piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Moto

Pierwsza skoda już wyjechała z nowego salonu

Dodano: 22 stycznia 2003, 16:40
Autor: Paweł Puzio

Nowy salon Skody w Lublinie, Twoje Auto, ruszy w sobotę. Pierwszy klient już odebrał skode octavię 1,9 Tdi, jeszcze przed rozpoczęciem działalności
- Dobry silnik, funkcjonalność, niskie koszty eksploatacji, dobre walory trakcyjne oraz nowy salon, oto powody dla których zdecydowałem się kupić skodę w Twoje Auto – mówi Leszek Bicki, prezes firmy Petro – Oil. Podoba mi się samochód i nowy obiekt – kończy Leszek Bicki.
Nowy salon Skody, zlokalizowany na granicach Lublina, w Kalinówce, przy trasie do Świdnika, rozpoczyna działalność handlową już od najbliższej soboty.
– Podjęliśmy decyzje, że najpierw zmierzymy się z lubelskim rynkiem, a dopiero potem będziemy oficjalnie otwierać nasz obiekt – mówi Mariusz Serwa, prezes firmy „Twoje Auto”. – Pierwsze efekty są dobre. Jeszcze nie zaczęliśmy funkcjonować, a już sprzedaliśmy pierwsze samochody. Pan Bicki jest naszym klientem numer 1, ale już pierwszej dostawy sprzedaliśmy kilka samochodów, w tym flagowego superba.
Nowy salon to najnowocześniejszy obiekt dilerski w sieci Skoda Auto Polska. Bryła budynku przypomina ptaka zrywającego się do lotu. Od frontu zlokalizowano obszerny salon wystawienniczy, z tyłu umieszczono nowoczesny serwis mechaniczny, z 10 stanowiskami naprawczymi, stacją diagnostyczną, myjnią oraz specjalnym punktem wydawani nowych samochodów. Nowinką jest telewizja przemysłowa, dzięki której klient bez przerwy śledzi na ekranie telewizora przebieg naprawy w samochodzie.
- Od razu jesteśmy przygotowani na pełną obsługę, mamy w magazynie spory zapas części i zamiennych, łącznie z elementami karoserii – dodaje Mariusz Serwa. – Także w salonie jest przygotowana kompleksowa obsługa, od ubezpieczeń do kredytów na zakup nowych Skód – kończy prezes Serwa.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24