Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Opole Lubelskie

28 sierpnia 2017 r.
17:32

Tragedia na drodze. Zginął strażak, czterech jest rannych

Autor: Zdjęcie autora drs
492 34 A A
Tragiczny wypadek w Sadkowicach
Tragiczny wypadek w Sadkowicach (fot. Policja)

Strażak ochotnik zginął na miejscu, a czterech jego kolegów zostało rannych w wypadku, do którego doszło w okolicach mazowieckiego Lipska. Strażacki ford transit należący do OSP Opole Lubelskie wywrócił się i wpadł do rowu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na zakręcie w miejscowości Sadkowice (powiat lipski).

– 31-letni mężczyzna kierujący fordem transitem należącym do Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do rowu i wywrócił samochód – relacjonuje asp. Tomasz Krukowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipsku.

– Kierowca forda zginął na miejscu. W wypadku zostały też poszkodowane cztery inne osoby. Dwie zostały przewiezione do szpitala w Poniatowej, dwie do szpitala w Lipsku – informuje rzecznik komendy. – Zgodnie z decyzją prokuratora, zmarły kierujący został przewieziony do Zakładu Patomorfologii w Radomiu celem wykonania sekcji zwłok.

Zmarły strażak na co dzień pracował w pogotowiu ratunkowym.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wykrywacz kłamstw / 7 października 2017 o 22:46
Obrońcy jazdy po spożyciu alkoholu, wy OSP sól tej ziemi, obłudnicy, co byście powiedzieli na to, żeby prokurator postawił wam zarzut zniszczenia powierzonego wam mienia i narażania na utratę zdrowia i życia innych ?
Avatar
Wykrywacz kłamstw / 4 września 2017 o 12:15
A gdyby tam było przedszkole ....
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 14:12
Kolejny przykład drogi niedostosowanej do warunkow jazdy. Podkreślam D R O G I.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 16:10
Nie wszyscy. Wystarczy przeczytać na innej stronie 2 było pod wplywem 2 nie. A kierowca? Miało wyjść w sekcji o której jakoś dziwnie nikt nie pisze. A kierowca był pod wpływem.  nie bez powodu najpierw jadący w samochodzie zmysli wersję że ktoś im rzekomo "wyjechał" Na jakiej "innej stronie"? Mógłbym prosić link albo cokolwiek?
Avatar
Xxx / 30 sierpnia 2017 o 17:23
Nie wszyscy. Wystarczy przeczytać na innej stronie 2 było pod wplywem 2 nie. A kierowca? Miało wyjść w sekcji o której jakoś dziwnie nikt nie pisze. A kierowca był pod wpływem.  nie bez powodu najpierw jadący w samochodzie zmysli wersję że ktoś im rzekomo "wyjechał"
Avatar
LesH / 30 sierpnia 2017 o 15:48
Kluczowe pytanie: Czy jechali do akcji, na sygnałach, czy pędzili w innym, 'nieuprzywilejowanym' celu? Jeśli miał miejsce ten drugi, nieratunkowy powód przejazdu, a biedaczysko pędził jak wariat, to...
Avatar
Druhna Kasia / 30 sierpnia 2017 o 09:25
rozwiń
Avatar
Druhna Kasia / 30 sierpnia 2017 o 09:14
CZŁOWIEKU! Zastanów się co mówisz! Czy Ty na serio myślisz, że osoba, która na codzień widziała ludzkie tragedie, która ratowala i uratowała zycia wielu ludzi, która nie raz powtarzała jak niektórzy "debile" wsiadaja za kierownicę po alkoholu, sama zrobiłaby coś takiego? Nie wydaje mi się. Paweł był uczulony na taką głupotę ludzką i nie chce mi się wierzyć, żeby sam popełnił ten błąd. Trochę szacunku dla zmarłego, dla jego rodziny, przyjaciół czy znajomych.  Spoczywaj w pokoju Paweł, na zawsze w naszej pamięci i w naszych sercach. Dziękujemy za to co zrobiłeś dla nas, co zrobiłeś dla tylu innych ludzi. Będziemy Ci za to wdzięczni już zawsze. Dziękujemy za wzór jaki nam dałeś, za wzór dobrego człowieka. Wspierajmy Go i Jego rodzinę modlitwą. Spoczywaj w pokoju (*)
CZŁOWIEKU! Zastanów się co mówisz! Czy Ty na serio myślisz, że osoba, która na codzień widziała ludzkie tragedie, która ratowala i uratowała zycia wielu ludzi, która nie raz powtarzała jak niektórzy "debile" wsiadaja za kierownicę po alkoholu, sama zrobiłaby coś takiego? Nie wydaje mi się. Paweł był uczulony na taką głupotę ludzką i nie chce mi się wierzyć, żeby sam popełnił ten błąd. Trochę szacunku dla zmarłego, dla jego rodziny, przyjaciół czy znajomych.  Spoczywaj w pokoju Paweł, na zawsze w naszej pamięci i w naszych sercach.... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 22:41
Szkoda człowieka, ale niech to będzie przestrogą dla innych. Prawa fizyki są nieubłagane i jednakowe dla wszystkich - strażaka, policjanta, BORowika czy zwykłego Kowalskiego. Czy się jedzie do cioci na imieniny czy do pożaru, to należy przestrzegać podstawowych zasad, zapinać pasy a prędkość dostosowywać do istniejących warunków drogowych i atmosferycznych i ty nie ma zmiłuj się, bo ani zasługi ratownika medycznego, strażaka ochotnika, najlepszego syna, ojca, męża czy kolegi na nic się zdają. Po skutkach wypadku - jego śmierci i samochodzie widać, że niestety ale z całym szacunkiem dla zmarłego kierowca przegiął i popełnił zbyt wiele błędów.
Szkoda człowieka, ale niech to będzie przestrogą dla innych. Prawa fizyki są nieubłagane i jednakowe dla wszystkich - strażaka, policjanta, BORowika czy zwykłego Kowalskiego. Czy się jedzie do cioci na imieniny czy do pożaru, to należy przestrzegać podstawowych zasad, zapinać pasy a prędkość dostosowywać do istniejących warunków drogowych i atmosferycznych i ty nie ma zmiłuj się, bo ani zasługi ratownika medycznego, strażaka ochotnika, najlepszego syna, ojca, męża czy kolegi na nic się zdają. Po skutkach wypadku - jego śmierci i samochodzie ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 20:30
A żebyś s.......synu sam zdechł jeszcze tej nocy.
Avatar
Wykrywacz kłamstw / 7 października 2017 o 22:46
Obrońcy jazdy po spożyciu alkoholu, wy OSP sól tej ziemi, obłudnicy, co byście powiedzieli na to, żeby prokurator postawił wam zarzut zniszczenia powierzonego wam mienia i narażania na utratę zdrowia i życia innych ?
Avatar
Wykrywacz kłamstw / 4 września 2017 o 12:15
A gdyby tam było przedszkole ....
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 14:12
Kolejny przykład drogi niedostosowanej do warunkow jazdy. Podkreślam D R O G I.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2017 o 16:10
Nie wszyscy. Wystarczy przeczytać na innej stronie 2 było pod wplywem 2 nie. A kierowca? Miało wyjść w sekcji o której jakoś dziwnie nikt nie pisze. A kierowca był pod wpływem.  nie bez powodu najpierw jadący w samochodzie zmysli wersję że ktoś im rzekomo "wyjechał" Na jakiej "innej stronie"? Mógłbym prosić link albo cokolwiek?
Avatar
Xxx / 30 sierpnia 2017 o 17:23
Nie wszyscy. Wystarczy przeczytać na innej stronie 2 było pod wplywem 2 nie. A kierowca? Miało wyjść w sekcji o której jakoś dziwnie nikt nie pisze. A kierowca był pod wpływem.  nie bez powodu najpierw jadący w samochodzie zmysli wersję że ktoś im rzekomo "wyjechał"
Avatar
LesH / 30 sierpnia 2017 o 15:48
Kluczowe pytanie: Czy jechali do akcji, na sygnałach, czy pędzili w innym, 'nieuprzywilejowanym' celu? Jeśli miał miejsce ten drugi, nieratunkowy powód przejazdu, a biedaczysko pędził jak wariat, to...
Avatar
Druhna Kasia / 30 sierpnia 2017 o 09:25
rozwiń
Avatar
Druhna Kasia / 30 sierpnia 2017 o 09:14
CZŁOWIEKU! Zastanów się co mówisz! Czy Ty na serio myślisz, że osoba, która na codzień widziała ludzkie tragedie, która ratowala i uratowała zycia wielu ludzi, która nie raz powtarzała jak niektórzy "debile" wsiadaja za kierownicę po alkoholu, sama zrobiłaby coś takiego? Nie wydaje mi się. Paweł był uczulony na taką głupotę ludzką i nie chce mi się wierzyć, żeby sam popełnił ten błąd. Trochę szacunku dla zmarłego, dla jego rodziny, przyjaciół czy znajomych.  Spoczywaj w pokoju Paweł, na zawsze w naszej pamięci i w naszych sercach. Dziękujemy za to co zrobiłeś dla nas, co zrobiłeś dla tylu innych ludzi. Będziemy Ci za to wdzięczni już zawsze. Dziękujemy za wzór jaki nam dałeś, za wzór dobrego człowieka. Wspierajmy Go i Jego rodzinę modlitwą. Spoczywaj w pokoju (*)
CZŁOWIEKU! Zastanów się co mówisz! Czy Ty na serio myślisz, że osoba, która na codzień widziała ludzkie tragedie, która ratowala i uratowała zycia wielu ludzi, która nie raz powtarzała jak niektórzy "debile" wsiadaja za kierownicę po alkoholu, sama zrobiłaby coś takiego? Nie wydaje mi się. Paweł był uczulony na taką głupotę ludzką i nie chce mi się wierzyć, żeby sam popełnił ten błąd. Trochę szacunku dla zmarłego, dla jego rodziny, przyjaciół czy znajomych.  Spoczywaj w pokoju Paweł, na zawsze w naszej pamięci i w naszych sercach.... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 22:41
Szkoda człowieka, ale niech to będzie przestrogą dla innych. Prawa fizyki są nieubłagane i jednakowe dla wszystkich - strażaka, policjanta, BORowika czy zwykłego Kowalskiego. Czy się jedzie do cioci na imieniny czy do pożaru, to należy przestrzegać podstawowych zasad, zapinać pasy a prędkość dostosowywać do istniejących warunków drogowych i atmosferycznych i ty nie ma zmiłuj się, bo ani zasługi ratownika medycznego, strażaka ochotnika, najlepszego syna, ojca, męża czy kolegi na nic się zdają. Po skutkach wypadku - jego śmierci i samochodzie widać, że niestety ale z całym szacunkiem dla zmarłego kierowca przegiął i popełnił zbyt wiele błędów.
Szkoda człowieka, ale niech to będzie przestrogą dla innych. Prawa fizyki są nieubłagane i jednakowe dla wszystkich - strażaka, policjanta, BORowika czy zwykłego Kowalskiego. Czy się jedzie do cioci na imieniny czy do pożaru, to należy przestrzegać podstawowych zasad, zapinać pasy a prędkość dostosowywać do istniejących warunków drogowych i atmosferycznych i ty nie ma zmiłuj się, bo ani zasługi ratownika medycznego, strażaka ochotnika, najlepszego syna, ojca, męża czy kolegi na nic się zdają. Po skutkach wypadku - jego śmierci i samochodzie ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2017 o 20:30
A żebyś s.......synu sam zdechł jeszcze tej nocy.