Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

MATURAOPERON

22 listopada 2011 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Próbna matura 2012: matematyka. ODPOWIEDZI, pytania (Operon)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 16 A A
Próbna matura z matematyki potrwa 170 minut. (archiwum)
Próbna matura z matematyki potrwa 170 minut. (archiwum)

Próbna matura z matematyki 2011/2012 zacznie się we wtorek o godz. 9. Pytania i odpowiedzi będą dostępne w internecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Matura próbna z matematyki - tutaj szukaj odpowiedzi i testów

Od wtorku uczniowie niektórych szkół zmagają się maturami próbnymi. Na początek musieli zmierzyć się z językiem polskim. Następna w kolejności jest matematyka. Egzamin rozpocznie się w środę i potrwa 170 minut.

W czwartek przyszłoroczni maturzyści będą pisać maturę z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.

W piątek odbędzie się próbna matura w zakresie rozszerzonym z polskiego i matematyki, a także będzie WOS, historia, chemia i biologia.

Pytania i odpowiedzi szukajcie tutaj jutro po egzaminie.


Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zahhak / 13 grudnia 2011 o 22:35
Rozwiązania zadań:

http://www.matemaks.pl/matura_probna_listopad_2011.html
Avatar
ona / 23 listopada 2011 o 19:50
co będzie jutro na niemieckim ? jaka forma listu i krótkiej wypowiedzi?
Avatar
Zenek z Poznania / 23 listopada 2011 o 12:37
Mnie jakoś poszło, [url="http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1172221,matura-probna-operon-2011-2012-matematyka-daliscie-rade,id,t.html#plus"]ale mam obawy. Ma ktoś rozwiązania?[/url]
Avatar
xxx / 23 listopada 2011 o 11:51
gdzie znajde odpoweidzi zeby sprawdzic/
Avatar
nowy / 23 listopada 2011 o 11:19
odpowiedzi od zadania10
10.b
c c a a c d a d c d b
Avatar
Katt / 23 listopada 2011 o 10:45
ma ktoś jeszcze odpowiedzi? szybko!
Avatar
Patryk / 23 listopada 2011 o 10:31
1.B 2.D 3.C 4.B 5.A 6.C 7.D 8.A 9.C 10.B
Avatar
ja / 22 listopada 2011 o 21:25
zebrało się komuś na żarty;DDDDDDD
Avatar
ja / 22 listopada 2011 o 21:24
[quote name='Skura' timestamp='1321983607' post='561440']
Mam wszystkie pytania na jutro z matematyki. Pisac na gg : 31537341
[/quote]
Avatar
ja / 22 listopada 2011 o 21:23
tez mam odpowiedzi oraz próbny arkusz:)
Avatar
zahhak / 13 grudnia 2011 o 22:35
Rozwiązania zadań:

http://www.matemaks.pl/matura_probna_listopad_2011.html
Avatar
ona / 23 listopada 2011 o 19:50
co będzie jutro na niemieckim ? jaka forma listu i krótkiej wypowiedzi?
Avatar
Zenek z Poznania / 23 listopada 2011 o 12:37
Mnie jakoś poszło, [url="http://chorzow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1172221,matura-probna-operon-2011-2012-matematyka-daliscie-rade,id,t.html#plus"]ale mam obawy. Ma ktoś rozwiązania?[/url]
Avatar
xxx / 23 listopada 2011 o 11:51
gdzie znajde odpoweidzi zeby sprawdzic/
Avatar
nowy / 23 listopada 2011 o 11:19
odpowiedzi od zadania10
10.b
c c a a c d a d c d b
Avatar
Katt / 23 listopada 2011 o 10:45
ma ktoś jeszcze odpowiedzi? szybko!
Avatar
Patryk / 23 listopada 2011 o 10:31
1.B 2.D 3.C 4.B 5.A 6.C 7.D 8.A 9.C 10.B
Avatar
ja / 22 listopada 2011 o 21:25
zebrało się komuś na żarty;DDDDDDD
Avatar
ja / 22 listopada 2011 o 21:24
[quote name='Skura' timestamp='1321983607' post='561440']
Mam wszystkie pytania na jutro z matematyki. Pisac na gg : 31537341
[/quote]
Avatar
ja / 22 listopada 2011 o 21:23
tez mam odpowiedzi oraz próbny arkusz:)
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 19

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra