Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

MATURA2010ODPOWIEDZI

6 maja 2010 r.
9:35
Edytuj ten wpis

Matura 2010 matematyka poziom rozszerzony: pytania, arkusze

0 9 A A

Maturzyści piszący egzamin z matematyki na poziomie podstawowym twierdzą, że był łatwy. Czy część rozszerzona była równie prosta? Sprawdź arkusze z pytaniami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czekamy na Wasze opinie na temat matury na poziomie rozszerzonym.

Pobierz plik z arkuszem egzaminacyjnym z matematyki - poziom rozszerzony

Z kolei dzisiaj uczniowie piszą maturę z języka angielskiego. Arkusze, pytania i odpowiedzi znajdziecie tuż po zakończeniu egzaminu tutaj:

Matura 2010 język angielski: Pytania, odpowiedzi, arkusze tuż po egzaminie


ARKUSZE Z PYTANIAMI I ODPOWIEDZI Z MATURY 2010 SZUKAJ NA WWW.DZIENNIKWSCHODNI.PL/MATURA2010

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Moniś / 7 maja 2010 o 13:37
Hmm Opowiadanie o niewidomej dziewczynce przepraszam to co Ty pisałeś?

Zależy czy szukasz samych odpowiedzi czy też całych rozwiązań
Co do odpowiedzi to są tutaj:

[url="######fakty.interia.pl/raport/matura-2010/news/rozwiazania-zadan-z-matematyki-poziom-rozszerzony,1474191,6486"]######fakty.interia.pl/raport/matura-2010...ny,1474191,6486[/url]
Avatar
~agata~ / 7 maja 2010 o 00:12
gdzie widzieliście odpowiedzi do rozszerzonej? chociaż takie nieoficjalne, bo nie mogę znaleźć.
Avatar
RYDZ / 7 maja 2010 o 00:00
średnio:) niestety zadanie o niewidomej dziewczynce skopałam 2/5 eh i osatnie tez nie lepiej...z drugiej strony temat rozprawki mi sie podobał, więc wybrałam numer 1:D a zmęczenie pod koniec dało o sobie znać, fakt:/
Avatar
Moniś / 6 maja 2010 o 21:59
Taak ale myślę ze zawsze mogło być gorzej:D Ciekawa jestem tylko jak poszła większości.. bo od tego zależy czy się dostanę czy nie bo poszło mi średnio:P
Avatar
miluska / 6 maja 2010 o 18:43
dosyć trudna i troche za późno... po podstawowej i tylu godzinach czekania o połowe gorzej się myśli..
Avatar
Beata / 6 maja 2010 o 14:32
Potwierdzam... 7 i 11 zadanie były trudne... ale ogólnie myślę że dobrze poszło.. ;P
Avatar
MOniś / 6 maja 2010 o 13:36
No niektóre były straszne.. jak np 11 czy 7:P
Ale ogólnie była do zrobienia:P
Avatar
angielski / 6 maja 2010 o 13:36
Bardzo trudna... ;/
Avatar
matura / 6 maja 2010 o 12:32
matura nie najgorsza ale niektóre zadania zabolały przemęczenie też dało się we znaki
Avatar
Moniś / 7 maja 2010 o 13:37
Hmm Opowiadanie o niewidomej dziewczynce przepraszam to co Ty pisałeś?

Zależy czy szukasz samych odpowiedzi czy też całych rozwiązań
Co do odpowiedzi to są tutaj:

[url="######fakty.interia.pl/raport/matura-2010/news/rozwiazania-zadan-z-matematyki-poziom-rozszerzony,1474191,6486"]######fakty.interia.pl/raport/matura-2010...ny,1474191,6486[/url]
Avatar
~agata~ / 7 maja 2010 o 00:12
gdzie widzieliście odpowiedzi do rozszerzonej? chociaż takie nieoficjalne, bo nie mogę znaleźć.
Avatar
RYDZ / 7 maja 2010 o 00:00
średnio:) niestety zadanie o niewidomej dziewczynce skopałam 2/5 eh i osatnie tez nie lepiej...z drugiej strony temat rozprawki mi sie podobał, więc wybrałam numer 1:D a zmęczenie pod koniec dało o sobie znać, fakt:/
Avatar
Moniś / 6 maja 2010 o 21:59
Taak ale myślę ze zawsze mogło być gorzej:D Ciekawa jestem tylko jak poszła większości.. bo od tego zależy czy się dostanę czy nie bo poszło mi średnio:P
Avatar
miluska / 6 maja 2010 o 18:43
dosyć trudna i troche za późno... po podstawowej i tylu godzinach czekania o połowe gorzej się myśli..
Avatar
Beata / 6 maja 2010 o 14:32
Potwierdzam... 7 i 11 zadanie były trudne... ale ogólnie myślę że dobrze poszło.. ;P
Avatar
MOniś / 6 maja 2010 o 13:36
No niektóre były straszne.. jak np 11 czy 7:P
Ale ogólnie była do zrobienia:P
Avatar
angielski / 6 maja 2010 o 13:36
Bardzo trudna... ;/
Avatar
matura / 6 maja 2010 o 12:32
matura nie najgorsza ale niektóre zadania zabolały przemęczenie też dało się we znaki

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 3 2

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 3

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 2 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 106 3

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 36 2

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!