niedziela, 18 marca 2018 r.

Polecamy

Anna Stolarczuk

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 lutego 2012, 12:41

SMS o treści kobieta.11 pod numer 72069
SMS o treści kobieta.11 pod numer 72069

Społeczny kurator sądowy w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej

Z wykształcenia jest pedagogiem resocjalizacyjnym ze specjalizacją sądowo-penitencjarną. Pracuje jako społeczny kurator sądowy w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej. – W pracy mam kontakt z różnymi rodzinami, również z tymi, które borykają się z ogromnymi problemami. Stąd moje zaangażowanie w działalność ogólnopolskiej Fundacji "Razem Lepiej”, która zajmuje się ofiarami przemocy. Jestem dyrektorem jej oddziału w Białej Podlaskiej – opowiada.

Pani Ania jest także członkiem stowarzyszenia "Koło Białczan”, które zajmuje się historią regionu podlaskiego oraz podtrzymuje i pogłębia więzi ze szkołami, absolwentami i uczniami. Poza tym angażuje się w politykę – jest sekretarzem koła Platformy Obywatelskiej w Białej Podlaskiej.

Zgłoszenie czytelników

Chciałabym zgłosić do konkursu moją serdeczną przyjaciółkę Annę Stolarczuk. Gdybym miała wybrać jedno zdanie, które najlepiej określałoby Anię to byłoby to "Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach”. Z jednej strony jest to silna, niezależna, twardo stąpająca po ziemi kobieta. Zawsze gotowa do działania, przedsiębiorcza, zaradna a z drugiej strony to osoba niezwykle wyczulona na krzywdę drugiego człowieka, empatyczna oraz nastawiona na niesienie pomocy. Jako przyjaciel jest niezawodna, jednak zawsze znajduje czas na bycie po prostu mamą. Jest bardzo zaangażowanym sądowym kuratorem społecznym. To trudna i bardzo wymagająca praca, dzięki której postanowiła aktywnie udzielać się społecznie, została dyrektorem oddziału fundacji "Razem lepiej”, pomaga ofiarom przemocy. (Maria)

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Annę wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.11. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ten
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ten
ten (16 lutego 2012 o 19:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ruchał bym
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!