czwartek, 22 lutego 2018 r.

Polecamy

SMS o treści kobieta.10 pod numer 72069
SMS o treści kobieta.10 pod numer 72069

Prezes Stowarzyszenia "Tęcza” w Kopinie

W 2008 r. założyła Stowarzyszenie "Tęcza”, które pomaga osobom bezrobotnym, bezdomnym i niepełnosprawnym. Przy Stowarzyszeniu działa Klub Kobiet "Amazonka”, które aktywnie współpracuje z Lubelskim klubem "Amazonek”. – Pomagamy m.in. kobietom, które walczą z rakiem i cały czas staramy się rozszerzać naszą działalność. Mamy nadzieję, że w powiecie łęczyńskim będzie powstawać coraz więcej klubów współpracujących z Amazonkami – opowiada. – Poza tym realizujemy wiele różnych projektów na rzecz dzieci i dorosłych, angażujemy się w akcje pomocowe. Już niedługo powstanie punkt rehabilitacyjny w Cycowie, a w miejscowości Kopina po dawnej szkole podstawowej powstanie Dzienny Dom Wsparcia Seniora. Oba ośrodki będzie prowadzić będzie nasze stowarzyszenie. Każdy kto potrzebuje pomocy, może również skorzystać z naszego telefonu nadziei.

Pani Bożena jest także radną os. Samsonowicza w Łęcznej. Wcześniej przez wiele lat pracowała w Urzędzie Miejskim w Łęcznej jako inkasent podatkowy.

Zgłoszenie czytelników

W związku z ogłoszonym konkursem "Kobieta Przedsiębiorcza” chciałabym zgłosić szczególną osobę, jaką jest Bożena Siuda. Jest ona kobietą wyjątkową – znajduje się zawsze tam gdzie istnieje potrzeba działania na rzecz rozwiązywania problemów i niesienia pomocy osobom potrzebujących Zdecydowanie wyróżnia się swym doświadczeniem i ciągle służy pomocą i to bez interesownie. Bożena Siuda obecnie jest prezesem Stowarzyszenia Tęcza, radną os. Samsonowicza oraz jedną z inicjatorek założenia Klubu Kobiet po mastektomii w Łęcznej w roku 1996. Ma w środowisku opinię społecznika, osoby skromnej, szczerej, której dobroć wypływa z jej ogromnego serca. Zawsze jest osobą uśmiechniętą i często można usłyszeć odpowiedz pani Bożeny "to nic takiego wielkiego, każdy powinien schylić się nad leżącym i pomóc mu wstać”. (Grażyna)

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Bożenę wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.10. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!