sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Polecamy

Dzisiaj z Dziennikiem Wschodnim kalendarz na 2013 rok

Dodano: 21 grudnia 2012, 12:31
Autor: (kp)

W Wigilię na czytelników Dziennika Wschodniego czeka świąteczny prezent – kalendarz na 2013 rok z wybranymi zdjęciami naszych fotoreporterów. Wydawnictwo to wspólny projekt Dziennika Wschodniego i Zakładów Azotowych PUŁAWY S.A.

– Działamy globalnie, czujemy lokalnie – taką misją kierujemy się w naszej działalności sponsoringowej i społecznej. Choć nasza aktywność biznesowa prowadzona jest w kilkudziesięciu krajach Europy, Azji i Ameryki, to stale pamiętamy o naszym położeniu i lokalnej misji do wypełnienia na rzecz pracowników, środowiska naturalnego, lokalnej społeczności – zaznacza Grzegorz Kulik, Rzecznik Prasowy Grupy PUŁAWY.

– Szukając w tym roku pomysłu na kalendarz, zwróciliśmy uwagę na świetne zdjęcia fotoreporterów Dziennika Wschodniego, na których w niecodzienny sposób uchwycono naszą codzienność. Tak jak my otaczamy naszym sponsoringiem czy akcjami edukacyjnymi, dzieci z wiejskich szkół, lokalne stowarzyszenia, kluby sportowe, tak te zdjęcia eksponują wyjątkowość ulotnych chwil wokół nas – dodaje.

Kup Dziennik Wschodni w poniedziałek, 24 grudnia, kalendarz dostaniesz za darmo!
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24