niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Moto

Pierwsze urodziny Nissana

Dodano: 24 kwietnia 2002, 15:07
Autor: (wxl)

Zbliżający się początek maja, to pierwszy rok pracy nowego punktu dealerskiego firmy Autoniss, autoryzowanego dealera samochodów Nissana w Lublinie. Od roku japońska marka jest sprzedawana w reprezentacyjnym salonie, jednym z ładniejszych w kraju.

– Dokładnie 5 maja 2001 roku rozpoczęliśmy sprzedaż i obsługę serwisową samochodów Nissan w Lublinie w nowej siedzibie – mówi Paweł Dadej, prezes spółki Autoniss. – Przypomnę, że w październiku 1999 roku mieściliśmy się w wynajmowanych, niewielkich pomieszczeniach Polmozbytu przy alei Kraśnickiej. Obecnie nowa siedziba jest wzorcowym punktem dealerskim Nissana w Polsce. Nowy salon i serwis zajmuje powierzchnię 1200 metrów kwadratowych. Na ekspozycję samochodów przeznaczono 450 metrów, a na nowocześnie wyposażony serwis wraz z zapleczem magazynowym przeznaczono 750 metrów.
W czasie minionego roku salon tętnił życiem. – Przeprowadziliśmy kilka imprez z cyklu dni otwartych dla naszych klientów – dodaje Paweł Dadej. – Udało nam się z sukcesem rozpropagować markę Nissan w Lublinie i na Lubelszczyźnie. Dzięki konkurencyjnej ofercie samochodów Nissan oraz zaangażowaniu całej załogi firmy uzyskaliśmy podwojenie sprzedaży. W statystykach sprzedaży samochodów pniemy się do góry, osiągamy coraz to większy udział w rynku lubelskim. Zaufanie klientów do naszej firmy rośnie, a wymiernym efektem tych tendencji jest zauważalny wzrost liczby jeżdżących po Lublinie i okolicach samochodów ze znaczkiem Nissana.
Wprowadzony do sprzedaży kilka tygodni temu ultranowoczesny model primera cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem w Polsce i Europie, że popyt przewyższył podaż. Pierwsi klienci, którzy zamówili nowe primery podczas marcowych dni otwartych, wyjadą na ulice z początkiem maja. – Już niebawem, w połowie maja, odbędą się kolejne dni otwarte w naszym salonie, a celem ich będzie przypomnienie klientom bogatej oferty pojazdów terenowych Nissana oraz wprowadzenie do sprzedaży nowego nissana X-Trail’a.
To nie koniec tegorocznych premier. Nowa micra, która już jest w sprzedaży w Japonii, w Europie i w Polsce będzie dostępna na wiosnę przyszłego roku. Od pewnego czasu trwają przygotowania aby spółka Autoniss uzyskała certyfikat jakości ISO 9002 – 2000. – Myślę, iż ostatni audyt certyfikujący odbędzie się na jesieni tego roku i wtedy będę mógł zakomunikować, iż lubelski autoryzowany dealer Nissana spełnia wymagania tej normy jakościowej i potwierdzeniem tego jest uzyskanie certyfikatu ISO – kończy Paweł Dadej.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24