Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Moto

27 kwietnia 2010 r.
9:41
Edytuj ten wpis

Konkurs ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 10 A A

Dzisiaj rusza konkurs designerski ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN. Udział w konkursie mogą wziąć zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Celem jest zaprojektowanie elementu użytkowego auta i/lub wymarzonego samochodu. Prace konkursowe można składać na stronie www.mazda.pl do 7 czerwca br.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wraz z konkursem rusza dedykowana strona internetowa, na której można zapoznać się z zasadami konkursu, poznać Jury, a także znaleźć inspirację do stworzenia swojego projektu. Dla osób, które nigdy wcześniej nie projektowały, na stronie konkursowej umieszczone zostało ABC projektowania zaproponowane przez głównego jurora konkursu.
Konkurs ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN to otwarty, ogólnopolski konkurs designerski dla osób, które ukończyły 18 lat. Prace konkursowe można składać na stronie internetowej od dziś do 7 czerwca br. Każdy uczestnik może złożyć prace w obu kategoriach: element wyposażenia samochodu i samochód.
Nagrody w konkursie, podobnie jak i sam konkurs ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN, mają motywować, inspirować i rozwijać kreatywność. Dlatego też, nagrodą Grand Prix jest wyjazd na warsztaty Mazda Design – międzynarodowe warsztaty designu samochodowego, odbywające się z udziałem projektantów Mazdy oraz staż w pracowni Janusza Kaniewskiego. Ponadto, 6 finalistów ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN – po trzech z każdej kategorii, weźmie udział w warsztatach kreatywności na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie pod okiem miłośnika warsztatów slow work – Janusza Kaniewskiego, będą uczyć się czerpać inspiracje z otoczenia i przekładać swoje pomysły na papier czy ekran komputera. Dodatkowo, na uczestników konkursu czekają nagrody rzeczowe: nawigacje, zestawy toreb podróżnych Mazdy oraz cyfrowe ramki na zdjęcia.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
robson / 22 sierpnia 2010 o 16:32
a będą jakieś transmisje, filmiki z tych warsztatów u Kaniewskiego? jeśli tak, to gdzie będzie można je znaleźć/???
Avatar
Idol / 11 lipca 2010 o 13:09
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Wyniki konkursu, jak i to że Galę Finałową wręcz próbowano ukryć przed zainteresowanymi, świadczą jedynie o BEZCZELNOŚCI, chęci wypromowania konkretnych uczelni, a nie wyborze najlepszej pracy. Jury wiedziało że praca której po tem przyznano główną nagrodę była pracą dyplomową jako Audi, tworzoną pod kierownictwem profesora ASP - a mimo to Pan Bielski który już wcześniej nagradzał w konkursach Pana Fryderyka Zyskę, dopiał swego. Gratulację - tak się zabija Polskich kreatywnych designerów. Designer Roman Kadler dostał wyróżnienie za pracę która bije wszystkie pozostałe na głowę. Głównie chodzi o Nagrodę Główną - czyli wymazanie znaczka Audi i wstawienie znaczka Mazdy - To własnie nagrodzili członkowie JURY i cały internet już o tym wie.

Gość- finalista napisał:
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołówek i szkicować ,to może też się coś wygra. Bo jak ktoś lubi wiejski tunnig i tam na konkurs wysyłał szkice poloneza po szpachlowaniu na batmobila myśląc ,że to design to teraz mogą skargę napisać do mazdy, albo nawet do trybunału w Hagdze, ale gustu im to nie przywróci. Pozdrawiam Heaterów i zachęcam do pracy nad projketami a nie szukaniem plagiatów i czyichś prac magisterskich. Bo jako jeden z finalistów zarywałem noce nad swoim projektem i jak reszta nagodzonych włożyłem w to serce. Szkoda ,że innych serca zatruwa chora zazdrość o to ,że nam się udało. Pozdrawiam.
rozwiń
Avatar
Gość- finalista / 7 lipca 2010 o 17:03
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołówek i szkicować ,to może też się coś wygra. Bo jak ktoś lubi wiejski tunnig i tam na konkurs wysyłał szkice poloneza po szpachlowaniu na batmobila myśląc ,że to design to teraz mogą skargę napisać do mazdy, albo nawet do trybunału w Hagdze, ale gustu im to nie przywróci. Pozdrawiam Heaterów i zachęcam do pracy nad projketami a nie szukaniem plagiatów i czyichś prac magisterskich. Bo jako jeden z finalistów zarywałem noce nad swoim projektem i jak reszta nagodzonych włożyłem w to serce. Szkoda ,że innych serca zatruwa chora zazdrość o to ,że nam się udało. Pozdrawiam.
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołó... rozwiń
Avatar
grizzly / 25 czerwca 2010 o 16:45
drugie miejsce zajela praca ktora jest pracą semestralną pod marką peugeota, ponadto mazda kisame(rekin-demon)-zerknij na audi shark....


gotthelife napisał:
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział!
rozwiń
Avatar
maluch / 25 czerwca 2010 o 16:41
niepokoi mnie fakt że połowa z tych projektów to plagiaty, zobaczcie na audi ktory tez sie nazywa rekin (audi shark), trójkołowiec proxima, albo segway-autor robin kil
Avatar
gotthelife / 25 czerwca 2010 o 15:13
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział!
Avatar
zoom-zoom_przekręt / 25 czerwca 2010 o 15:12
[url="######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg"]######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg[/url] Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział! To kolejny SKANDAL gdy przed konkursem wiadomo kto wygra... i żeby jeszcze załużenie...
[url="######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg"]######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg[/url] Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział! To kolejny SKANDAL gdy przed konkursem wiadomo kto... rozwiń
Avatar
asd / 19 maja 2010 o 15:18
Bardoz fajne projekty niektorzy nadsylają , widać , że ludzie z pomysłem zgłaszają swoje pomysły. Na uwagę zasługuje projekt dużego schowka. bardzo fajnie pomyslane i opisane.
Avatar
rafalisko / 18 maja 2010 o 11:09
martynia napisał:
na które głosujecie? mi się podoba 112? bierzecie udział? kurcze, ja mam pomysł, chętnie wziełabym udział tylko trochę czasu nie mam... myślicie, ze styknie sam szkic bez achów i ochów?


Fajnie, ze w konkursie nie chodzi o bezbledne wykonanie projektu, tylko przede wszystkim o pomysl. tu kolega jakis wymyslil cos, co na pewno w samochodzie sie przyda i ...opisal to, po prostu . [url="######www.mazdadesign.pl/praca,94.html"]######www.mazdadesign.pl/praca,94.html[/url] juz zebral 300 pkt. wiec tak na prawde kazdy moze cos ciekawego zaprezentowac


Fajnie, ze w konkursie nie chodzi o bezbledne wykonanie projektu, tylko przede wszystkim o pomysl. tu kolega jakis wymyslil cos, co na pewno w samochodzie sie przyda i ...opisal to, po prostu . [url="######www.mazdadesign.pl/praca,94.html"]######www.mazdadesign.pl/praca,94.html[/url] juz zebral 300 pkt. wiec tak na prawde kazdy moze cos ciekawego zaprezentowac rozwiń
Avatar
martynia / 17 maja 2010 o 14:14
na które głosujecie? mi się podoba 112? bierzecie udział? kurcze, ja mam pomysł, chętnie wziełabym udział tylko trochę czasu nie mam... myślicie, ze styknie sam szkic bez achów i ochów?
Avatar
robson / 22 sierpnia 2010 o 16:32
a będą jakieś transmisje, filmiki z tych warsztatów u Kaniewskiego? jeśli tak, to gdzie będzie można je znaleźć/???
Avatar
Idol / 11 lipca 2010 o 13:09
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Wyniki konkursu, jak i to że Galę Finałową wręcz próbowano ukryć przed zainteresowanymi, świadczą jedynie o BEZCZELNOŚCI, chęci wypromowania konkretnych uczelni, a nie wyborze najlepszej pracy. Jury wiedziało że praca której po tem przyznano główną nagrodę była pracą dyplomową jako Audi, tworzoną pod kierownictwem profesora ASP - a mimo to Pan Bielski który już wcześniej nagradzał w konkursach Pana Fryderyka Zyskę, dopiał swego. Gratulację - tak się zabija Polskich kreatywnych designerów. Designer Roman Kadler dostał wyróżnienie za pracę która bije wszystkie pozostałe na głowę. Głównie chodzi o Nagrodę Główną - czyli wymazanie znaczka Audi i wstawienie znaczka Mazdy - To własnie nagrodzili członkowie JURY i cały internet już o tym wie.

Gość- finalista napisał:
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołówek i szkicować ,to może też się coś wygra. Bo jak ktoś lubi wiejski tunnig i tam na konkurs wysyłał szkice poloneza po szpachlowaniu na batmobila myśląc ,że to design to teraz mogą skargę napisać do mazdy, albo nawet do trybunału w Hagdze, ale gustu im to nie przywróci. Pozdrawiam Heaterów i zachęcam do pracy nad projketami a nie szukaniem plagiatów i czyichś prac magisterskich. Bo jako jeden z finalistów zarywałem noce nad swoim projektem i jak reszta nagodzonych włożyłem w to serce. Szkoda ,że innych serca zatruwa chora zazdrość o to ,że nam się udało. Pozdrawiam.
rozwiń
Avatar
Gość- finalista / 7 lipca 2010 o 17:03
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołówek i szkicować ,to może też się coś wygra. Bo jak ktoś lubi wiejski tunnig i tam na konkurs wysyłał szkice poloneza po szpachlowaniu na batmobila myśląc ,że to design to teraz mogą skargę napisać do mazdy, albo nawet do trybunału w Hagdze, ale gustu im to nie przywróci. Pozdrawiam Heaterów i zachęcam do pracy nad projketami a nie szukaniem plagiatów i czyichś prac magisterskich. Bo jako jeden z finalistów zarywałem noce nad swoim projektem i jak reszta nagodzonych włożyłem w to serce. Szkoda ,że innych serca zatruwa chora zazdrość o to ,że nam się udało. Pozdrawiam.
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołó... rozwiń
Avatar
grizzly / 25 czerwca 2010 o 16:45
drugie miejsce zajela praca ktora jest pracą semestralną pod marką peugeota, ponadto mazda kisame(rekin-demon)-zerknij na audi shark....


gotthelife napisał:
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział!
rozwiń
Avatar
maluch / 25 czerwca 2010 o 16:41
niepokoi mnie fakt że połowa z tych projektów to plagiaty, zobaczcie na audi ktory tez sie nazywa rekin (audi shark), trójkołowiec proxima, albo segway-autor robin kil
Avatar
gotthelife / 25 czerwca 2010 o 15:13
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział!
Avatar
zoom-zoom_przekręt / 25 czerwca 2010 o 15:12
[url="######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg"]######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg[/url] Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział! To kolejny SKANDAL gdy przed konkursem wiadomo kto wygra... i żeby jeszcze załużenie...
[url="######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg"]######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg[/url] Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział! To kolejny SKANDAL gdy przed konkursem wiadomo kto... rozwiń
Avatar
asd / 19 maja 2010 o 15:18
Bardoz fajne projekty niektorzy nadsylają , widać , że ludzie z pomysłem zgłaszają swoje pomysły. Na uwagę zasługuje projekt dużego schowka. bardzo fajnie pomyslane i opisane.
Avatar
rafalisko / 18 maja 2010 o 11:09
martynia napisał:
na które głosujecie? mi się podoba 112? bierzecie udział? kurcze, ja mam pomysł, chętnie wziełabym udział tylko trochę czasu nie mam... myślicie, ze styknie sam szkic bez achów i ochów?


Fajnie, ze w konkursie nie chodzi o bezbledne wykonanie projektu, tylko przede wszystkim o pomysl. tu kolega jakis wymyslil cos, co na pewno w samochodzie sie przyda i ...opisal to, po prostu . [url="######www.mazdadesign.pl/praca,94.html"]######www.mazdadesign.pl/praca,94.html[/url] juz zebral 300 pkt. wiec tak na prawde kazdy moze cos ciekawego zaprezentowac


Fajnie, ze w konkursie nie chodzi o bezbledne wykonanie projektu, tylko przede wszystkim o pomysl. tu kolega jakis wymyslil cos, co na pewno w samochodzie sie przyda i ...opisal to, po prostu . [url="######www.mazdadesign.pl/praca,94.html"]######www.mazdadesign.pl/praca,94.html[/url] juz zebral 300 pkt. wiec tak na prawde kazdy moze cos ciekawego zaprezentowac rozwiń
Avatar
martynia / 17 maja 2010 o 14:14
na które głosujecie? mi się podoba 112? bierzecie udział? kurcze, ja mam pomysł, chętnie wziełabym udział tylko trochę czasu nie mam... myślicie, ze styknie sam szkic bez achów i ochów?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 0 0

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 12 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!