czwartek, 22 lutego 2018 r.

Magazyn

Lepiej być baranem czy lwem?

Ryby

Przed Tobą rok sukcesów i finansowej zwyżki. Jowisz, planeta szczęścia i pieniędzy, przebywać będzie w Twoim znaku zodiaku. Taka okazja zdarza się raz na 12 lat! Uran w Twoim znaku wciąż zmusza się do poważnych reform, a nawet radykalnych zmian. Półsekstyl Neptuna zapewni Ci wsparcie i pomoc osób, które zajmują się religią i duchowością.

Miłość
W tym roku najmocniej interesować będzie Cię miłość i związane z nią sprawy. Planeta Jowisz sprawi, że od lutego do kwietnia będziesz cieszyć się wielkim powodzeniem u płci przeciwnej. Jeśli jesteś samotny, to możesz wreszcie poznać właściwą osobę. Ostatnie miesiące roku przyniosą Ci niezwykłą miłosną szansę. W Twoim życiu pojawi się osoba, dla której gotowy będziesz wszystko zmienić. Najwięcej zmian czeka osoby urodzone między 15 i 20 marca.

Praca
Nabierzesz optymizmu i odwagi, aby szybko uporać się z tym, co przeszkadza Ci czerpać radość z życia. Jowisz postawi na Twojej drodze mądrych doradców i uczynnych pomocników. Spełnisz swoje marzenia, jeśli tylko będziesz wytrwały! W sprawach zawodowych rób to, co uważasz za słuszne i nie tłumacz się nikomu. Nowościom i ryzykownym posunięciom zdecydowanie bardziej sprzyja druga połowa roku. Ostatnie cztery miesiące roku przyniosą Ci szansę na niezwykłą podróż lub wygraną.

Pieniądze
Największych zysków i pieniędzy spodziewaj się od lutego do kwietnia i od września do listopada. Możesz sobie w tym roku pozwolić na większe wydatki niż zwykle. Spróbuj jednak trochę zaoszczędzić lub zainwestować.

Baran

Nie oglądaj się wstecz! Ten rok przyniesie Ci nowe okazje zawodowe, które wymagać będą od Ciebie determinacji, konsekwencji i odwagi. Na szczęście tego ostatniego nigdy Ci nie brakuje. Dzięki wsparciu Jowisza uda Ci się pokonać konkurencję i w życiu zawodowym, i osobistym.

Miłość
Czas na zmiany! Nie możesz dłużej udawać, że nie chcesz prawdziwego związku, który łączy w sobie namiętność i miłość. Skończ z flirtami i romansami, nie rozmieniaj się na drobne. Osoba, którą w tym roku spotkasz na swojej drodze w pierwszej połowie roku, może być twoją drugą połówką. Jeśli jesteś w stałym związku, będziesz nieustannie wystawiony na pokusy. Ale uważaj: zdrada przekreśli całkowicie twoją miłosną przyszłość.

Praca
Skup się na tym, co naprawdę ważne i przestań robić kilka rzeczy naraz. Nadszedł czas, abyś zdecydował, co tak naprawdę chcesz w życiu robić. Najwięcej dylematów będą miały osoby urodzone między 23 i 27 marca. Wykorzystaj szansę, jaka się pojawi na Twojej drodze w kwietniu, maju lub czerwcu. Zmień pracę, zawód lub codzienne zawodowe przyzwyczajenia. Nie stawiaj się szefowi i nie podejmuj ryzykownych decyzji w styczniu, wrześniu. Mars i Pluton, dwie najsilniejsze planety na niebie, będą wtedy silnie na Ciebie działać.

Pieniądze
Bądź ostrożny i nie zadłużaj się na duże sumy, bo w kolejnych latach będziesz mieć problemy ze spłatą. Saturn w znaku Wagi działa ograniczającą i dyscyplinującą opozycją na Twoje Słońce. W ciągu roku odkładaj więc wszystko, co uda Ci się więcej zarobić.


Byk

Uporządkujesz swoje życie i będziesz się cieszyć spokojem i dostatkiem. Za sprawą trygonu Plutona odkryjesz w sobie prawdziwą moc, a kwadratura Neptuna pomoże Ci rozwinąć artystyczne zdolności.

Miłość
Rok zacznie się spokojnie i leniwie, ale Ty musisz się spieszyć. Jowisz, planeta szczęścia, w styczniu i lutym będzie wspierać Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Nie zastanawiaj się w nieskończoność, czy to ten czy ta. Pewne okazje pojawiają się tylko raz w życiu. Jeżeli już jesteś w stałym związku, daj partnerowi jeszcze jedną szansę, aby pokazał, jak bardzo mu na Tobie zależy. Wspólne wakacje w lipcu zbliżą was znowu do siebie.

Praca
Pluton w trygonie do Twojego Słońca da Ci siłę przebicia i pewność siebie. Wreszcie uwierzysz, że wszystko jest możliwe: trzeba tylko po to sięgnąć. Nie obawiaj się nowych zadań, z optymizmem patrz w przyszłość. W kwietniu, maju i czerwcu będziesz miał okazję zabłysnąć.
I pamiętaj, że to Ty jesteś najlepszym organizatorem i przywódcą. Pod koniec roku skorzystaj z propozycji nowej pracy, nawet jeśli na początku zaoferują Ci niezbyt duże pieniądze. Szybko okaże się, że bardzo Ci się to opłaci w przyszłości.

Pieniądze
W styczniu i w lutym spodziewaj się większych zarobków, wygranych i nagród. Przez pozostałą część roku musisz liczyć mniej na szczęście, a bardziej na swoją pracę. Sekstyl Jowisza zapewni Ci stały, choć nie za duży zysk z lokat i inwestycji.

Bliźnięta

Jowisz doda Ci na początku roku skrzydeł i pozwoli wyjść z finansowych tarapatów. Wciąż wspiera Cię trygon Neptuna i Saturna, dzięki czemu nie zabraknie Ci ani zawodowych pomysłów, ani twórczego natchnienia.

Miłość
Po trudnym 2009 r. wreszcie odetchniesz i zaczniesz się cieszyć życiem. Zapomnisz szybko o tragicznych romansach i nieudanych flirtach. Znów zaczniesz się sobie podobać, co spowoduje zainteresowanie płci przeciwnej twoją osobą. Największe powodzenie będziesz mieć na początku roku w styczniu i lutym. Wykorzystaj karnawałowe bale i prywatki, bo na nich poznasz tę wyjątkową osobę. Jeśli masz partnera, to dobry rok na oświadczyny czy ślub.

Praca
Ambitne plany i działania zaplanuj na styczeń i luty. Wtedy dzięki wpływowi Jowisza uda Ci się przekonać szefa do swoich pomysłów lub wspólnika do poszerzenia działalności firmy. Jesteś bardzo utalentowaną osobą, czas pokazać wszystkim, co naprawdę jesteś wart.
Wiosną szukaj nowych propozycji, bo wtedy latem lub w grudniu będziesz już w nowym, lepszym i bardziej dochodowym miejscu.

Pieniądze
W tym roku uda Ci się spłacić większość długów i finansowych zaległości, jeśli tylko ułożysz sobie plan i będziesz się go konsekwentnie trzymać. Na większe pieniądze możesz liczyć w styczniu i lutym. W lipcu i grudniu ktoś odda Ci dług lub szef da Ci podwyżkę. Mimo zauważalnej poprawy nie rzucaj się w ryzykowne inwestycje i nie wydawaj wszystkiego na zbytki.


Rak

W Twoim życiu szykują się duże zmiany. Pluton, planeta transformacji, ustawi się w opozycji do Twojego znaku. Trygon Urana zapewni Ci świetne i skuteczne pomysły na rozwiązanie bieżących spraw i problemów. Kwadratura Saturna nauczy Cię wiele nowych i przydatnych rzeczy.

Miłość
Czas na wielkie, miłosne porządki. Pluton ustawi się w opozycji do Twojego znaku i zaczniesz odczuwać potrzebę głębokiej transformacji uczuć. Największe parcie do zmian poczują Raki, które urodziły się między 23 i 27 czerwca. Z poczwarki przemienisz się w motyla. Staniesz się świadomy swojej wartości i nie dasz się dłużej spychać na drugi plan w związku. Nie podtrzymuj relacji, która Cię niszczy. Samotne Raki mają szansę spotkać miłość swojego życia od lutego do kwietnia i od lipca do grudnia.

Praca
Nabierzesz pewności siebie i nie dasz sobie dłużej wmawiać, że Twoja praca nie jest nic warta. Pluton da Ci siłę do przekraczania własnych granic, ale i doda Ci odwagi w wyrażaniu swoich poglądów. Wiosną dobrze rozegrana rozmowa z szefem sprawi, że awansujesz i dostaniesz wreszcie to, na czym Ci najbardziej zależy. Jeśli urodziłeś się między 23 i 27 czerwca, postaw wszystko na jedną kartę, a wygrasz.

Pieniądze
Oszczędzaj. W tym roku będzie się wokół Ciebie kręcić dużo oszustów i naciągaczy, nie daj się skusić na "okazje” i "promocje”. Nie licz na duże zyski i dodatkowe wpływy od kwietnia do lipca. Kwadratura Saturna do Twojego Słońca sprawi, że będziesz mieć dużo nieprzewidzianych wydatków.

Lew

Wrócisz do swojej wielkiej formy. Neptun wciąż będzie Ci dodawał uroku, a Saturn sprawi, że Twoje marzenia i wielkie plany wreszcie staną się możliwe.

Miłość
Możesz sobie pozwolić na więcej niż dotychczas. Jeśli jesteś sam, eksperymentuj i nie spiesz się z wejściem w stały związek.
Styczeń i luty sprzyjają poznawaniu nowych ludziJeśli jesteś w stałym związku, daj partnerowi trochę od siebie odpocząć. W listopadzie i październiku czeka was podjęcie ważnej decyzji: o posiadaniu dziecka, kupnie domu lub przeprowadzce do innego miasta.

Praca
Łap okazje i nie ociągaj się z decyzjami dotyczącymi zmiany pracy. W styczniu i w lutym dzięki korzystnym wpływom Jowisza dostaniesz propozycję nie do odrzucenia.
To Twoja życiowa szansa! W tym roku zaczniesz kurs lub studia, dzięki którym w najbliższej przyszłości
Twoja sytuacja zawodowa się polepszy. Nie rezygnuj z tego, nawet jeśli pojawią się przejściowe trudności.
Twoim kluczem do sukcesu będzie dobrze napisane CV.

Pieniądze
Wydawaj tylko na to, co naprawdę niezbędne. Nie zadłużaj się na każdej wyprzedaży. W styczniu i w lutym oszczędzaj, inwestuj i ubiegaj się o kredyty, nawet te duże.
W inne miesiące w roku będziesz miał o wiele mniejsze szanse, ale pod koniec roku twoja chwiejna sytuacja finansowa wreszcie się ustabilizuje.


Panna

Bądź konsekwentny i nie zbaczaj z raz obranej drogi. Uran w opozycji kusi Cię do wielkich życiowych zmian, ale nie ulegaj tym pokusom zbyt łatwo i szybko. Trygon Plutona zapewni Ci pokłady sił życiowych.

Miłość
Po trudnym 2009 r. możesz odpocząć i cieszyć się życiem. Najgorsze już za tobą. Trygon Plutona do Twojego znaku sprawi, że poczujesz się jak młody bóg i z nowymi siłami rzucisz się w wir randek i romansów. Jeśli jesteś w stałym związku, czas pomyśleć o wspólnym oszczędzaniu lub o poważnej inwestycji w listopadzie i grudniu. Odpowiedzialność i nowe obowiązki zbliżą was do siebie i scementują związek. Twoje życie erotyczne rozkwitnie, a przejściowe kłopoty i nieporozumienia w stałym związku znikną.

Praca
Masz szansę spokojnie i konsekwentnie osiągnąć cel, do jakiego dążysz od lat. Wprowadź odpowiednie zmiany, przedstaw przełożonym ambitny projekt, który chowasz w szufladzie albo zacznij studia, które dadzą Ci nowy zawód. Pokaż wszystkim, kto tu naprawdę rządzi. Saturn i Uran już nie dają Ci w kość jak w roku ubiegłym, Twoja pozycja znów stanie się znacząca, a współpracownicy zaczną się do Ciebie zwracać o radę i pomoc. Ubiegaj się o pracę w zawodach związanych z szkoleniami i uczeniem, a także doradztwem i analizą danych.

Pieniądze
Poczujesz, że odbijasz się od finansowego dna. Dłużnicy wreszcie zwrócą Ci pieniądze, zaległe wypłaty czy należności po miesiącach oczekiwania wpłyną na Twoje konto.

Waga

Neptun wspiera Cię trygonem, dzięki temu nawiążesz wiele nowych kontaktów towarzyskich, a Twoja intuicja wzrośnie.

Miłość
Czeka Cię spore uczuciowe zamieszanie. Pluton w kwadraturze do Twojego znaku postawi na Twojej drodze przeszkody do osiągnięcia miłosnego szczęścia. To prawda, że miłość Ci wszystko wybaczy, ale nie nadużywaj zaufania najbliższych Ci osób. Jeśli urodziłeś się między 25 i 28 września uważaj na to, co mówisz i robisz, bo w jednej chwili możesz zniszczyć związek, na którym Ci zależy.

Praca
Będziesz rozdarty między sprawami zawodowymi i rodzinnymi. Ktoś sprawi, że znajdziesz się w podbramkowej sytuacji. Nie przebieraj w środkach, aby zachować to, co dotychczas zdobyłeś.
Pluton, który działa na Ciebie przez cały rok, sprawi, że będziesz musiał coś poświęcić, żeby zrealizować swoje zawodowe cele i ambicje. Najbardziej radykalne decyzje podejmą Wagi, które urodziły się między 25 i 28 września. Zacznij pracować w branży lub zawodzie, który jest dla ciebie bardziej odpowiedni.
Pod koniec roku przełożeni lub współpracownicy docenią twoje zaangażowanie w codzienną pracę i pomoc innym. Negocjuj wtedy lepsze warunki pracy lub specjalne przywileje.

Pieniądze
W styczniu i lutym będziesz miał okazję więcej zarobić. Latem nie przesadzaj z wydatkami, jesienią przygotuj się na oszczędzanie i pewne wyrzeczenia.

Skorpion

Nadchodzi czas spokoju i uczuciowej stabilizacji. Jowisz i Saturn będą Cię wspierać w zawodowych decyzjach, a Twoje powodzenie u płci przeciwnej będzie wzrastać.

Miłość
Poszukaj bratniej duszy i nie ukrywaj swoich emocji, a sprawy zaczną układać się po Twojej myśli. Dzięki korzystnemu wpływowi planet od lutego do kwietnia uda Ci się zdobyć zaufanie, a nawet miłość kogoś, na kim od dawna Ci zależy. Nie stawiaj jednak partnerowi zbyt twardych warunków do spełnienia, jeśli nie chcesz zostać sam.

Praca
Będziesz samodzielny i odważny. W pracy przygotuj się dobrze do nowych zadań i ambitnych projektów. Jeśli nie wpadniesz w panikę, to dasz sobie ze wszystkim radę. Rok wybitnie sprzyja tym Skorpionom, które uczą się lub zdobywają stopnie naukowe. Staniesz się też popularny i rozchwytywany. Jowisz w kwadraturze do Twojego Słońca w styczniu i w lutym zapewni Ci sukces w dziedzinach związanych z komunikacją, elektroniką, dalekimi podróżami, obcokrajowcami i wynalazkami.

Pieniądze
Będziesz ciągle myśleć o pieniądzach. Jowisz będzie cię skłaniał do dużych wydatków, ale też przyniesie ci wielkie zyski. Zacznij się lepiej cenić, a stan twojego konta znacząco się powiększy. W listopadzie i grudniu ubiegaj się o kredyty i pożyczki. Wtedy też uda ci się zakończyć pewną trudną i kosztowną sprawę.


Strzelec

Planety będą Cię nakłaniać do odpowiedzialności i poważnego traktowania wszystkich spraw. Przychylny Ci Jowisz będzie łagodził trudne sytuacje i zapewni Ci szczęście.

Miłość
Przygotuj się na wstrząsy i miłosną rewolucję, szczególnie jeśli urodziłeś się między 15 i 20 grudnia. Cały rok sprzyja rozkwitowi uczuć, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. Jowisz działa dynamiczną kwadraturą na Twoje Słońce. Jeśli jesteś w stałym związku, zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz się na ryzykowny flirt lub romans.

Praca

Jowisz w sekstylu do Twojego Słońca w styczniu pomoże Ci zdobyć lepiej płatną pracę i wykazać się na tle innych pracowników. Będziesz miał wiele energii i zapału. Nie wstydź się tego, co potrafisz i odważ się wziąć udział w konkursie lub rywalizacji. Latem za sprawą Marsa staniesz się bardziej niecierpliwy, a nawet trochę kłótliwy. Uważaj, bo konflikty nie wyjdą Ci teraz na dobre.

Pieniądze
Pluton przebywa w półsekstylu do twojego znaku, zacznij więc reformować swoje finanse. Zaufaj nowym sposobom na oszczędzanie, nie trzymaj oszczędności w skarpecie. W styczniu i lutym spodziewaj się większych zysków. W listopadzie i grudniu możliwy awans i niespodziewane profity, np. służbowy telefon czy samochód. Najwięcej zarobią ci, którzy handlują, podróżują i żyją z pisania.

Koziorożec

Rozpoczyna się okres wielkich życiowych zmian. Pluton na dobre zagościł w Twoim znaku. Saturn w trygonie pomoże Ci utrwalić to, co udało Ci się zdobyć i dokonać w zeszłym roku.

Miłość
W związkach nie obiecuj tego, czego nie zamierzasz dotrzymać. Ta prosta rada uchroni Cię w styczniu i lutym od miłosnych i zawodowych kłopotów. Bliska osoba liczyć będzie na więcej zaangażowania z Twojej strony. Nie zawiedź jej zaufania! Szczególnie silne zmiany i wyzwania w związkach będą musiały podjąć osoby urodzone między 25 i 27 grudnia. Osoby samotne znajdą się w związku, który przewróci ich życie do góry nogami. Teraz albo nigdy: to Twoja dewiza na ten rok.

Praca
Pluton w koniunkcji z Twoim Słońcem doda Ci odwagi i determinacji w działaniu. Rób to, co uważasz za stosowne i wreszcie pozbądź się niepotrzebnych spraw i znajomości. Ważne rzeczy załatwiaj do końca października, bo wtedy szczęście sprzyja Ci najbardziej. Najwięcej zmian i trudnych, ale koniecznych decyzji będą musiały podjąć osoby urodzone między 25 i 27 grudnia.

Pieniądze
Początek roku sprzyja gromadzeniu pieniędzy na lokatach i inwestowaniu we własne hobby lub biznes. Już w styczniu zacznij oszczędzać. Za sprawą Saturna mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki. W lecie i na jesieni spodziewaj się zysków z zeszłorocznych inwestycji.

Wodnik

Przed Tobą rok sukcesów i finansowej zwyżki. Jowisz, planeta szczęścia i pieniędzy, przebywać będzie w Twoim znaku zodiaku w styczniu. Wciąż w Twoim znaku przebywa Neptun. Pomoże Ci rozwinąć intuicję i artystyczne talenty.

Miłość
Mimo że Wodniki słyną z niezależności i niechęci do oficjalnych więzów, to w tym roku mogą zrobić wyjątek dla swoich ukochanych. Samotni nie będą długo szukać partnera. Już w lutym i marcu dzięki wpływowi Jowisza i Marsa zakochają się z wzajemnością. Wpływ trygonu Saturna zapewni Ci stabilność w związku. Partner doceni Twoje zaangażowanie i znów bardzo się do siebie zbliżycie. Uważaj, bo z trudnością oprzesz się pokusie romansu.

Praca
Najlepszy czas, kiedy warto zaczynać szkolenia i kursy to luty, marzec i wrzesień. Koniec roku przyniesie upragniony zawodowy sukces dzięki trygonowi Saturna. Jeśli szukasz stałego zatrudnienia, w listopadzie i grudniu uda Ci się je znaleźć. Szczęście najbardziej sprzyja Ci w sprawach, które związane są z techniką, podróżami i nauką.

Pieniądze
Nie zabraknie Ci pieniędzy na sfinansowanie swoich podróży czy inwestycji w najnowocześniejszy sprzęt. Zaoszczędź trochę z tego, co uda Ci się więcej zarobić w styczniu i lutym. Na jesieni zakończysz pewną trudną sprawę, która pochłaniała zbyt dużo Twojego czasu i pieniędzy. Kupno działki, domu lub mieszkania pod koniec roku będzie trafnym posunięciem.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!