poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Odjazdowa loteria

Kupon nr 10. Masz już pierwszy zestaw

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lutego 2015, 11:42

Dziś kupon z numerem "10”, a to znaczy, że możesz już skompletować pierwszy zestaw. I brać udział w naszej loterii!

Przypominamy wszystkim, którzy dziś mają już pierwszy zestaw kuponów naszej loterii (trzeba mieć ich 10, i to kolejnych), że należy je dostarczyć lub przesłać do biura loterii do 25 marca do godz. 15.

Kupony muszą być w białej kopercie formatu C6, na której trzeba czarnym, niebieskim lub granatowym kolorem umieścić dopisek: Odjazdowa Loteria. Jeśli ktoś decyduje się na wysyłanie kuponów, to kopertę z zestawem musi spakować w drugą, większą kopertę, na której umieści adres biura loterii (20-002 Lublin, Krakowskie Przedmieście 54).

Do wzięcia udziału w losowaniu nagród upoważnia minimum jeden przesłany komplet, złożony z 10 kolejnych, oryginalnych kuponów lub minimum jedna Karta Prenumeratora. Wszystkie zestawy, które dotrą do biura loterii w regulaminowym czasie wezmą udział w losowaniu 26 marca i we wszystkich następnych, bo kupony biorące udział w pierwszym losowaniu wracają do gry w dwóch kolejnych. Nawet te, które będą szczęśliwe i zostaną wylosowane.

* W pierwszym losowaniu będzie można wygrać telewizor marki LG o wartości 2100 zł oraz 2 tablety Samsung Galaxy Tab 4 o wartości 945 zł każdy.

* Drugie losowanie zaplanowane jest na 14 maja 2015 roku i będzie okazją do wygrania identycznego zestawu nagród.

* Trzecie, główne i najbardziej emocjonujące losowanie odbędzie się 25 czerwca 2015 roku, wówczas w puli nagród będzie nagroda główna loterii – nowa škoda fabia, której będzie towarzyszyło losowanie 3 tabletów.

Żeby zwiększyć szansę na wygraną, wraz z kuponami można już do nas dostarczać (i przysyłać) Karty Prenumeratora – każdą kartę w oddzielnej kopercie opisanej jak w przypadku kuponów. Karty Prenumeratora przysługują wszystkim osobom, które zaprenumerują Dziennik Wschodni na minimum jeden miesiąc. Prenumerata 1-miesięczna upoważnia do otrzymania jednej takiej karty, 2-miesięczna – do otrzymania dwóch kart itd.

Taka karta zastępuje w naszej loterii zestaw 10 kuponów. Kartę (lub karty, jeśli ktoś zaprenumeruje "Dziennik Wschodni” na kilka miesięcy) należy traktować jak zestaw 10 kuponów i dostarczać do losowań w terminach oraz w identyczny sposób jak zestawy. Czyli każdy prenumerator, który weźmie udział w naszej loterii i wykorzysta Kartę Prenumeratora, automatycznie zwiększa swoje szanse na wygraną.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: prenumerata odjazdowa loteria
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!