środa, 21 marca 2018 r.

Odjazdowa loteria

Czytaj Dziennik Wschodni i wygrywaj: samochód, telewizory i tablety

  Edytuj ten wpis
Dodano: 5 lutego 2015, 13:00

Wystartowała Odjazdowa Loteria. Aby wygrać nową Skodę Fabię, telewizory oraz tablety, wystarczy czytać Dziennik Wschodni i wziąć udział w losowaniu. Zbieranie kuponów, których druk zaczynamy od piątkowego wydania i kompletowanie zestawów, uprości prenumerata

Każdy kupon będzie numerowany od 1 do 90, oznaczony datą wydawniczą (od 6 lutego do 16 czerwca 2015). Aby wziąć udział w loterii, trzeba je wycinać, zebrać w zestaw (10 kolejnych sztuk), włożyć do białej koperty w formacie C6. Koperta musi mieć tylko i wyłącznie napis "Odjazdowa loteria”, bez żadnych ozdób i podkreśleń. Taki komplet (lub dowolną liczbę zestawów) trzeba przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii w Lublinie.

W tej edycji naszej loterii będą trzy losowania. Pierwsze odbędzie się 26 marca tego roku. Będzie w nim można wygrać telewizor marki LG oraz 2 tablety Samsung Galaxy Tab 4. Aby wziąć udział już w pierwszym losowaniu, kupony lub Karty Prenumeratora należy przesłać lub dostarczyć do Biura Loterii do 25 marca 2015 r. do godz. 15.00.

Drugie losowanie, zaplanowane na 14 maja 2015 roku, będzie okazją do wygrania identycznego zestawu nagród.

Trzecie, główne i najbardziej emocjonujące losowanie, odbędzie się 25 czerwca 2015 roku, wówczas w puli nagród będzie nagroda główna loterii, czyli samochód - nowa Skoda Fabia, ufundowana przez Żagiel Auto. Oprócz niego będą do wygrania 3 tablety.

Dodatkową szansę na wygraną otrzymają prenumeratorzy Dziennika Wschodniego. Osoba, która zaprenumeruje gazetę na minimum jeden miesiąc (w czasie trwania loterii), otrzymuje tak zwaną Kartę Prenumeratora. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Karta Prenumeratora przysługuje również osobom, które zaprenumerowały gazetę na luty 2015 (dotyczy zamówień złożonych zarówno w siedzibie redakcji, jak i w urzędzie pocztowym lub u listonosza). Karty wydają pracownicy Biura Loterii za okazaniem dowodu zakupu prenumeraty. Potwierdzenie dokonania zakupu można przesłać również pocztą na adres Biura Loterii w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54 (dowód zakupu musi być oryginalny). Karty Prenumeratora zostaną wysłane pocztą na adres nadawcy.

Karta Prenumeratora stanowi równowartość zestawu 10 kuponów wyciętych z gazety. Należy ją dostarczyć do losowań tak jak zestawy kuponów - w sposób i w terminach określonych w regulaminie. Karta Prenumeratora nie może być użyta jako brakujący kupon w zestawie.

Prenumeratę Dziennika Wschodniego można zamówić do 20 lutego 2015 roku w siedzibie redakcji w Lublinie, a także w najbliższym urzędzie pocztowym lub u listonosza. Miesięczna na marzec 2015 kosztuje 28 zł (otrzymasz 1 Kartę Prenumeratora), a 4 miesięczna na okres od marca do czerwca - 112 zł (otrzymasz 4 Karty Prenumeratora).

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: odjazdowa loteria
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!