Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

26 listopada 2010 r.
13:48
Edytuj ten wpis

Dziś finał Mam Talent: Co Magda Welc zaśpiewa w finale telewizyjnego show?

0 17 A A

Magdalena Welc z Niedrzwicy Dużej jest jedną z 10 finalistów show "Mam talent”. W sobotę będzie walczyć o 300 tys. zł, główną nagrodę w popularnym programie TVN. Jeśli wygra, pomoże rodzicom zbudować nowy dom.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
12-latka podbiła serca nie tylko jurorów programu, ale też telewidzów. Do programu Magda zgłosiła się sama, w tajemnicy przed rodzicami. Po raz pierwszy usłyszeliśmy ją w telewizji, kiedy zaśpiewała piosenka Edyty Geppert "Nie żałuję”. W półfinale dziewczynka przygotowała utwór z repertuaru zespołu Dżem "Do kołyski”. I choć Magda podczas programu na żywo wystąpiła jako ostatnia, to zebrała najwięcej głosów od telewidzów. Była pierwszą finalistką.

Konkurenci

W sobotnim finale Magda zmierzy się z najlepszymi. Osób śpiewających jest najwięcej. – Konkurencja jest bardzo duża. Łącznie z Magdą mamy 7 takich osób i jeden zespół – wyjaśnia Katarzyna Szałańska, producentka programu "Mam talent”. – Nie mieliśmy jeszcze takiej edycji z tak dużą liczbą piosenkarzy.
Magda obawia się pozostałych uczestników. – Jest bardzo dużo zdolnych osób – mówi Magda Welc. – Każdy może wygrać. Nie ma co przesądzać. Zobaczymy, jak będzie.

Tajemnicą jest kolejność, w jakiej będą występować na scenie finaliści. – Wszystko jest już ustalone. Nie mogę jednak tego zdradzić – zastrzega Szałańska.
Choroba

Tydzień przed finałem Magda zachorowała. Jeszcze we środę, kiedy z nią rozmawialiśmy, miała problemy z gardłem. – Magda poczuła się źle w niedzielę – opowiada Barbara Welc, mama utalentowanej dziewczynki. – W poniedziałek było już dużo gorzej. Madzia miała katar, nasilił się też kaszel. Był lekarz i stwierdził, że to zapalenie krtani.

Z powodu choroby odwołano próby przed finałem. – Na razie nie śpiewam głośno, tylko w myślach – mówi Magda. Mimo przeciwności dziewczynka jest jednak dobrej myśli. – Nie forsuję głosu. Na pewno się nie poddam.

Obawy ma jednak mama 12-latki. – Jestem przerażona, co będzie ze zdrowiem Magdy. Jak będzie wyglądał jej finałowy występ...

Osoby pracujące przy programie zapewniają, że nie zostawią dziewczynki bez pomocy. Zdziwieni chorobą Magdy jednak nie są. – Mieliśmy już takie przypadki wcześniej – mówi Szałańska. – Mamy na takie dolegliwości swoje sposoby. Magda zaśpiewa na pewno.

Finałowa piosenka

Podobnie jak przed półfinałem tak i teraz Magda nie chce zdradzić, jaką piosenkę przygotowała na sobotni występ. – Chciałam najpierw zaśpiewać coś z repertuaru Michała Bajora. Ostatecznie jednak zapadła decyzja o wyborze innej piosenki – mówi Magda.

Dziewczynka posłuchała uwag jurorów i nieco zmieniła dotychczasowy repertuar. Nie będzie już taki poważny. – To piosenka bardzo dynamiczna, ale nie wesoła. Nic więcej nie powiem – kończy 12-latka. – To tajemnica.

Magda ma rzeczy, które przynoszą jej szczęście podczas występu. Dziewczynka nigdy nie zwiąże włosów. Zawsze zakłada te same kolczyki. I się modli.

Nie wiadomo, jak będzie ubrana. Dziś ma przymierzać przygotowane przez stylistów TVN kostiumy.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
emi / 28 listopada 2010 o 10:04
moim zdaniem bardzo dobrze, że wygrała ta dziewczynka! bo pięknie to zaśpiewała i jest cudowna! wybuduj dom rodzicom:) wiem jakie to są duże koszta.... a za taką sumę pieniędzy można spełnić marzenia! Gratuluję
Avatar
Twoja fanka / 27 listopada 2010 o 23:20
[quote name='Karo' timestamp='1290893706' post='392451']
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
[/quote]

Magdziu, bardzo pięknie śpiewałaś, zagłosowałam na Ciebie ,wiedziałam od początku , że wygrasz.jesteś wielka , kup te skrzypce , wybuduj dom mamie i tacie , bądź szczęśliwym dzieckiem. Rozwijaj swój talent .Pozdrwiam i trzymam za Ciebie kciuki, nie zmarnuj swojego talentu.
Twoja fanka z Poniatowej .
[quote name='Karo' timestamp='1290893706' post='392451']
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
[/quote]

Magdziu, bardzo pięknie śpiewałaś, zagłosowałam na Ciebie ,wiedziałam od początku , że wygrasz.jesteś wielka , kup te skrzypce , wybuduj dom mamie i tacie , bądź szczęśliwym dzieckiem. Rozwijaj swój talent .Pozdrwiam i trzymam za Ciebie kciuki, nie zmarnuj swojego talentu.
Tw... rozwiń
Avatar
agga8877 / 27 listopada 2010 o 23:20
jak dla mnie porażka - dzieci nie powinny brać udział w takich programach bo progesteron zaćmiewa myślenie - jak dla mnie 1 miejsce Me, myself and I i druga nagroda dla Kamila - jest zajebisty !!!! - No cóż - program schodzi na psy a szkoda
Avatar
Kamil<3 / 27 listopada 2010 o 22:39
Co to mialo byc? porazka to wcale nie bylo ładne, ludzoe jka to mozliwe ze w tak krotkim czasie wygrala? to jest smieszne i niewiarygodne, oszustwo. Kamil jestes wielki i to Ty powinienes byc zwyciezca!
Avatar
karo / 27 listopada 2010 o 22:36
[quote name='Anonim' timestamp='1290893183' post='392416']
wescie taka welc poje***a dziewczyna bo ona przeciez biedna jest i ludzie sie na to nabierją ze pna biedas kiedy ja zobacze to niew weim przeciez ona powiedizała ze ona jest biedna i ludzie sie skruszyli bo jej trzeba na nowy domu zal mi takiej dziewczynki bo ja bienda jesy przeciez zal
[/quote]
Weś sie opanuj to ona jest naj naj
Avatar
Karo / 27 listopada 2010 o 22:35
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
Avatar
Paulina _ / 27 listopada 2010 o 22:32
GRATULUJE WYGRANEJ MAGDA!!
POWODZENIA!!
SUPER!!
Avatar
sandzia ;) / 27 listopada 2010 o 22:28
ja piedolę !! co za oburzenie ! to wszystko zostało sfingowane ! to kamil powinien wygrac to on jest zajebisty i wgl naj naj naj ! kocham wszystkich i dobranoc xD
a kamil i tak jest zajebisty
Avatar
Kraśnik / 27 listopada 2010 o 22:26
Gratulacje !!!!
Avatar
Anonim / 27 listopada 2010 o 22:26
wescie taka welc poje***a dziewczyna bo ona przeciez biedna jest i ludzie sie na to nabierją ze pna biedas kiedy ja zobacze to niew weim przeciez ona powiedizała ze ona jest biedna i ludzie sie skruszyli bo jej trzeba na nowy domu zal mi takiej dziewczynki bo ja bienda jesy przeciez zal
Avatar
emi / 28 listopada 2010 o 10:04
moim zdaniem bardzo dobrze, że wygrała ta dziewczynka! bo pięknie to zaśpiewała i jest cudowna! wybuduj dom rodzicom:) wiem jakie to są duże koszta.... a za taką sumę pieniędzy można spełnić marzenia! Gratuluję
Avatar
Twoja fanka / 27 listopada 2010 o 23:20
[quote name='Karo' timestamp='1290893706' post='392451']
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
[/quote]

Magdziu, bardzo pięknie śpiewałaś, zagłosowałam na Ciebie ,wiedziałam od początku , że wygrasz.jesteś wielka , kup te skrzypce , wybuduj dom mamie i tacie , bądź szczęśliwym dzieckiem. Rozwijaj swój talent .Pozdrwiam i trzymam za Ciebie kciuki, nie zmarnuj swojego talentu.
Twoja fanka z Poniatowej .
[quote name='Karo' timestamp='1290893706' post='392451']
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
[/quote]

Magdziu, bardzo pięknie śpiewałaś, zagłosowałam na Ciebie ,wiedziałam od początku , że wygrasz.jesteś wielka , kup te skrzypce , wybuduj dom mamie i tacie , bądź szczęśliwym dzieckiem. Rozwijaj swój talent .Pozdrwiam i trzymam za Ciebie kciuki, nie zmarnuj swojego talentu.
Tw... rozwiń
Avatar
agga8877 / 27 listopada 2010 o 23:20
jak dla mnie porażka - dzieci nie powinny brać udział w takich programach bo progesteron zaćmiewa myślenie - jak dla mnie 1 miejsce Me, myself and I i druga nagroda dla Kamila - jest zajebisty !!!! - No cóż - program schodzi na psy a szkoda
Avatar
Kamil<3 / 27 listopada 2010 o 22:39
Co to mialo byc? porazka to wcale nie bylo ładne, ludzoe jka to mozliwe ze w tak krotkim czasie wygrala? to jest smieszne i niewiarygodne, oszustwo. Kamil jestes wielki i to Ty powinienes byc zwyciezca!
Avatar
karo / 27 listopada 2010 o 22:36
[quote name='Anonim' timestamp='1290893183' post='392416']
wescie taka welc poje***a dziewczyna bo ona przeciez biedna jest i ludzie sie na to nabierją ze pna biedas kiedy ja zobacze to niew weim przeciez ona powiedizała ze ona jest biedna i ludzie sie skruszyli bo jej trzeba na nowy domu zal mi takiej dziewczynki bo ja bienda jesy przeciez zal
[/quote]
Weś sie opanuj to ona jest naj naj
Avatar
Karo / 27 listopada 2010 o 22:35
TAK wreszcie ktoś porządny oddałam na nią 7 głosów ona ma niesamowity głos śpiewa leciutko nie musi sie wysilac jest poprostu wspaniałam :***
Avatar
Paulina _ / 27 listopada 2010 o 22:32
GRATULUJE WYGRANEJ MAGDA!!
POWODZENIA!!
SUPER!!
Avatar
sandzia ;) / 27 listopada 2010 o 22:28
ja piedolę !! co za oburzenie ! to wszystko zostało sfingowane ! to kamil powinien wygrac to on jest zajebisty i wgl naj naj naj ! kocham wszystkich i dobranoc xD
a kamil i tak jest zajebisty
Avatar
Kraśnik / 27 listopada 2010 o 22:26
Gratulacje !!!!
Avatar
Anonim / 27 listopada 2010 o 22:26
wescie taka welc poje***a dziewczyna bo ona przeciez biedna jest i ludzie sie na to nabierją ze pna biedas kiedy ja zobacze to niew weim przeciez ona powiedizała ze ona jest biedna i ludzie sie skruszyli bo jej trzeba na nowy domu zal mi takiej dziewczynki bo ja bienda jesy przeciez zal
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 9

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!