czwartek, 22 lutego 2018 r.

Mieszkanie za czytanie

Wygraj mieszkanie. Startuje nasza loteria!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 września 2013, 20:22

Tak ma wyglądać mieszkanie, które jest do wygrania w naszej loterii. (Materiały Inwestora)
Tak ma wyglądać mieszkanie, które jest do wygrania w naszej loterii. (Materiały Inwestora)

Dziś zaczynamy naszą loterię. By zamieszkać w nowym mieszkaniu na nowoczesnym osiedlu Nowy Felin, wystarczy czytać Dziennik Wschodni i wziąć udział w losowaniu. Zbieranie kuponów, których druk dziś zaczynamy i kompletowanie zestawów, uprości prenumerata.

Każdy kupon będzie numerowany od 1 do 120, oznaczony datą wydawniczą (od 20 września 2013 do 17 marca 2014). Aby wziąć udział w loterii, trzeba je wycinać, zebrać w zestaw (10 kolejnych sztuk), włożyć do białej koperty. Koperta musi mieć tylko i wyłącznie napis "Mieszkanie za czytanie”, bez żadnych ozdób i podkreśleń. Taki komplet (lub dowolną liczbę zestawów) trzeba przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii w Lublinie.

W tej edycji naszej loterii będą trzy losowania. Pierwsze odbędzie się 28 listopada tego roku. Będzie w nim można wygrać jedną nagrodę w wysokości 5 tys. zł, dwie nagrody warte 500 zł każda i siedem nagród po 300 zł każda. Aby wziąć udział już w pierwszym losowaniu, kupony lub Karty Prenumeratora należy przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii do 27 listopada 2013 r. do godz. 15.00.

Drugie losowanie, zaplanowane na 30 stycznia 2014 roku,  będzie okazją do wygrania identycznego zestawu nagród pieniężnych.

Trzecie, główne i najbardziej emocjonujące losowanie, odbędzie się 3 kwietnia 2014 roku, wówczas w puli nagród będzie nagroda główna loterii, czyli mieszkanie. Oprócz niego będzie do wygrania siedem nagród pieniężnych – 300 złotych każda. Ale oczywiście największą atrakcją loterii jest najcenniejsza nagroda. Mieszkanie, budowane przez INTERBUD – LUBLIN S.A.

Karta prenumeratora

Nowością w tym roku jest to, że osoba, która zaprenumeruje Dziennik Wschodni na minimum miesiąc (w czasie trwania loterii), otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Karta Prenumeratora przysługuje również osobom, które zaprenumerowały gazetę na wrzesień 2013 (dotyczy zamówień złożonych zarówno w siedzibie redakcji, jak i w urzędzie pocztowym lub u listonosza).
Karty wydają pracownicy Biura Loterii za okazaniem dowodu zakupu prenumeraty. Potwierdzenie dokonania zakupu można przesłać również pocztą na adres Biura Loterii (dowód zakupu musi być oryginalny). Karty Prenumeratora zostaną wysłane pocztą na adres nadawcy.

Karta Prenumeratora stanowi równowartość zestawu 10 kuponów wyciętych z gazety. Należy ją dostarczyć do losowań tak jak zestawy kuponów - w sposób i w terminach określonych w regulaminie. Karta Prenumeratora nie może być użyta jako brakujący kupon w zestawie.

Jeszcze tylko dziś możesz zamówić prenumeratę Dziennika Wschodniego w urzędzie pocztowym i u listonosza.

Miesięczna na październik kosztuje 26 zł (otrzymasz 1 Kartę Prenumeratora), kwartalna: październik–grudzień 78 zł (otrzymasz 3 Karty Prenumeratora).

Nagroda: mieszkanie

Ma ponad 47 metrów powierzchni. Jest dwupokojowe, ma kuchnię i balkon, na który można wyjść z każdego pokoju. Dodatkowym atutem naszej nagrody jest… 54-metrowy ogródek, z którego będzie mógł korzystać szczęśliwy zwycięzca.

JAK GRAĆ, ABY WYGRAĆ

- Zbieranie 10 kolejnych kuponów można zacząć w dowolnym momencie naszej zabawy

- Najważniejsze jest to, że kupony muszą mieć kolejne, następujące po sobie numery

- Kupony będziemy drukować od poniedziałku
do piątku, do 17 marca 2014 r.

- Wszystkie kupony biorące udział w loterii muszą być kuponami oryginalnymi, wyciętymi z gazety
i czytelnie wypełnionymi i podpisanymi

- Zestaw 10 kolejnych kuponów lub Kartę Prenumeratora wkładasz do zwykłej białej koperty formatu C6 (11,3 cm x 16,2 cm). Kupony należy zgiąć, gdyż nie mieszczą w kopercie

- Każdy zestaw kuponów lub Karta Prenumeratora musi znaleźć się w osobnej, zamkniętej kopercie

- Na kopercie z kuponami lub Kartą Prenumeratora umieszczasz dopisek MIESZKANIE ZA CZYTANIE
(na kopercie nie powinny znajdować się żadne inne zapiski, naklejki czy rysunki). Koperty z kuponami lub Kartą Prenumeratora nie adresujemy

- Jeśli kopertę z kuponami lub Kartą Prenumeratora wysyłasz pocztą, musisz spakować ją w drugą, większą kopertę zaadresowaną na Biuro Loterii

- Czytelnicy mogą zwiększyć swoje szanse w losowaniu przez zgromadzenie jak największej liczby zestawów kuponów lub Kart Prenumeratora

- Aby wziąć udział w pierwszym losowaniu, kupony oraz Karty Prenumeratora należy przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii w Lublinie do 27 listopada 2013 r. do godz. 15

- Pierwsze losowanie odbędzie się 28 listopada 2013 r.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
redakcja
mhm
redakcja
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

redakcja
redakcja (24 września 2013 o 16:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Odsyłamy do regulaminu loterii, tam zawarte są wszystkie szczegółowe informacje

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130905/mieszkanie_za_czytanie/130909732

Rozwiń
mhm
mhm (24 września 2013 o 13:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Kupony i karty prenumeratora nadesłane do pierwszego losowania biorą udział w kolejnych dwóch.Zwycięskie kupony i karty prenumeratora wylosowane w 1 i 2 losowaniu wracają do gry o mieszkanie w losowaniu 3.

lepiej napiszcie to w artykule, ponieważ komentarz każdy sobie może wystawić i nie wszyscy potraktują to serio ;)

Rozwiń
redakcja
redakcja (20 września 2013 o 19:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kupony i karty prenumeratora nadesłane do pierwszego losowania biorą udział w kolejnych dwóch.Zwycięskie kupony i karty prenumeratora wylosowane w 1 i 2 losowaniu wracają do gry o mieszkanie w losowaniu 3.
Rozwiń
Gość
Gość (20 września 2013 o 18:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
mnie też to zastanawia...
Rozwiń
Kadarka
Kadarka (20 września 2013 o 17:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

A ja mam pytanie - czy zestawy, które dajmy na to wezmą udział w losowaniu nr 1 czy 2, mają szansę być ponownie w losowaniu nr 3 czy też zestawy, które zostaną już wylosowane, są odrzucane "na bok", nie biorąc udziału w kolejnym losowaniu i wtedy trzeba dosyłać nowe zestawy, żeby brać udział w losowaniu nr 3?

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!