Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

14 grudnia 2015 r.
8:10

Alkohol i przerzucanie trupów. Były chełmski funkcjonariusz o policji lat dziewięćdziesiątych

0 11 A A

Rozmowa z Janem Fabiańczykiem, byłym warszawskim i chełmskim policjantem, którego wspomnienia wykorzystał Patryk Vega w swojej książce „Złe psy. Po ciemnej stronie mocy".

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Michał k. / 29 grudnia 2015 o 09:46
Fajnie się czyta te żałosne komentarze biednych ludzi z Chełma
Avatar
Janek / 22 grudnia 2015 o 13:13

dziękuję

Avatar
janek / 22 grudnia 2015 o 13:12

janek oszust. pseudo policjant. oeracyjny...chyba w snach. zwykły krawężnik. pijak, oszust i ....... kto ku*** dał się nabrać na te sciemy mitomana.....Świat już pobłądził. janek jak ty się ludzi nie boisz ty popaprańcu...

wesołych świat 

Avatar
Janek / 22 grudnia 2015 o 13:11

Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media. Po Tobie sie tego spodziewałem, ale po panach z TV???

 Też Cię kocham. Ale mój ojciec nie był esbekiem...

 Też Cię kocham. Ale mój ojciec nie był esbekiem...

rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 11:59
Uwielbiam wasze komentarze, niespełnionych ludzi hejtujących wszystko. Moj ojciec nie był esbekiem, więc nie pierdol mi wierszy. I nie skończyłem szybko, ale cudownie jest czytać wasze komentarze.... Kocham Was
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 13:13
janek rejowiecki menel. pseudo policjant. zawsze mu było do bandytki blisko, ale nawet tego porządnie nie potrafił robić. synek sbeka. dlatego tylko dostal sie do policji, ale skonczył szybko, bardzo szybko bo to był....
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 11:38
janek oszust. pseudo policjant. oeracyjny...chyba w snach. zwykły krawężnik. pijak, oszust i ....... kto kurwa dał się nabrać na te sciemy mitomana.....Świat już pobłądził. janek jak ty się ludzi nie boisz ty popaprańcu...
Avatar
rob / 17 grudnia 2015 o 21:27

Zostaw chłopa on tak się przejął tą robotą że chyba zostaje na tych torach <_<

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 20:42
Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media. Po Tobie sie tego spodziewałem, ale po panach z TV???
Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media... rozwiń
Avatar
drugi Guest / 14 grudnia 2015 o 09:07

A co na to Rysiek WSI Petru ?

A to samo co TW "Balbina"

Avatar
Michał k. / 29 grudnia 2015 o 09:46
Fajnie się czyta te żałosne komentarze biednych ludzi z Chełma
Avatar
Janek / 22 grudnia 2015 o 13:13

dziękuję

Avatar
janek / 22 grudnia 2015 o 13:12

janek oszust. pseudo policjant. oeracyjny...chyba w snach. zwykły krawężnik. pijak, oszust i ....... kto ku*** dał się nabrać na te sciemy mitomana.....Świat już pobłądził. janek jak ty się ludzi nie boisz ty popaprańcu...

wesołych świat 

Avatar
Janek / 22 grudnia 2015 o 13:11

Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media. Po Tobie sie tego spodziewałem, ale po panach z TV???

 Też Cię kocham. Ale mój ojciec nie był esbekiem...

 Też Cię kocham. Ale mój ojciec nie był esbekiem...

rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2015 o 11:59
Uwielbiam wasze komentarze, niespełnionych ludzi hejtujących wszystko. Moj ojciec nie był esbekiem, więc nie pierdol mi wierszy. I nie skończyłem szybko, ale cudownie jest czytać wasze komentarze.... Kocham Was
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 13:13
janek rejowiecki menel. pseudo policjant. zawsze mu było do bandytki blisko, ale nawet tego porządnie nie potrafił robić. synek sbeka. dlatego tylko dostal sie do policji, ale skonczył szybko, bardzo szybko bo to był....
Avatar
Gość / 18 grudnia 2015 o 11:38
janek oszust. pseudo policjant. oeracyjny...chyba w snach. zwykły krawężnik. pijak, oszust i ....... kto kurwa dał się nabrać na te sciemy mitomana.....Świat już pobłądził. janek jak ty się ludzi nie boisz ty popaprańcu...
Avatar
rob / 17 grudnia 2015 o 21:27

Zostaw chłopa on tak się przejął tą robotą że chyba zostaje na tych torach <_<

Avatar
Gość / 15 grudnia 2015 o 20:42
Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media. Po Tobie sie tego spodziewałem, ale po panach z TV???
Przecież tego wszarza wywalili za utrzymywanie kontaktów z bandytami, a z pracą operacyjną miał tyle wspólnego co ja z zespołem Queen. A że ciągle chodził pijany i gadał bez sensu, to i ludzie zaczęli się skarżyć. Z jego stanem psychicznym do policji dostał się jedynie dzięki protekcji tatusia starego SB ka, Panie Vega weryfikuj pewne rzeczy. Ja z nim służyłem i jest sporo gliniarzy którzy go pamiętają. Jedno co o nim mówię to "pajac" i przekręciarz. Jasiu!!! całe życie robiłeś wszystkich w ch.., a teraz nawet wrobiłeś w to media... rozwiń
Avatar
drugi Guest / 14 grudnia 2015 o 09:07

A co na to Rysiek WSI Petru ?

A to samo co TW "Balbina"

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu 0 0

Czarne opaski z czerwonym guzikiem, którego przyciśnięcie oznacza potrzebę wezwania pomocy, będą mogli otrzymać seniorzy z całego województwa lubelskiego. Jest na to 49 mln zł z Europejskiego Funduszu Społecznego

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie
galeria
film

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie 4 0

Po analizie sytuacji oraz ustaleniach Komitetu Organizacyjnego i członków wyprawy podjęto decyzję, iż kolejna zimowa wyprawa na K2 w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy, planowana będzie na zimę 2019/2020 - poinformował Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę 0 3

Nawet 1700 euro „na rękę” może zarobić w Niemczech opiekunka osób starszych. Zarobki zależą od kwalifikacji i znajomości języka

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw
film

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw 339 50

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 21 1

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 20 5

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 19 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 12 3

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 9 2

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 3 13

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 119 4

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!