Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

17 marca 2017 r.
18:10

Lublin: nocne kolejki, kombinacje. Tak było na CPN-ach w PRL (zdjęcia)

109 31 A A

W czasach PRL-u stację benzynową widać już było z daleka. Można ją było poznać nie po barwnym neonie, ale po sznurze samochodów stojących do dystrybutorów. Godziny stania w kolejce. Na malucha przypadało 24 litry paliwa na miesiąc, na dużego fiata czy poloneza: 36 litrów. Niektórzy przez pół roku nie jeździli samochodem, żeby „uzbierać” paliwo na wakacyjny wyjazd nad morze

Jacek Mirosław, wieloletni fotoreporter Sztandaru Ludu i Dziennika Wschodniego, nie raz i nie dwa stał w takiej kolejce.

- W latach 80. zaczęły się kłopoty z paliwem - wspomina. - Zdarzało się, że niektórzy stali w kolejce nawet kilka nocy, czekając na dostawę benzyny. W dużo lepszej sytuacji byli właściciele diesli, bo oleju napędowego zazwyczaj było pod dostatkiem, tyle że mało kto miał wtedy popularne zwłaszcza wśród taksówkarzy „ropniaki”. Królowały maluchy, duże fiaty, skody czy wartburgi.

Nie śpij w kolejce

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o:

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obiektywny / 18 marca 2017 o 08:34
+1
Ja bardzo dobrze pamiętam jak było a skoro gościu to tak przedstawiasz to zapewne byłeś nie tylko robotnikiem ale też w egzekutywie komitetu zakładowego PZPR i stąd twoje stanowisko że niby kolejek nie było ja pamiętam żeby dostać na kartki wędlinę dla rodziny to stałem w kolejce od 23 poprzedniego dnia do 10 rano - urlop z pracy musiałem brać.
Avatar
jerzy / 18 marca 2017 o 08:07
+1
Podstawowa różnica to taka, że wszyscy chwalący PRL w gruncie rzeczy nie tęsknią za tymi czasami obłudy, zakłamania, terroru i trzymania za gębę, tylko za czasami młodości. A te były super: od rana do wieczora na boisku, normalna szkoła z nauczycielskimi autorytetami i poziomem nauczania, do którego ówczesne szkoły nawet się nie zbliżyły. Nie było telefonów komórkowych, a i tak sobie radziliśmy. To były tez czasy, kiedy podwórka tętniły życiem przez cały dzień - mnóstwo dzieciaków i sąsiadów, którzy razem się spotykali, plotkowali, znali się od podszewki. Dzisiaj ludzie mieszkają w jedenj klatce od lat, a nwet się nie witają, nie znają, Nie było dresiarzy, graffiti, stalkingu, Breivików, islamistów. Ale w życiu nie chciabym powtórnie żebrać o kilka litrów paliwa, przekupywać ekspedientki, żeby sprzedała mleko w proszku dla dziecka czy być pałowanym przez ZOMO. Boję się jednak, że PiS wkrótce tak podzieli ten kraj, że wszystko będzie postawione do góry nogami. Już teraz każą nam modlic sie do wyklętych, psioczyć na żołnierzy spod Lenino i wszędzie węszyc spisek
Podstawowa różnica to taka, że wszyscy chwalący PRL w gruncie rzeczy nie tęsknią za tymi czasami obłudy, zakłamania, terroru i trzymania za gębę, tylko za czasami młodości. A te były super: od rana do wieczora na boisku, normalna szkoła z nauczycielskimi autorytetami i poziomem nauczania, do którego ówczesne szkoły nawet się nie zbliżyły. Nie było telefonów komórkowych, a i tak sobie radziliśmy. To były tez czasy, kiedy podwórka tętniły życiem przez cały dzień - mnóstwo dzieciaków i sąsiadów, którzy razem się spotykali, plotkowali, znali się... rozwiń
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 00:25
+1
pracujaca biedota skoro było tak dobrze, to dlaczego ludzie z zachodu tu nie emigrowali tylko wszyscy za wszelką cenę tam chcieli się wyrwać, do tego okropnego kapitalizmu...?
Avatar
Gość / 18 marca 2017 o 00:22
+1
pracujaca biedota, chrzanisz głupoty jak potłuczony, nie masz bladego pojęcia jak żył robotnik, bo pewnie byłeś partyjną św... na kartki była; benzyna, mięso, wódka, cukier, buty i tak można długo wymieniać pracownik jadł mortadelę i salceson a jak miał szczęście to kupił telewizor czarno biały...
Avatar
dyzio / 17 marca 2017 o 19:48
+1
Chamstwo i ponizanie bylo nie tylko na stacjach benzynowych, bylo to wszedzie gdzie trzeba bylo kupic jakies podstawowe rzeczy. Byly cale mafie, wszedzie korupcja i lapowki .Kierownicy sklepow miesnych, odziezowych, obowniczych i innych tworzyli cala siec powiazan.Np zeby zamowic rozmowe miedzymiastowa na poczcie glownej, potrzebna byla lapowka najlepiej w postaci czekoldy kupionej w Pewexie. Wtedy na rozmowe nie czekalo sie nawet dlugo! Wtedy sie nie kupowalo tylko "zalatwialo" . Przemysl byl nasz Polski, panstwowy, wszyscy mieli prace za20-30$ namiesiac, a wszystko na talony, kartki, przydzialy, deputaty, asygnaty-dla swoich! KOSZMAR.
Chamstwo i ponizanie bylo nie tylko na stacjach benzynowych, bylo to wszedzie gdzie trzeba bylo kupic jakies podstawowe rzeczy. Byly cale mafie, wszedzie korupcja i lapowki .Kierownicy sklepow miesnych, odziezowych, obowniczych i innych tworzyli cala siec powiazan.Np zeby zamowic rozmowe miedzymiastowa na poczcie glownej, potrzebna byla lapowka najlepiej w postaci czekoldy kupionej w Pewexie. Wtedy na rozmowe nie czekalo sie nawet dlugo! Wtedy sie nie kupowalo tylko "zalatwialo" . Przemysl byl nasz Polski, panstwowy, wszyscy mieli ... rozwiń
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 19:27
+1
pislamski reżim niedługo nam przypomni co to znaczy upodlenie
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 19:05
+1
Nie wiecie nawet jakie trzeba było przejść upokorzenie od panów cepeeniarzy.Oni decydowali czy ci sprzedać i ile.Towarzysze partyjni tankowali bez limitów. Przezyłem to wielokrotnie prosząc o paliwo bo miałem chore dziecko.Pamiętam arogancję i tupet panów na stacjach.Wiecie że wolę już nawet rządy PIS niż czasy PRL i poniżania godności ludzi przez komunistów i cepeeniarzy
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 18:43
+1
Januszek Madejek , nasz radny ?
Avatar
Gość / 17 marca 2017 o 18:29
+1
to stacja przy Al Kraśnickiej a kolejka samochodów ustawiona wzdłuż ul. Orkana.
Avatar
ytyyt / 19 marca 2017 o 18:28
******fakt.pl/wydarzenia/polityka/europoslowie-zatrudniaja-ludzi-na-lewych-etatach-unia-to-sprawdza/5ctwhbc ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ afera z polskimi europosłami! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- nawet i tam oszukują
Avatar
ytyyt / 19 marca 2017 o 18:28
******fakt.pl/wydarzenia/polityka/europoslowie-zatrudniaja-ludzi-na-lewych-etatach-unia-to-sprawdza/5ctwhbc ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ afera z polskimi europosłami! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- nawet i tam oszukują
Avatar
edek / 19 marca 2017 o 11:55
***lublin.tvp.pl/29522390/16-marca-2017 -------------------------------------------------------- oto cholerna demojracja, żyje ten co umie zapieprzyć
Avatar
zosia / 18 marca 2017 o 16:29
dyzio napisał:
Do Zosi,luksus od wuja, komuch. To chyba w innej Polsce za PRL mieszkalsmy. Co sie tyczy szpitali to tak sie sklada, ze wtedy po wypadku lezalem przez 3-tygodnie w szpitalu na Staszica. Nie bylo doslownie nic!!! Trzeba bylo przynosic wlasne strzykawki jednorazowe, papier toaletowy, mydlo, szampon, reczniki na wlasna reke "zalatwiac" lekarstwa Lapowkami oplacic lekarza, pielegniarki, salowe, nie mowiac o jedzeniu. Zadnej prywatnosci wszedzie brud i obsrane kible i niech nikt mi nie mowi jaka to byla sluzba zdrowia za "komuny"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- miałam operację wycięcia wyrostka robaczkowego i leżałam tydzień i owszem papier toaletowy, mydło, szampon, ręczniki to każdy we własnym zakresie przyosił, szkoda, zę jeszcze to maiło być, ty jesteś faktycznei chory, każdy użwya innych szamponów, mydeł itp. bo co niektórzy są uczuleni. Ale na wyrosetk leżałam tydzień, a nie jak teraz na drugi dzień  wypuszczają i po sąsiedzku malo dziecko nie umarło, bo won do domu w takim stanie. Albo mój wnuk usunięcie trzeciego migdała, po narkozie i 5 godzinach wygonili do domu, a w nocy raban bo  u dziecka ciezki stan, a za komuny leżałoby tydzień ażby wyzdrowiało.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- miałam operację wycięcia wyrostka robaczkowego i leżałam tydzień i owszem papier toaletowy, mydło, szampon, ręczniki to każdy we własnym zakresie przyosił, szkoda, zę jeszcze to maiło być, ty jesteś faktycznei chory, każdy użwya innych szamponów, mydeł itp. bo co niektórzy są uczuleni. Ale na wyrosetk leżałam tydzień, a nie jak teraz na drugi dzień  wypuszczają i po sąsiedzku malo dziecko nie umarło, bo won do d... rozwiń
Avatar
dyzio / 18 marca 2017 o 16:23
Do Zosi,luksus od wuja, komuch. To chyba w innej Polsce za PRL mieszkalsmy. Co sie tyczy szpitali to tak sie sklada, ze wtedy po wypadku lezalem przez 3-tygodnie w szpitalu na Staszica. Nie bylo doslownie nic!!! Trzeba bylo przynosic wlasne strzykawki jednorazowe, papier toaletowy, mydlo, szampon, reczniki na wlasna reke "zalatwiac" lekarstwa Lapowkami oplacic lekarza, pielegniarki, salowe, nie mowiac o jedzeniu. Zadnej prywatnosci wszedzie brud i obsrane kible i niech nikt mi nie mowi jaka to byla sluzba zdrowia za "komuny"
Avatar
.... .. / 18 marca 2017 o 15:54
dyzio napisał:
Chamstwo i ponizanie bylo nie tylko na stacjach benzynowych, bylo to wszedzie gdzie trzeba bylo kupic jakies podstawowe rzeczy. Byly cale mafie, wszedzie korupcja i lapowki .Kierownicy sklepow miesnych, odziezowych, obowniczych i innych tworzyli cala siec powiazan.Np zeby zamowic rozmowe miedzymiastowa na poczcie glownej, potrzebna byla lapowka najlepiej w postaci czekoldy kupionej w Pewexie. Wtedy na rozmowe nie czekalo sie nawet dlugo! Wtedy sie nie kupowalo tylko "zalatwialo" . Przemysl byl nasz Polski, panstwowy, wszyscy mieli prace za20-30$ namiesiac, a wszystko na talony, kartki, przydzialy, deputaty, asygnaty-dla swoich! KOSZMAR.
dyzio napisał:
Co za bzdury . . .
rozwiń
Avatar
gazownik / 18 marca 2017 o 14:33
luksus od wuja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
i za 30 $ można było utrzymać rodzinę
to teraz mam 1300 zł i kuźwa ale luksusy, by to wuj zastrzleił tą pieprzoną demokrację
Zarabiałem niewiele,ale w pewexie za talony kupione u cinciarza mogłem kupić 100 butelek wódki.Dzisiaj za rentę 32,5 butelki.
Avatar
komuch / 18 marca 2017 o 14:27
pracujaca biedota napisał:
przestańcie się malolaty tak podniecać, bo tylko przez pewien okres były kolejki, bo ci co chcieli zrobić demokrację po to aby się nachapać to specjalnie wstrzymywali dostawy do sklepów, CPN po to aby ludzi podburzyć, że to niby taka bieda, a wcale tak nie było zakłady normalnie produkowały, pracownik za komuny to był ktoś a nie jak teraz robol pracujący za miskę zkupy po 10-12 godzin, za komuny nie było wyzyskiwania robotików, możemy my na dole teraz podziękowac solidaruchom z tanmtych czasów jak nasz oszukali, na czele z bolkiem
Dokładnie.Do lekarza szło się prosto do gabinetu,nie do miesięcznej kolejki.
Dokładnie.Do lekarza szło się prosto do gabinetu,nie do miesięcznej kolejki. rozwiń
Avatar
patologia polska / 18 marca 2017 o 12:05
oto pieprzona sielanka w naszym demokratycznym kraju, gdzie za leżenie sie i rozmnażanie dają młodym 500+ a starzy własnie z tyej jeszcze komuny zapieprzają na nich mając już po 40-45 lat pracy za jalmużnę.  Właśnie dzisiaj doświaqdczyłam tej cholernej demokjracji gdzie  wchodzę do sklepu, a tu młode dziewczyny (dzieci 13-15 lat) atakują ze zbiórką pieniędzy i żywności dla PCK, no nie, kuźwa, za za pieprzenie sie i rozmnażanie rozdają młodym po 500+ a dla potrzebujących żebrzą, miałam ochotę opieprzyć te dziewczyny, niech się odsuną trochę od  drzwi  bo wejść nie można do tego jak żebrzą to niech walą do rządu , oni mają w cholerę pieniędzy kiedy za darmo dają 500+, no ale co te dziewczyny winne, być może dostają ich rodzice za darmo 500+ no to żebrzą aby inni dali. Za komuny jak ktoś sobie napieprzył dzieci to na nie pracował a nie leżał do góry jajami.
oto pieprzona sielanka w naszym demokratycznym kraju, gdzie za leżenie sie i rozmnażanie dają młodym 500+ a starzy własnie z tyej jeszcze komuny zapieprzają na nich mając już po 40-45 lat pracy za jalmużnę.  Właśnie dzisiaj doświaqdczyłam tej cholernej demokjracji gdzie  wchodzę do sklepu, a tu młode dziewczyny (dzieci 13-15 lat) atakują ze zbiórką pieniędzy i żywności dla PCK, no nie, kuźwa, za za pieprzenie sie i rozmnażanie rozdają młodym po 500+ a dla potrzebujących żebrzą, miałam ochotę opieprzyć te dziewczyny, niech się odsuną tro... rozwiń
Avatar
baranisko / 18 marca 2017 o 11:55
dyzio napisał:
Wtedy wszyscy mieli prace, wszyscy zarabiali podobnie i ten pracowity i ten len i obibok. W zakladach pracy zlodziejstwa i kombinacje. Teraz to najbardziej narzekaja ci co nie chce im sie robic. Dobry pracownik, czy fachowiec od budownictwa zarabia wiecej niz lekarz. Teraz nic sie nie "oplaca" bo sa MOPS,y GOPS, itd. Nawet gotowac im sie nie chce! U mnie na osiedlu ci "biedni" dostaja tolony i pobieraja gotowe obiady z baru Bartek {os Kruczkowskiego} Za prl byla taka bieda, ze kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe jarzyn, czy drzew krzewow owocowych, teraz wystarczy spojrzec na stan ogrodkow dzialkowych, bo sie nie "oplaca".
dyzio napisał:
----------------------------------------------------------------------------------------
dyzio napisał:
no dobra, fachowcy do budownictwa zarabiają, bądźmy kużwa wszyscy tymi fachowcami, a kto ci będzie w szpitalu dupę podcierał, fachowiec od budownictwa, wszystkei baby też fachowcami od budownictwa, zejdż baranie na ziemię, bo pieprzysz jak potłuczony, zacznij się leczyć na ten pusty łeb
rozwiń
Avatar
dyzio / 18 marca 2017 o 10:18
Wtedy wszyscy mieli prace, wszyscy zarabiali podobnie i ten pracowity i ten len i obibok. W zakladach pracy zlodziejstwa i kombinacje. Teraz to najbardziej narzekaja ci co nie chce im sie robic. Dobry pracownik, czy fachowiec od budownictwa zarabia wiecej niz lekarz. Teraz nic sie nie "oplaca" bo sa MOPS,y GOPS, itd. Nawet gotowac im sie nie chce! U mnie na osiedlu ci "biedni" dostaja tolony i pobieraja gotowe obiady z baru Bartek {os Kruczkowskiego} Za prl byla taka bieda, ze kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod uprawe jarzyn, czy drzew krzewow owocowych, teraz wystarczy spojrzec na stan ogrodkow dzialkowych, bo sie nie "oplaca".
Wtedy wszyscy mieli prace, wszyscy zarabiali podobnie i ten pracowity i ten len i obibok. W zakladach pracy zlodziejstwa i kombinacje. Teraz to najbardziej narzekaja ci co nie chce im sie robic. Dobry pracownik, czy fachowiec od budownictwa zarabia wiecej niz lekarz. Teraz nic sie nie "oplaca" bo sa MOPS,y GOPS, itd. Nawet gotowac im sie nie chce! U mnie na osiedlu ci "biedni" dostaja tolony i pobieraja gotowe obiady z baru Bartek {os Kruczkowskiego} Za prl byla taka bieda, ze kazdy skrawek ziemi wykorzystany byl pod upra... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 8

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 34 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 25

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!