Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

30 grudnia 2010 r.
15:53
Edytuj ten wpis

Jasnowidz z Człuchowa: Mam wrażenie, że będzie wojna

0 46 A A

Rozmowa z Krzysztofem Jackowskim, jasnowidzem z Człuchowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

• Jaki będzie 2011?

– Zły. Jeśli chodzi o trudności ekonomiczne, to kulminacyjny. Najgorszy dołek. W ubiegłym roku mówiłem, że w 2011 r. kryzys w Polsce dopiero się objawi. Czy w obliczu cen paliwa to jest duży kryzys? No to będzie jeszcze gorzej. Od początku roku zacznie się pikowanie w dół, co bardzo zemści się na Tusku, który przestanie kontrolować opinię publiczną. Ludzie dopiero się zorientują, że wszystko się wali, a media popierające Tuska, bo tak jest, w porę się z tego wycofają. Tusk straci dobrą twarz w telewizji i od tego czasu PO zacznie szybko topnieć.

• PO przegra parlamentarne wybory?

– W pełni nie przerżnie, ale będzie to spowodowane ogólnym skaleczeniem związanym z podziałem społeczeństwa na nazwiska Tusk–Kaczyński i wojną polsko–polską. Widzę te dwa nazwiska i znaczne osłabienie PO.

• A PSL?

– Zaskoczy wszystkich i w nowym parlamencie niemal zaniknie.

• Oj, to chyba niemożliwe, bo PSL ma swój stały i wierny elektorat.

– Tak będzie. PSL zaskoczy samo siebie.

• A SLD?

– Powinno w porę zmienić lidera, żeby to był facet z jajami. Taki, który umiałby je wyciągnąć z rozporka i pokazać ludziom. Nie ma miejsca na grzeczność, jak się PO z PiS bierze za łby. SLD traci na tym, że za mało trzyma ze starymi. Kojarzy mi się Oleksy: za mało ma posłuchu i to jest źle. Poza tym SLD ma dwóch liderów i oboje bez jaj. Grzeczni i inteligentni, a w polityce o to nie chodzi.

• Jak się będą miały PJN i Ruch Poparcia Janusza Palikota?

– Dwie hybrydy przed wyborami zaczną tracić głosy. Tak naprawdę nie skupią wokół siebie wielu wyborców. Nie będą miały programów i coś mi się wydaje, że partia Palikota to taktyka PO. Alternatywa dla zbuntowanych w PO. Ale nie wyszło, bo stodoła już się pali.

• To co, PO będzie jednak rządzić?

– Wyniki wyborów PO i PiS będą zbliżone i obie partie będą się targować z małymi ugrupowaniami o głosy. To te przystawki będą rozdawać karty. Ministerstwa będą obsadzone ludźmi, którzy się nie będą liczyć.

• A co na światowym podwórku?

– I tu pozwolę sobie na dygresje. Pięć lat temu powiedziałem, że Unia Europejska się rozpadnie. Nie było jeszcze kryzysu, wszystko było ładnie i pięknie. Mówiłem, że rozpadnie się na trzy część i teraz słyszę, że kanclerz Angela Merkel proponuje zamrożenie budżetu do 2020 roku i podzielenie UE na dwie strefy. To pierwsza próba dzielenia UE. Rozpad potrwa jeszcze 1,5 roku. W tym roku w UE będzie bunt. To się zacznie w pierwszej dekadzie przyszłego roku. Polska będzie w złym położeniu – rynny, z których ciekło złoto, są puste. Idzie niebezpieczny czas. W poprzednich wyborach społeczeństwo było podzielone na części. Teraz też, ale jest już wyjałowione.

• To może teraz jakieś dobre wieści?

– Wciąż mam wrażenie, że będzie wojna. Nie wybucha tylko dzięki Rosji. Tak czuję. A wojna to zyski i nie wiadomo, jak długo Rosja będzie pilnować spokoju.

• To może coś dobrego o pogodzie?

– Po ostrym akcencie przyjdzie jesienna pogoda. Zima będzie krótsza niż w zeszłym roku. I będzie powódź. Dwie powodzie, albo w dwóch rejonach.

• Coś nas wstrząśnie? Jakiś wypadek?

– Straszny wypadek ze znanymi aktorami albo znanym aktorem. Głośno będzie o tym.

• Co jeszcze?

– Jak pani zapytała, to mi się skojarzyła królowa Anglii. Albo przyjedzie do Polski, albo się z nią coś stanie. Widzę starą królową Anglii.

• Jakieś afery?

– Pikowanie gospodarki w dół doprowadzi do tego, że wyjdą afery. Będzie coś z umowami. Z podpisywaniem przez rząd umów. Coś z podatkami od dużych marketów i o tym, gdzie one idą.

• Jak z kredytami?

– Złotówka się mocno osłabi i kto nie przewalutuje kredytu we frankach, będzie żałował. Nie pomogą interwencje rządu. Nie radzę brać kredytów, chyba, że się jest idiotą. To będzie rok upominania się banków o swoje.

• Czyli żadnych dobrych wiadomości.

– Donald twierdzi, ze jesteśmy zieloną wyspą, bo na razie farby jest pod dostatkiem. Będzie demolka ekonomiczna w kraju.

Taki będzie 2011 rok! Przepowiednia jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego dla Polski i świata

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niejasnowidz / 2 stycznia 2011 o 19:47
Możecie się śmiać ale ekonomicznie dostaniemy w d...tylko małolatom siedzącym na garnuszku u mamusi będzie to wisieć
Avatar
bolo / 1 stycznia 2011 o 11:22
Hahaha...p.Jackowski szukał kiedyś babci mojej znajomej.
Powiedziła, ze nie żyje i wskazał miejsce gdzie nalezy szukac ciała.

Ciało, owszem, znalazł Interpol, całe i zdrowe po 2-ch latach, w Pradze. Czeskiej.
Babcia nie wie jak się tam znalazła.
Avatar
Karolina / 1 stycznia 2011 o 11:05
tak to każdy pesymista powie, i to nie jest żadna przepowiednia
Avatar
Masochista / 1 stycznia 2011 o 09:50
Jasnowidz ku*** jego mać w d*** je***y, ma wrażenie... Naciągacz pier***ony...
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 o 23:23
to ja może podam coś bardziej "realnego"
ALERT
Roman Kafel: Uwaga! B. poważna sytuacja
Finansowy kryzys transatlantycki systemu miedzynarodowej lichwy City [of London] – Bank Rezerw Federalnych [USA] przekroczyl granice bezpieczenstwa. Cos dzieje sie bardzo powaznego i wymaga to natychmiastowej ingerencji przez kompetentne gremia rzadowe i pozarzadowe.

więcej tutaj http://grypa666.wordpress.com/
Avatar
kol / 31 grudnia 2010 o 21:34
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100101/MAGAZYN/650479078


tutaj podaje link do jego przepowiedni sprzed roku...nic sie nie sprawdzilo...
Avatar
Mario / 31 grudnia 2010 o 21:29
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar zaginięcia Iwony)."
Ten Pan w opowiadaniu bajek i oszukiwaniu jest dokonały. Wczesniej obiecywał odszukać zaginioną Iwonę Wieczorek.
Żenujace postepowanie.
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar z... rozwiń
Avatar
qwt53 / 31 grudnia 2010 o 19:35
po wypowiedzi tego menela teraz wiem kto wypisuje te wszystkie glupoty na forum
Avatar
rod / 31 grudnia 2010 o 19:30
Poczytajcie przepowiednie tego pajaca sprzed kilku-kilkunastu miesięcy- same brednie. Nic się nie sprawdziło. Wstyd takie rzeczy wrzucać do gazety...
Avatar
loko / 31 grudnia 2010 o 18:26
zabierzcie go z ta morda prorok zasrany do roboty niech sie wezmie juz ferdek kiepski lepiej jasno widzi
Avatar
niejasnowidz / 2 stycznia 2011 o 19:47
Możecie się śmiać ale ekonomicznie dostaniemy w d...tylko małolatom siedzącym na garnuszku u mamusi będzie to wisieć
Avatar
bolo / 1 stycznia 2011 o 11:22
Hahaha...p.Jackowski szukał kiedyś babci mojej znajomej.
Powiedziła, ze nie żyje i wskazał miejsce gdzie nalezy szukac ciała.

Ciało, owszem, znalazł Interpol, całe i zdrowe po 2-ch latach, w Pradze. Czeskiej.
Babcia nie wie jak się tam znalazła.
Avatar
Karolina / 1 stycznia 2011 o 11:05
tak to każdy pesymista powie, i to nie jest żadna przepowiednia
Avatar
Masochista / 1 stycznia 2011 o 09:50
Jasnowidz ku*** jego mać w d*** je***y, ma wrażenie... Naciągacz pier***ony...
Avatar
Gość / 31 grudnia 2010 o 23:23
to ja może podam coś bardziej "realnego"
ALERT
Roman Kafel: Uwaga! B. poważna sytuacja
Finansowy kryzys transatlantycki systemu miedzynarodowej lichwy City [of London] – Bank Rezerw Federalnych [USA] przekroczyl granice bezpieczenstwa. Cos dzieje sie bardzo powaznego i wymaga to natychmiastowej ingerencji przez kompetentne gremia rzadowe i pozarzadowe.

więcej tutaj http://grypa666.wordpress.com/
Avatar
kol / 31 grudnia 2010 o 21:34
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100101/MAGAZYN/650479078


tutaj podaje link do jego przepowiedni sprzed roku...nic sie nie sprawdzilo...
Avatar
Mario / 31 grudnia 2010 o 21:29
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar zaginięcia Iwony)."
Ten Pan w opowiadaniu bajek i oszukiwaniu jest dokonały. Wczesniej obiecywał odszukać zaginioną Iwonę Wieczorek.
Żenujace postepowanie.
Cytat z gazety "Głos Pomorza z 04 sierpnia 2010, godz.16:30
"Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa miał wizję odnośnie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek.We wtorek wieczorem miałem wizję, że ona jest w pobliżu jakichś drewnianych bud czy szop - powiedział Gazecie.pl Krzysztof Jackowski - Jasnowidz z Człuchowa. - Obawiam się, że nie żyje. W pobliżu jest jakaś utwardzona droga, ale nie asfalt. Jest też las. Jasnowidz z rodziną dziewczyny przeszukiwał tereny parkowo-leśne między Jelitkowem a Brzeźnem (domniemany obszar z... rozwiń
Avatar
qwt53 / 31 grudnia 2010 o 19:35
po wypowiedzi tego menela teraz wiem kto wypisuje te wszystkie glupoty na forum
Avatar
rod / 31 grudnia 2010 o 19:30
Poczytajcie przepowiednie tego pajaca sprzed kilku-kilkunastu miesięcy- same brednie. Nic się nie sprawdziło. Wstyd takie rzeczy wrzucać do gazety...
Avatar
loko / 31 grudnia 2010 o 18:26
zabierzcie go z ta morda prorok zasrany do roboty niech sie wezmie juz ferdek kiepski lepiej jasno widzi
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 3 2

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 9 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 199 6

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 3 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 5

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 2

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 9 1

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 3 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!