niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Polecamy

Atlas Samochodowy Polski - Zbierz całą kolekcję.

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 marca 2011, 11:23

Jak przebiega budowana na Lubelszczyźnie S17? Gdzie zaplanowano zjazdy i połączenia z innymi drogami? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dostarcza niezwykle ciekawy i aktualny atlas Polski. Publikację nowej serii kolekcjonerskiej dla Czytelników Dziennika Wschodniego rozpoczęliśmy 14 marca. Kolejne mapy w każdy wtorek, środę i czwartek z Dziennikiem Wschodnim.

W skład nowej serii Dziennik Wschodniego wchodzi najbardziej szczegółowy atlas samochodowy 1:250 000 spośród dostępnych na rynku.

Mapa zawiera: pełną sieć dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych (stan na koniec 2010 roku); aktualne informacje o autostradach i innych drogach, budowanych i planowanych; miejsca noclegowe i parkingi; lokalizację stacji benzynowych siedmiu największych sieci w obszarze całego kraju (BP, Lotos, Lukoil, Neste, Orlen, Shell, Statoil).

Na naszej mapie zaznaczono ponad 70 tysięcy miast, osiedli i wsi. Dodatkowo w skład kolekcji wchodzą aż 53 plany największych miast Polski, które przydadzą się podczas podróżowania po kraju. Legendę mapy przetłumaczono na 3 języki (polski, angielski i niemiecki).

Zaletą atlasu jest nie tylko naniesiona na czytelnych mapach sieć budowanych autostrad i dróg ekspresowych, ale też ciekawe informacje o atrakcjach turystycznych wszystkich regionów naszego kraju. Jest to więc również przewodnik po Polsce, który może przy dać się w podróży lub na lekcji geografii. Warto go mieć w domowej biblioteczce.

KOMU PRZYDA SIĘ NASZ ATLAS?

- Każdemu kierowcy - zarówno temu, który porusza się tylko na terenie województwa lubelskiego, jak i takim, którzy wybierają się czasem - zawodowo czy prywatnie - w dalsze rejony kraju;
- Zapalonym rowerzystom, którzy oprócz objeżdżania okolicy ruszają czasem na podbój sąsiednich regionów czy dalszych zakątków Polski;
- Globtroterom, którzy chcą sobie zaplanować od czasu do czasu wyjazd w ciekawe miejsce. Zamiast kupować mapę i przewodnik osobno - w naszym atlasie znajdą wszystko;
- Podróżnikom-patriotom, którzy zamiast wybierać Egipt, Malediwy czy Dominikanę, stawiają na Kaszuby, Bieszczady, Mazury lub... Lubelszczyznę

NIE TYLKO MAPA

Kolekcja Atlas plus przewodnik to – jak sama nazwa wskazuje – nie tylko mapa. W atlasie znajdzie się blisko 200 stron szczegółowego przewodnika, który zawiera mnóstwo ciekawych informacji dotyczących naszego kraju. W przewodniku tym znajdziecie m.in.: obszerne opisy ponad 800 najbardziej atrakcyjnych miejsc i miejscowości w Polsce; adresy, telefony, godziny otwarcia, ceny biletów, czyli wszystkie informacje przydatne podczas zwiedzania; adresy miejsc noclegowych wraz z kategoriami cenowymi. Całość okraszona jest bogatym materiałem fotograficznym (ok. 200 zdjęć), a także sporą ilością planów i schematów opisywanych atrakcji.

WYGODNIEJ W PRENUMERACIE

Wyjątkowa kolekcja ukazywać się będzie z Dziennikiem Wschodnim już od 14 marca trzy razy w tygodniu we wtorki, środy i czwartki (w pierwszym tygodniu będą to aż cztery publikacje). Każda część składać się będzie z ośmiu stron – połowę zajmą mapy, a połowę przewodnik. Co zrobić, by mieć gwarancję zebrania całej kolekcji? Najlepiej zaprenumerować Dziennik Wschodni. Gazeta, wraz z kolekcją Atlas plus przewodnik, będzie dostarczana codziennie rano prosto do domu (przez listonosza lub innego dostawcę). Do naszej kolekcji dołączymy również estetyczne opakowanie. Dodatkowym atutem prenumeraty jest cena – miesięczna prenumerata pocztowa dla czytelnika indywidualnego kosztuje tylko 22 złote, czyli niemal 40% taniej niż gazeta kupowana w kiosku. Prenumeratę Dziennika Wschodniego na maj można zamówić do 18 kwietnia, w urzędach pocztowych lub u listonoszy. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących zamówienia prenumeraty prosi my o kontakt pod numerem telefonu 81 46 26 855.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!