Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łuków

14 marca 2018 r.
13:29

Mąż podciął żonie żyły? Tragedia w Lubelskiem

Autor: Zdjęcie autora jsz
33 8 A A
Do zdarzenia doszło w ostatni piątek, w miejscowości Kamionka
Do zdarzenia doszło w ostatni piątek, w miejscowości Kamionka

Niedaleko Stoczka Łukowskiego odnaleziono ciało niepełnosprawnej kobiety. 66-latka miała podcięte żyły. Śledczy podejrzewają, że śmiertelne rany zadał jej mąż.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Mężczyzna został zatrzymany. Składał wyjaśnienia, których treści na obecnym etapie postępowania nie ujawniamy – mówi Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Do zdarzenia doszło w ostatni piątek, w miejscowości Kamionka. Policjanci wezwani do jednego z domów znaleźli na miejscu zakrwawione zwłoki kobiety. W domu był również jej 68-letni mąż. Kobieta od lat chorowała na stwardnienie rozsiane. Poruszała się na wózku inwalidzkim. Miała podcięte żyły.

– Sekcja zwłok wykazała, że do śmierci doszło w wyniku krwawienia z tych ran – dodaje prokurator Kępka.

Mąż kobiety trafił do aresztu. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności sprawy.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Max / 22 marca 2018 o 00:35
Ludzie nie macie pojęcia co się stało a na siłę snujecie jakieś teorie spiskowe, że tak chciała !!! chciałbym Was wszystkich poinformować, że moja mama kochała życie, pomimo, że od kilkunastu lat jeździła na wózku inwalidzkim. Miała dzieci, które bardzo kochała, miała mnóstwo znajomych, miała także męża alkoholika. Tak, to mój ojciec. Ojciec od zawsze był alkoholikiem,  mimo, że sam tak nie uważał. Żal mi ojca, bo ciężko pracował i nic z tego nie miał. Jedynie na co go było stać, to na alkohol. Gdy był trzeźwy, to był dobrym ojcem i mężem, niestety gdy był pijany, to zawsze miał jakieś pretensje do mamy. Tego wieczoru coś mu odbiło. Tak gwoli ścisłości, to nie sąsiedzi zadzwonili na Policję, tylko ojciec zadzwonił do znajomego i powiedział co zrobił. On z kolei powiadomił Policję. Może zamiast pisać bzdury, to jeden z drugim odmówcie modlitwę za duszę mamy. to Wam lepiej wyjdzie, niż to co robicie teraz.
Ludzie nie macie pojęcia co się stało a na siłę snujecie jakieś teorie spiskowe, że tak chciała !!! chciałbym Was wszystkich poinformować, że moja mama kochała życie, pomimo, że od kilkunastu lat jeździła na wózku inwalidzkim. Miała dzieci, które bardzo kochała, miała mnóstwo znajomych, miała także męża alkoholika. Tak, to mój ojciec. Ojciec od zawsze był alkoholikiem,  mimo, że sam tak nie uważał. Żal mi ojca, bo ciężko pracował i nic z tego nie miał. Jedynie na co go było stać, to na alkohol. Gdy był trzeźwy, to był dobrym ojcem i mężem, ... rozwiń
Avatar
Nie takie Polskie chciałem. / 17 marca 2018 o 14:28
Zgadzam sie z opinią,że chory człowiek w środowisku pozostawiony jest sam sobie.Pacjenci chorzy terminalnie wypychani są ze szpitali i pozostają bez opieki.Umierają śmiercią głodową,bo nie ma im kto nawet podłączyć kroplówki,nie mają dostępu do tlenu i potrzebnego sprzetu.Tzw opieka środowiskowa w przychodni łącznie z lekarzem rodzinnym jest obojętna na prośby rodziny.Rodziny chorują razem z chorym z bezsilności.
Avatar
Gość / 17 marca 2018 o 11:53
bo osoby chore są pozostawione same sobie, ponieważ pisowce nie mają pieniędzy dla nich, gdyż wszystkie pieniądze idą dla młodych zdrowych jak byk rodziców na 500+
Avatar
Gość / 16 marca 2018 o 23:03
Dać go na burmistrza z .Nowoczesnej. Pionier w dziedzinie eutanazji i miłosierny niczym Balcerowicz.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 16:01
Aleś ty głupi...i do tego koderasta.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 16:01
To na pewno nie Polska, tam czesc ległej kibicuje.
Avatar
Dede / 14 marca 2018 o 14:41
Stawiam na to, że zapewne zrobił to na jej prośbę. Byli sami on nie dawał rady, znikąd pomocy a reżim woli spółki skarbu państwa niż służbę obywatelowi   -  więc z depresji obojga zrobił to co zrobił.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 14:32
Łuków to nie polska, tam sie zenia z ruskimi a ludzie dziwnie mówią
Avatar
Max / 22 marca 2018 o 00:35
Ludzie nie macie pojęcia co się stało a na siłę snujecie jakieś teorie spiskowe, że tak chciała !!! chciałbym Was wszystkich poinformować, że moja mama kochała życie, pomimo, że od kilkunastu lat jeździła na wózku inwalidzkim. Miała dzieci, które bardzo kochała, miała mnóstwo znajomych, miała także męża alkoholika. Tak, to mój ojciec. Ojciec od zawsze był alkoholikiem,  mimo, że sam tak nie uważał. Żal mi ojca, bo ciężko pracował i nic z tego nie miał. Jedynie na co go było stać, to na alkohol. Gdy był trzeźwy, to był dobrym ojcem i mężem, niestety gdy był pijany, to zawsze miał jakieś pretensje do mamy. Tego wieczoru coś mu odbiło. Tak gwoli ścisłości, to nie sąsiedzi zadzwonili na Policję, tylko ojciec zadzwonił do znajomego i powiedział co zrobił. On z kolei powiadomił Policję. Może zamiast pisać bzdury, to jeden z drugim odmówcie modlitwę za duszę mamy. to Wam lepiej wyjdzie, niż to co robicie teraz.
Ludzie nie macie pojęcia co się stało a na siłę snujecie jakieś teorie spiskowe, że tak chciała !!! chciałbym Was wszystkich poinformować, że moja mama kochała życie, pomimo, że od kilkunastu lat jeździła na wózku inwalidzkim. Miała dzieci, które bardzo kochała, miała mnóstwo znajomych, miała także męża alkoholika. Tak, to mój ojciec. Ojciec od zawsze był alkoholikiem,  mimo, że sam tak nie uważał. Żal mi ojca, bo ciężko pracował i nic z tego nie miał. Jedynie na co go było stać, to na alkohol. Gdy był trzeźwy, to był dobrym ojcem i mężem, ... rozwiń
Avatar
Nie takie Polskie chciałem. / 17 marca 2018 o 14:28
Zgadzam sie z opinią,że chory człowiek w środowisku pozostawiony jest sam sobie.Pacjenci chorzy terminalnie wypychani są ze szpitali i pozostają bez opieki.Umierają śmiercią głodową,bo nie ma im kto nawet podłączyć kroplówki,nie mają dostępu do tlenu i potrzebnego sprzetu.Tzw opieka środowiskowa w przychodni łącznie z lekarzem rodzinnym jest obojętna na prośby rodziny.Rodziny chorują razem z chorym z bezsilności.
Avatar
Gość / 17 marca 2018 o 11:53
bo osoby chore są pozostawione same sobie, ponieważ pisowce nie mają pieniędzy dla nich, gdyż wszystkie pieniądze idą dla młodych zdrowych jak byk rodziców na 500+
Avatar
Gość / 16 marca 2018 o 23:03
Dać go na burmistrza z .Nowoczesnej. Pionier w dziedzinie eutanazji i miłosierny niczym Balcerowicz.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 16:01
Aleś ty głupi...i do tego koderasta.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 16:01
To na pewno nie Polska, tam czesc ległej kibicuje.
Avatar
Dede / 14 marca 2018 o 14:41
Stawiam na to, że zapewne zrobił to na jej prośbę. Byli sami on nie dawał rady, znikąd pomocy a reżim woli spółki skarbu państwa niż służbę obywatelowi   -  więc z depresji obojga zrobił to co zrobił.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 14:32
Łuków to nie polska, tam sie zenia z ruskimi a ludzie dziwnie mówią
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0

Kochasz jazdę na rowerze? Zarejestruj się na stronie internetowej 25. Święta Roweru. Start 24 czerwca w Lubartowie.

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce

Lublin: 11-letnia dziewczynka potrącona na przejściu, rowerzysta potrącony na ścieżce 1 0

Do dwóch potrąceń przez kierujących samochodami doszło w poniedziałek rano w Lublinie. W jednym przypadku poszkodowany jest rowerzysta, w drugim piesza dziewczynka.

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem

Lubelskie: Ostrzeżenie pogodowe. Nadchodzą burze z gradem 3 0

Synoptycy ostrzegają przed burzami z gradem, które pojawić mają się po południu w części woj. lubelskiego

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem

Kompletnie pijany wiózł 11-latka. Zderzył się z samochodem 0 0

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał motorowerzysta, który w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski) zderzył się z Oplem.

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie
20 czerwca 2018, 18:00

Replika Festiwalu Etiuda&Anima w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Najstarszy festiwal filmowy w Polsce Etiuda&Anima po raz kolejny zawita do Lublina w formie repliki. Już 20 czerwca o godz. 18 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) zobaczymy najciekawsze festiwalowe produkcje.

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych

Chory martwy dzik zawieszony wysoko na drzewie? Dziwna plotka wśród rolników i myśliwych 5 1

Znaleziony martwy, chory dzik w miejscowości Wygnańce (pow. chełmski) był zawieszony wysoko na drzewie – taką plotkę podają miejscowi rolnicy i myśliwi. Kłopot w tym, że stanowczo zaprzeczają temu służby weterynaryjne.

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu

Jacek Sarna: Szymajda będzie miał okazję do rewanżu 1 0

ROZMOWA Z Jackiem Sarną, organizatorem gali Thunderstrike Fight League 14 „Akpol Night” w Kraśniku

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć]
galeria

Islandia. Wakacje w kraju innym niż wszystkie [co warto zobaczyć] 0 0

Islandia jest jak z innej planety. Wulkaniczne plaże, gejzery, pola lawy i niezwykłe wodospady. Kto był tu raz, z pewnością będzie chciał wrócić.

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia]
galeria

Wypadek na DK17. KIA dachowała w Żyrzynie [zdjęcia] 7 2

Do wypadku doszło rano w Żyrzynie na drodze krajowej nr 17. Dachował samochód marki KIA.

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej

Lublin: Trolejbusy pojadą dalej. Przedłużą trakcję na ul. Mełgiewskiej 0 0

Trolejbusy, które dzisiaj kończą trasę na pętli Mełgiewska WSEI będą mogły pojechać o wiele dalej, aż do zajezdni MPK.

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup

Lublin: Mistrzostwa Polski w Koszykówce Ulicznej i Duńczyk Cup 2 0

Duża dawka sportowych atrakcji czeka w tym tygodniu kibiców koło stadionu Arena Lublin. I nie chodzi tylko o wielki ekran z meczami mundialu. Na stadionie zagrają młodzieżowe drużyny z najlepszych akademii piłkarskich, a tuż obok popatrzymy na eliminacje do Mistrzostw Polski w ulicznej koszykówce.

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin
18 czerwca 2018, 19:00

Spektakl "Krzesiwo" Grupy Teatralnej DYNKS w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 18 czerwca o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się pokaz spektaklu Krzesiwo w wykonaniu Grupy Teatralnej DYNKS.

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym

Pędził 142 km/h w terenie zabudowanym 2 7

32-letni kierowca audi przekroczył w terenie zabudowanym prędkość o 92 km/h. Policjanci apelują o rozwagę. Na drodze odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych użytkowników dróg - przypominają

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista]
galeria

Rocznie dostają 170 tys. zł. Na co posłowie wydają nasze pieniądze? [lista] 3 2

170 tysięcy 400 złotych rocznie dostaje każdy poseł na prowadzenie swoich biur. Nie wszystkim to wystarcza, ale są i tacy, którzy sporo zaoszczędzili i teraz mogą wydać więcej. Tak zrobił np. Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!