Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

28 lutego 2008 r.
11:49
Edytuj ten wpis

Miss Ziemi Lubelskiej 2008

0 5 A A

Tytuł najpiękniejszej Polki, sesje zdjęciowe na Dominikanie i okładki we włoskich magazynach - jeżeli Cię to nie interesuje, to nie czytaj.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
A jeżeli właśnie opisaliśmy Twój pomysł na karierę, to zarezerwuj sobie czas w piątek, 7 marca o godzinie 18

Dokładnie o tej porze w Studiu Fotograficznym PerForm w Lublinie przy ul. Krochmalnej 4 rozpocznie się casting do tegorocznego konkursu Miss Ziemi Lubelskiej i Miss Ziemi Lubelskiej Nastolatek. W każdej kategorii zostanie wybranych po 15 kandydatek do tytułu.

- Finał zaplanowaliśmy na 12 kwietnia - wyjaśnia nam Kuba Krzysiak ze studia PerForm. - Będzie wielka gala w centrum Kongresowym Akademii Rolniczej, występy gwiazd i mnóstwo atrakcji. Ale najważniejszą będą oczywiście piękne dziewczyny.

Lubelskie finały to przepustka od ogólnokrajowego finału konkursu Miss Polski. A stąd już prosta droga do największych konkursów piękności na świecie: Miss World i Miss Universum.

Piątkowy casting będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: 14-17 lat (nastolatki) i 18-24.

Co trzeba zabrać? - Dowód osobisty albo legitymację i szpilki - tłumaczy Kuba Krzysiak. - Żadne stroje kąpielowe czy wieczorowe kreacje nie będą potrzebne.
Jury wybierze po 15 kandydatek w obu grupach. Wszystkie zaprezentujemy w Magazynie Dziennika Wschodniego 14 marca. Wtedy też ruszy nasz konkurs na Miss Dziennika Wschodniego.

Elżbieta Sawerska - Miss Polski 2004

Najważniejsza jest oczywiście naturalna uroda. Dlatego liczymy, że kandydatki na castingu pojawią się bez makijażu, a jeżeli już, to z bardzo lekkim. To samo dotyczy włosów: broń Boże nie farbować przed castingiem! Ostatnio zaprosiłam na sesję zdjęciową szatynkę z pięknymi włosami. Niestety, dziewczyna przedobrzyła i przyszła do nas ze świeżo przefarbowanymi włosami. Efekt nie był najlepszy.

A co daje udział w takich konkursach? Naprawdę dużo. Przede wszystkim prawo do startu w Miss Polski. A już tylko to pomaga w zdobyciu ciekawych propozycji.

Najlepszym przykładem jest Aleksandra Ogłaza, nasza Miss z 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka okładek we włoskich magazynach, właśnie wróciła z sesji zdjęciowej na Dominikanie, a przed nią kolejne wyjazdy.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 marca 2008 o 00:38
Nie wiecie gdzie są zdjęcia kandydatek?
Avatar
sarna / 19 marca 2008 o 06:45
mim napisał:
widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie.

To jest złość na matkę! Problem z dzieciństwa... To się leczy! Niech idzie na terapię.

To jest złość na matkę! Problem z dzieciństwa... To się leczy! Niech idzie na terapię. rozwiń
Avatar
mim / 18 marca 2008 o 17:47
Chłop napisał:
Ch.. figura byle dziura... a one takie naiwne, myślą (ha ha ha, “myślą”), że chodzi o ich wybitną osobowość!!!



widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie.
>

widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie. rozwiń
Avatar
marek / 16 marca 2008 o 13:36
czy na galę może wejść każdy?
Avatar
Chłop / 5 marca 2008 o 22:44
Ch.. figura byle dziura... a one takie naiwne, myślą (ha ha ha, “myślą”), że chodzi o ich wybitną osobowość!!!
Avatar
Gość / 24 marca 2008 o 00:38
Nie wiecie gdzie są zdjęcia kandydatek?
Avatar
sarna / 19 marca 2008 o 06:45
mim napisał:
widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie.

To jest złość na matkę! Problem z dzieciństwa... To się leczy! Niech idzie na terapię.

To jest złość na matkę! Problem z dzieciństwa... To się leczy! Niech idzie na terapię. rozwiń
Avatar
mim / 18 marca 2008 o 17:47
Chłop napisał:
Ch.. figura byle dziura... a one takie naiwne, myślą (ha ha ha, “myślą”), że chodzi o ich wybitną osobowość!!!



widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie.
>

widac ze ty prezentujesz bardzo wysoko swój poziom i to twoja osoowość jest chyba jakaś poniżej normy.nie chce nikogo obrażać ale na takie teksty to sobie nie można pozwalać ot tak. gratuluje. tu chodzi o przygode a nie o naiwność. zazdrość to chyba bedzie to co czujesz. moze sam wystartujesz. zobaczysz czy to takie łatwe i czy naprawde nie trzeba miec pojęcia o tym co się robi.ja nie uważam że chodzą tam dziewczyny puste tylko które się cenią i chcą spróbować swoich sił w konkursie. rozwiń
Avatar
marek / 16 marca 2008 o 13:36
czy na galę może wejść każdy?
Avatar
Chłop / 5 marca 2008 o 22:44
Ch.. figura byle dziura... a one takie naiwne, myślą (ha ha ha, “myślą”), że chodzi o ich wybitną osobowość!!!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 8

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 2

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria