piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Magazyn

Horoskop

Dodano: 6 lutego 2003, 14:48Baran (21 III – 20 IV)
No proszę, jak miło jest wrócić do historii sprzed lat. Aż się robi cieplutko na sercu. Ale radzimy poprzestać na wspomnieniach – przenoszenie ich na czasy współczesne jest nieco ryzykowne.
Byk (21 IV – 21 V)
Miła sercu osoba pokłada w Tobie spore nadzieje. Ostatnio wydaje się, że jesteś skłonny je spełniać. Staraj się nie psuć tego stanu rzeczy, a wszystko będzie układało się jak po maśle (orzechowym).
Bliźnięta (22 V – 21 VI)
Bliźnięta wypiękniały. Może to kwestia większej ilości poświęcanego sobie czasu lub wypoczynku. Nieważne. Ważne, by zaplanować teraz pewne spotkanie, by czyjeś oczy to piękno miały okazję ujrzeć.
Rak (22 VI – 22 VII)
Raku, Raku nie denerwuj się, nie przejmuj się tak wszystkim. Jesteś dobry, piękny i kochany, tylko chwilowo wydaje Ci się że tak nie jest. Nie ma co się niecierpliwić. Wkrótce o tych zaletach ktoś będzie Cię przekonywał nieustannie.
Lew (23 VII – 22 VIII)
Jeśli masz ochotę na jakieś nowe doświadczenie (jak na przykład flirt z jeżem), to trzeba zaryzykować. Co wyjdzie, to wyjdzie, ale Twoja ciekawość zostanie zaspokojona.
Panna (23 VIII – 22 IX)
Panna, jak sama nazwa wskazuje, jest przede wszystkim Panną, Decyzja o zmianie stanu cywilnego nie powinna jej aż tak bardzo wytrącać z równowagi, niezależnie czy już ją podjęła, czy też dopiero się do niej przymierza.
Waga (23 IX – 23 X)
Waga niewiele ma wspólnego z powagą, choć, oczywiście, bardzo by tego chciała. Lubi się raczej poprzechylać w jedną lub w drugą stronę. Trzymaj się Wago języczka – to pomoże Ci zachować równowagę.
Skorpion (24 X – 22 XI)
Wszelkie słowa pociechy odbijają się od Skorpiona jak groch od ściany. No cóż, sytuacja nie wygląda najlepiej i Skorpion zdaje sobie z tego sprawę. Jednak powiedzenie sobie, że pokona się przeciwności, jest połową sukcesu.
Strzelec (23 XI – 21 XII)
Masz trochę kłopotów, ale to nie oznacza, że powinieneś gniewać się na cały świat. Każdy je ma, mniejsze lub większe. A wszystkie mają to do siebie, że mijają. Uśmiechnij się. Wyjdź na spacer. Spotkaj się z przyjaciółmi.
Koziorożec (22 XII – 20 I)
Koziorożec ciężko znosi krytykę, może nawet wcale jej nie znosi, tylko udaje, że ją przyjmuje. A przecież, choć zdolny i inteligentny, miewa słabe chwile. To go poniekąd zbliża do zwykłych (za przeproszeniem) ludzi.
Wodnik (21 I – 20 II)
Ktoś zechce sprawić Ci przyjemność i włoży w to dużo serca. Więc, jeśli nawet nie będziesz uszczęśliwiony niespodzianką, nie okazuj tego. Wkrótce zresztą okaże się, że pomysł był trafiony.
Ryby (21 II – 20 III)
Rybom znudziły się czułe słówka i zaglądanie w oczy, chciałyby czegoś bardziej... namacalnego. Ale po co? Najpiękniejsze jest oczekiwanie. Zwłaszcza że spełnienia najczęściej rozczarowują.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24