poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Polecamy

SMS o treści kobieta.1 pod numer 72069
SMS o treści kobieta.1 pod numer 72069

Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości

– W swojej pracy zawsze kieruję się przekonaniem, że najważniejsi są ludzie, którzy razem ze mną budują dzień po dniu coś ważnego i wartościowego, ludzie dla których pracujemy. Praca jest moją pasją, ale także swego rodzaju służbą samorządową, dlatego zawsze staram się wkładać w nią serce – podkreśla. – Kierowanie taką instytucją jak LAWP z punktu widzenia interesów województwa lubelskiego jest nie lada wyzwaniem.
W pracy zawodowej jest postrzegana jako doświadczony samorządowiec, kobieta skuteczna i przedsiębiorcza. Aktywnie działa na rzecz rozwoju przedsiębiorczości województwa lubelskiego współpracując z instytucjami otoczenia biznesu, fundacjami, stowarzyszeniami, związkami pracodawców, którzy działają w kierunku poprawy warunków do rozwijania biznesu i przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie.

Zgłoszenie czytelnika

Izabela Byzdra – kobieta ambitna, pracowita, wytrwała. Kieruje jedną z najważniejszych instytucji w mieście i województwie, która rozdziela unijne pieniądze dla przedsiębiorców. Rzadko się zdarza, by to kobieta stała na czele tak ważnej instytucji.
(Tomasz)

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Izabelę wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.1. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!