niedziela, 25 marca 2018 r.

Polecamy

Głosowanie SMS zakończone!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 stycznia 2012, 17:04

Zakończyło się głosowanie w plebiscycie! Przebojowego dzieciaka wybranego przez kapitułę ogłosimy podczas kinderbalu zorganizowanym dla wszystkich dzieciaków, który odbędzie się w drugiej połowie marca.

Dzieci, ktore zajęły pierwsze 10 miejsc w głosowaniu SMS

1. Julia Nowakowska
2. Olga Zając
3. Maja Arasymowicz

4. Julia Łukasiewicz
5. Gabrysia Gąsior
6. Hania Paterek
7. Olimpia Dejko
8. Davide Blazevic
9. Piotr Krzyszczak
10. Angelika Błaszczak


Szczegółowe informacje o plebiscycie pod nr tel.: 81 462 68 09 oraz 81 462 68 35.

REGULAMIN PLEBISCYTU

Nagrody!

W naszym plebiscycie przyznajemy dwa równorzędne pierwsze miejsca. Przebojowego dzieciaka wybiorą czytelnicy w SMS-owym głosowaniu oraz kapituła. Główną nagrodą dla zwycięzców jest bon o wartości 500 zł na dowolnie wybranie meble i akcesoria dla dzieci w sklepie Meblik w Lublinie. Główna nagroda dla srebrnego i brązowego medalisty to odzież dziecięca ufundowana przez sklep internetowy www.na2biegunach.pl. Poza tym zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca w głosowaniu SMS–owym otrzymają: książki personalizowane, materiały edukacyjne Wydawnictwa PUS, które łączą w sobie naukę, zabawę i samokontrolę "Nauka po-przez zabawę” (wyprawki przedszkolaka lub pierwszoklasisty w zależności od wieku dziecka), belgijskie klocki konstrukcyjne Kliks oraz japońskie klocki konstrukcyjne LaQ od sklepu z zabawkami Niebieski Słoń, 2 płyty DVD z bajkami dla dzieci od sklepu internetowego www.planetabajek.pl oraz zestaw słodyczy od Fabryki Cukierków "Pszczółka”. Na zdobywcę trzeciego miejsca czeka książka personalizowana, płyty DVD i zestaw słodyczy.

Nagrodzimy też dalsze miejsca: 4–9: książki personalizowane oraz 2 płyty DVD z bajkami dla dzieci od sklepu internetowego planetabajek.pl, 10–27: 2 płyty DVD z bajkami dla dzieci od sklepu internetowego planetabajek.pl.

Wszystkie dzieci, które brały udział w naszej zabawie oraz rodzice będą mogli wziąć udział w kinderbalu, na którym oprócz dobrej zabawy czekać będą dodatkowe upominki od Dziennika Wschodniego. Impreza odbędzie się w marcu. O terminie poinformujemy wszystkich uczestników.

Kandydaci, ktorzy brali udział w plebiscycie

1. Amelia Wójtowicz, 8 lat.
Jest artystyczną duszą - tańczy w zespole i chodzi do szkoły muzycznej, gdzie uczy się grać na fortepianie, dzwonkach i flecie. Amelka to bardzo żywe dziecko, w domu ciągle tańczy, śpiewa lub gra. Amelia lubi też wymyślać różne historie.
SMS o treści DZIECKO.1 pod numer 72466

2. Angelika Błaszczak, 7 lat.
Jest dynamicznym, inteligentnym i samodzielnym dzieckiem, doskonale odnajduję się w grupie. Uwielbia gry planszowe oraz takie wymagające logicznego myślenia, na przykład warcaby.
SMS o treści DZIECKO.2 pod numer 72466

3. Bruno Wieczorkiewicz, 4,5 roku.
Choć wygląda na aniołka, to w rzeczywistości jest szalonym i bardzo ruchliwym dzieckiem. Bruno najbardziej lubi bawić się autami i klockami, pasjonują go stare parowozy i pociągi.
SMS o treści DZIECKO.3 pod numer 72466

4. Gabrysia Gąsior, lat 6.
To wulkan energii. W ciągu pół roku nauczyła się pływać, nurkuje, staje na głowie, umie już czytać, pisać, chodzi na karate i testuje chwyty na tacie. Posiada niezwykłą wyobraźnię, opowiada bajki skupiając wokół siebie inne dzieci, tworzy własne opowiadania z ilustracjami.
SMS o treści DZIECKO.4 pod numer 72466

5. Hania Paterek, 3 lata.
Lubi lalki i pluszowe króliki. W wolnym czasie uwielbia śpiewać i rysować. Jest zawsze wesoła i uśmiechnięta.
SMS o treści DZIECKO.5 pod numer 72466

6. Jaś Naumczyk, 4 lata.
Jasio jest bardzo żywym i pomysłowym dzieckiem. Do perfekcji opanował konsole PS3, uwielbia rysować a jego ulubionym miejscem do rysowania są ściany naszego mieszkania. W jego towarzystwie nikt się nie nudzi.
SMS o treści DZIECKO.6 pod numer 72466

7. Julia Łukasiewicz, 8 lat.
Świetnie się uczy, jest bardzo inteligenta. Poszła rok wcześniej do szkoły. Mając 6 lat brała udział w konkursie kaligraficznym, teraz w konkursie ortograficznym. Jest najlepszą uczennicą w klasie. Kocha tańczyć i śpiewać.
SMS o treści DZIECKO.7 pod numer 72466

8. Julia Nowakowska, 6 lat.
Bardzo lubi rysować, śpiewać, oglądać śmieszne bajki. Ma trzy koty, którymi się opiekuje.
SMS o treści DZIECKO.8 pod numer 72466

9. Kacper Pytka - Wasil, lat 9.
Uwielbia grać w piłkę nożną, jest zawodnikiem Klubu BKS Lublin, często wyjeżdża na turnieje, na których drużyna osiąga bardzo dobre wyniki oraz indywidualnie zdobywa tytuły najlepszego zawodnika turniejów.
SMS o treści DZIECKO.9 pod numer 72466

10. Maciej Mazurek, lat 8.
Chodzi do I klasy, gra w piłkę nożną w Piłkarskich Nadziejach, występował w tamtym roku w programie "Wielka draka o dzieciaka".
SMS o treści DZIECKO.10 pod numer 72466

11. Natalia Panasiuk, lat 6.
Jest nieprzewidywalna, odważna i pełna pomysłów. Jest również ciekawa świata, chętnie zwiedza różne miejscowości. Natalia to dusza towarzystwa, z chęcią można porozmawiać z nią na różne tematy, nawet na te poważne. W domu wszędzie jej pełno.
SMS o treści DZIECKO.11 pod numer 72466

12. Olga Zając
To niesamowity dzieciak, każdego dnia zaskakuje czymś nowym. Jednego dnia chce zajmować się gospodarką, drugiego chce być lekarzem.
SMS o treści DZIECKO.12 pod numer 72466

13. Piotr Zając
To niesamowity dzieciak, każdego dnia zaskakuje czymś nowym. Piotrek chce być rycerzem (ma już swój zamek) a także marzy o lataniu w kosmosie.
SMS o treści DZIECKO.13 pod numer 72466

14. Olimpia Dejko, lat 5.
Jest bardzo mądrą, roześmianą i energiczną dziewczynką. Bardzo lubi tańczyć i śpiewać. Uwielbia zwierzęta, a najbardziej koty i to wszystkie bez wyjątku.
SMS o treści DZIECKO.14 pod numer 72466

15. Piotr Krzyszczak, lat 5.
Chodzi do najstarszej grupy w przedszkolu. Lubi jeździć na rowerze. Ze starszym bratem chętnie gra w piłkę nożną. Oczywiście jest też fanem gry komputerowej Star Wars. Słucha rockowej muzyki, przy której tańczy w swoim stylu.
SMS o treści DZIECKO.15 pod numer 72466

16. Staś Pranagal, lat 6.
Jest dzieckiem bardzo energicznym, śmiałym, ciekawym świata i ludzi. Jego energia i spontaniczność zjednała mu wielu przyjaciół w przedszkolu i na podwórku. Staś zawsze reaguje na to, że komuś dzieje się krzywda. Potrafi przytulić pocieszyć. Ćwiczy Aikido i pływa.
SMS o treści DZIECKO.16 pod numer 7246617. Weronika Gajowiak, 7 lat.
Jest uczennicą pierwszej klasy Szkoły Podstawowej. Weronika lubi tańczyć, śpiewać (od niedawna próbuje śpiewać w języku angielskim). Słucha muzyki, uwielbia grać w gry komputerowe, czytać książki. Chętnie też chodzi do szkoły i się uczy.
SMS o treści DZIECKO.17 pod numer 72466

18. Davide Blazevic, 5 lat.
Jest to wesoły, przebojowy pięciolatek, niewiarygodnie pomysłowy i inteligentny.
SMS o treści DZIECKO.18 pod numer 72466

19. Aleksandra Piskorska, 3 lata.
Jest bardzo wesołym i energicznym dzieckiem. Chodzi do przedszkola, gdzie jest bardzo aktywna i uczęszcza na naukę tańca. Gdy tylko usłyszy muzykę od razu zaczyna tańczyć. Lubi śpiewać, tańczyć oraz rysować.

SMS o treści DZIECKO.19 pod numer 72466

20. Wiktor Puzio, 4 lata.
Jest bardzo miłym czterolatkiem kocha konie, ostano bawi się w recytowanie wierszy, śpiewanie piosenek jest odważny, bardzo lubi wodę.

SMS o treści DZIECKO.20 pod numer 72466

21. Antoni Puzio, 6 lat.
To wesoły sześciolatek lubi zabawy na świeżym powietrzu, spacery, kąpiele, jazdę na nartach zwierzęta, ma bardzo dobra pamięć, jest pełen energii, która spożywa w rożny sposób np. na kąpiel błotną.

SMS o treści DZIECKO.21 pod numer 72466

22. Julia Gajowiak, 5lat
Chodzi do zerówki, lubi śpiewać, tańczyć. Choć jest mała daje sobie radę ze starszymi siostrami. Bardzo grzeczna, czasami.

SMS o treści DZIECKO.22 pod numer 72466

23. Oliwia Gajowiak, 8 lat
Chodzi do drugiej klasy. Bardzo lubi przyrodę, książki. A najbardziej wakacje.

SMS o treści DZIECKO.23 pod numer 72466

24. Adrian Flis, 5 lat.
Chodzi do przedszkola, w którym bardzo lubi przebywać, ma tam wielu kolegów, z którymi dzieli wspólne zainteresowania. Adrian to pasjonat i miłośnik motoryzacji, kolekcjonuje różnego rodzaju pojazdy, które skrupulatnie dobiera oprócz tego bardzo uwielbia bajki.

SMS o treści DZIECKO.24 pod numer 72466

25. Maja Arasymowicz, 3 lata.
Domowy pseudonim to "Bączek”. Denerwuje się, gdy nazywana jest "Majcią”. Uwielbia bajki o smokach oraz dinozaurach, bańki mydlane i książeczki. Jest radosnym i żywiołowym maluchem.

SMS o treści DZIECKO.25 pod numer 72466

26. Eryk Parakowski 11 lat.
Chodzi do 4 klasy. Jest pogodnym i wesołym chłopcem nigdy się nie nudzi. Ma zawsze wiele pomysłów. Jego zainteresowania to piłka nożna, plastyka, ale najbardziej interesuje się matematyką. Bierze udział w różnych konkursach, w których odnosi sukcesy.

SMS o treści DZIECKO.26 pod numer 72466

27. Nikola Dębińska lat 9.
To zawsze uśmiechnięta blond włosa dziewczynka. Jej pasją jest piłka nożna. Regularnie uczęszcza na treningi i bierze udział w turniejach.

SMS o treści DZIECKO.27 pod numer 72466


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
Louis Vuitton Taschen
Daro
(23) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 czerwca 2012 o 15:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Good post. Thanks for sharing this useful information with us. [url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/ba-dissertation-help/"]BA Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/bsc-dissertation-help/"]BSC Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/business-dissertation-help/"]Business Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/doctoral-dissertation-help/"]Doctoral Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/economics-dissertation-help/"]Economics Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/engineering-dissertation-help/"]Engineering Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/finance-dissertation-help/"]Finance Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/graduate-dissertation-help/"]Graduate Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/international-finance-dissertation-help/"]International Finance Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/journalism-dissertation-help/"]Journalism Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/mba-dissertation-help/"]MBA Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/msc-dissertation-help/"]MSC Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/music-dissertation-help/"]Music Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/phd-dissertation-help/"]PhD Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/sports-dissertation-help/"]Sports Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/statistics-dissertation-help/"]Statistics Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationgalaxy.co.uk/undergraduate-dissertation-help/"]Undergraduate Dissertation[/url]
[url="http://www.dissertationparadise.co.uk/"]Dissertation Help[/url]
[url="http://www.essayparadise.co.uk/"]Essay Help[/url]
[url="http://www.essaysgalaxy.com/"]Essay Help[/url]
[url="http://www.assignmentparadise.co.uk/"]Assignment Help[/url]
[url="http://www.theaffordablemarket.com/"]Affordable Market[/url]
[url="http://www.onlinemarket360.com/"]Online Market[/url]
[url="http://www.onlinebigstore.com/"]Online Shopping[/url] Took a lot of time to read but I really found this very interesting and informative, thank you buddy for sharing. [url="http://www.searchengineparadise.com/"]SEO Company[/url]
[url="http://www.searchengineparadise.com/services/search-engine-optimization-services/"]SEO Services[/url]
[url="http://www.searchengineparadise.com/services/search-engine-marketing-services/"]SEM Services[/url] I think we need to bring more ideas for this purpose. Involvement of young people can be handy in this regard. I am happy to find a good post here. Thank you [url="http://www.searchengineparadise.com/services/social-media-marketing-services/"]Social Media Marketing Services[/url]
[url="http://www.searchengineparadise.com/services/pay-per-click-services/"]Pay Per Click Services[/url]
[url="http://www.searchengineparadise.com/services/link-building-services/"]Link Building Services[/url]
[url="http://www.searchengineparadise.com/services/content-writing-services/"]Content Writing Services[/url] Thanks for this read mate. Well, this is my first visit to your blog! But I admire the precious time and effort you put into it, especially into interesting articles you share here! [url="http://www.logodesignsense.com/"]Logo Design[/url]
[url="http://www.logodesignsense.com/blog/cheap-logo-design/"]Cheap Logo Design[/url]
[url="http://www.logodesignsense.com/blog/affordable-logo-design/"]Affordable Logo Design[/url] Thanks for your marvelous posting! I quite enjoyed reading it, you are a great author.I will be sure to bookmark your blog and definitely will come back from now on. I want to encourage that you continue your great job, have a nice day! [url="http://www.logodesign.im/"]Logo Design Contests[/url]
[url="http://www.customlogodesigning.com/"]Cheap Logo Design[/url]
I like your style of writing. You break it down nicely. Keep these informative posts coming! They are a great resource for us logo designers. [url="http://www.essayparadise.co.uk/buy-essay/"]Buy Essay[/url]
[url="http://www.essayparadise.co.uk/cheap-custom-essays/"]Cheap Custom Essays[/url]
[url="http://www.essayparadise.co.uk/help-with-essay/"]Help With Essay[/url]
[url="http://www.essayparadise.co.uk/write-my-essay/"]Write My Essay[/url]
[url="http://www.el-capitano.com/collections/polos-classic/"]Polo Classic[/url]
[url="http://www.el-capitano.com/collections/polos-bold/"]Polo Bold[/url]
Rozwiń
Louis Vuitton Taschen
Louis Vuitton Taschen (9 maja 2012 o 09:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Once you’ve selected your colours, the ateliers at Louis Vuitton then use unique software to design your one-of-a-kind hand luggage before scurrying off to assemble your bespoke bag by hand.
<a href=http://www.vuittonlouistaschen.org/>louis vuitton online shop</a>
<a href=http://www.vuittontassenlouis.biz/>louis vuitton online shop</a>
<a href=http://www.vuittonshoponline-louis.com/>Louis Vuitton Taschen</a>
<a href=http://www.louisvuittonsacoche.biz/>Sac Louis Vuitton</a>
<a href=http://www.vuittonshoplouis.biz/>Louis Vuitton Taschen</a>
<a href=http://www.onlineshoptaschen.com/>Louis Vuitton Taschen</a>
<a href=http://www.vuittonitalia.biz/>louis vuitton sito ufficiale</a>
<a href=http://www.louisvuitton1pascher.biz/>Sac louis vuitton</a>
They take eight weeks to be delivered.
Rozwiń
Daro
Daro (5 kwietnia 2012 o 19:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='aa' timestamp='1333604516' post='618203']
A mówiłam ze Julka wygra... jakoś mnie to nie dziwi, od kilku lat to samo się dzieje w DW..
[/quote]
Witam!!!
Dziwi mnie to dlaczego nie podali w ogóle które dziecko zajęło II miejsce. I miejsce podali a później od razu III a II miejsce tak jakby tego miejsca w ogóle nie było.
Rozwiń
aa
aa (5 kwietnia 2012 o 07:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A mówiłam ze Julka wygra... jakoś mnie to nie dziwi, od kilku lat to samo się dzieje w DW..
Rozwiń
...
... (25 marca 2012 o 09:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
ale przecież to nie Dziennik Wschodni głosuje tylko rodzina - no nie ma co się okłamywać. Więc w czym problem? Skoro rodzinę stać na wydanie kasy na ponad 500 SMS, co przewyższa sporo wartość wygranej, to ich sprawa przecież. W zasadzie sami sobie zasponsorowali nagrodę.
Tylko dziwi mnie po co grają o taką nagrodę? Po co wysyłali aż tyle SMS? Skoro stać ich na tyle SMS to stać ich również na te nagrody - meble, książkę, klocki....A z tego co czytam to dziewczynka z I miejsca nie po raz pierwszy wygrywa.
Może Dziennik Wschodni powinien się zastanowić nad jakimś ograniczeniem typu - jak się raz wygra to drugi raz nie można brać udziału? Szkoda innych dzieciaków, że jeden ciągle odbiera im szansę. Trochę nie bardzo.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (23)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!