudy i starania składamy Ci dzisiaj podziękowania. Naszej Kochanej Lidzi, Kasia i Karolina!

***

Kochana mamusiu życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta. Dziękuję Ci że mogę być Twoim syneczkiem. Mocno Cię całuję. Twój kochany syneczek Ksawery.

***

Wszystkiego najlepszego kochana mamo. Buziaki od twoich dzieci Małgorzaty, Janusza i Darka.

***

Mamo w dniu Twojego święta dziękuję, że mi życie dałaś i że mnie wychowałaś. Życzę by każdy Twój dzień był szczęśliwy i radosny jak początek wiosny.

***

Mamo, bardzo Cię kocham i dziękuję Ci za to że jesteś i za wszystko co dla mnie robisz. Dziękuję za Twój uśmiech, który ogrzewa mnie w różnych chwilach życia. Mamie Lili życzy córka Ula.

***

Kochana Mama Krystyna Pakuła. Z okazji Twojego dnia Mamo za wczoraj i dziś... zawsze tak samo. Każdym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj serdeczne podziękowania. Twoja córka Janina z Opola Lubelskiego.

***

Kochana Mamo życzę Ci wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia, cierpliwości do mnie oraz wszystkiego czego tylko pragniesz. Piotruś.

Czytaj więcej o:

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smilero / 10 maja 2018 o 15:20
w sumie całkiem spoko pomysł na prezent dodatkowy dla mamy, która czyta dziennik wschodni. :) jednak nie stawiałabym tego jako główny prezent tylko dopełnienie. w tym roku myślę. żeby zabrać mamę na 'dzień wrażeń', by wyrwać ją od codzienności. :) _______________________________________________________ prezenty na dzień matki – zrób to sam ***gazetka-lewiatan.pl/prezenty-na-dzien-matki-zrob-to-sam/
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:41
Dlaczego nie pojawiły sie moje życzenia, skoro smsa wysłałam dwa dni temu? Miały być umieszczane na bieżąco?:(
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 07:48
Bulić 1,23 za SMS aby mamusia co nie ma neta miała życzenia na stronach DW? A nie lepiej osobiście złożyć albo zadzwonić? Weźta - wy i te wasze pomysły z wyciąganiem kasy....
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 08:27
nie dostaję 500+ i nie mam na SMS
Avatar
kokier / 17 maja 2017 o 13:12
Hildegard Braukmann ma bardzo dobre kosmetyki i nimi się zainteresujcie - w sensie teraz można trafić naprawdę fajne okazje, bo przecenili całą kolekcję o 20 proc. Oczywście tymczasowo. W zasadzie za każdym razem kosmetyki u nich kupuję wyłącznie przy takich okazjach - po prostu to się opłaca. 
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 16:35
Żadnych takich z 71601 za 1.23 zł . Zacznijcie zarabiać na autentycznym dziennikarstwie które będzie sprzyjało tym na których gazeta chce zarabiać. Co się dzisiaj dzieje ? a no lubelskie gazety propagują głupotę nadzwyczajnych kast a żyć chcą z Wiśniewskiego i Kowalskiego. Tak dłużej się nie da bo w społeczeństwie rośnie świadomość.
Avatar
smilero / 10 maja 2018 o 15:20
w sumie całkiem spoko pomysł na prezent dodatkowy dla mamy, która czyta dziennik wschodni. :) jednak nie stawiałabym tego jako główny prezent tylko dopełnienie. w tym roku myślę. żeby zabrać mamę na 'dzień wrażeń', by wyrwać ją od codzienności. :) _______________________________________________________ prezenty na dzień matki – zrób to sam ***gazetka-lewiatan.pl/prezenty-na-dzien-matki-zrob-to-sam/
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:41
Dlaczego nie pojawiły sie moje życzenia, skoro smsa wysłałam dwa dni temu? Miały być umieszczane na bieżąco?:(
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 07:48
Bulić 1,23 za SMS aby mamusia co nie ma neta miała życzenia na stronach DW? A nie lepiej osobiście złożyć albo zadzwonić? Weźta - wy i te wasze pomysły z wyciąganiem kasy....
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 08:27
nie dostaję 500+ i nie mam na SMS
Avatar
kokier / 17 maja 2017 o 13:12
Hildegard Braukmann ma bardzo dobre kosmetyki i nimi się zainteresujcie - w sensie teraz można trafić naprawdę fajne okazje, bo przecenili całą kolekcję o 20 proc. Oczywście tymczasowo. W zasadzie za każdym razem kosmetyki u nich kupuję wyłącznie przy takich okazjach - po prostu to się opłaca. 
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 16:35
Żadnych takich z 71601 za 1.23 zł . Zacznijcie zarabiać na autentycznym dziennikarstwie które będzie sprzyjało tym na których gazeta chce zarabiać. Co się dzisiaj dzieje ? a no lubelskie gazety propagują głupotę nadzwyczajnych kast a żyć chcą z Wiśniewskiego i Kowalskiego. Tak dłużej się nie da bo w społeczeństwie rośnie świadomość.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 2 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 33 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 21 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!