niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Polecamy

Regulamin Konkursu "Dzień Matki 2014

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 maja 2014, 12:22

§1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Corner Media Sp. z o.o., oddział w Lublinie z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego

2. Organizator ustala adres korespondencyjny dla Konkursu: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin.

3. Czas trwania Konkursu ustala się na okres od od 9 maja 2014 r. do 22 maja 2014.

4. Organizator upoważnia komisję w składzie:
a) Anna Boruch - specjalista ds. marketingu
b) Agnieszka Dragan - kierownik działu marketingu

5. Zadaniem komisji będzie wyłonienie zwycięzcy, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym przebiegiem konkursu, przestrzeganie zasad regulaminu oraz egzekwowanie jego postanowień oraz rozpatrywanie reklamacji.

4. Konkurs ma na celu wyłonienie najpiękniejszych życzeń z okazji Dnia Matki.

§2 Uczestnicy Konkursu.

1. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Konkursu.
2. Wysłanie przez Użytkownika wiadomości SMS na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.
4. W celu weryfikacji autora życzeń wygrywającego nagrodę i wydania mu tej nagrody, autor jest zobowiązany do ujawnienia swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.
5. Personalia i miejscowość zamieszkania autorów, którzy zdobędą nagrody w konkursie mogą być ujawnione publicznie na www.dziennikwschodni.pl oraz w Dzienniku Wschodnim.
6. Nadsyłający ponosi wyłączną odpowiedzialność za naruszenie praw autorskich do tekstu.

§3 Zasady konkursu. Zgłoszenia.

1. Konkurs ma charakter otwarty.
2. Czytelnicy mogą przesyłać zgłoszenia do udziału w plebiscycie od dnia 9 maja 2014 r. do dnia 22 maja 2014 r do końca dnia.
3. Udział w plebiscycie wezmą wszystkie życzenia nadesłane do 22 maja 2014 r do końca dnia.
4. Aby prawidłowo zgłosić życzenia do Konkursu należy wysłać sms o treści DW.tresc zyczen na numer 72466 (cena 2,48 zł z VAT).
5. Każde nadesłanych życzeń, które spełniają warunki regulaminu, zostaną opublikowane na stronie konkursu na portalu www.dziennikwschodni.pl. Wybrane życzenia mogą zostać opublikowane na łamach "Dziennika Wschodniego” w ramach promocji konkursu.
6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji życzeń, które mogą w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.

§4 Zasady konkursu. Głosowanie.

1. 23 maja 2014 zbierze się komisja konkursowa, która wybierze:
• 1 najpiękniejsze życzenia
• do dwóch wyróżnień

§5 Nagrody.

1. Dla autorów życzeń, które zostaną wyłonione przez komisję przewidziano następujące nagrody:

I miejsce:
• Voucher na zakupy o wartości 300 zł do realizacji w C.H. Atrium Felicity
• Voucher na manicure i makijaż do realizacji w Perfumerii Douglas w C.H. Atrium Felicity o wartości 150 zł
• Voucher o wartości 150 zł do realizacji w Strefie Beauty w SPA Orkana w Lublinie

wyróżnienia:

• Voucher na manicure i makijaż do realizacji w Perfumerii Douglas w C.H. Atrium Felicity o wartości 150 zł

§6 Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród

1. Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną nagrodę. Decyzja o przyznaniu nagrody jest ostateczna. Nie odebrana nagroda pozostaje własnością Organizatora. Zwycięzcy nie przysługuje równowartość nagrody w gotówce.
2. Nagrody dla zwycięzcy zostaną przekazane we wskazanym przez Organizatora miejscu i terminie.
3. Zwycięzca otrzyma informację o wygranej podczas połączenia telefonicznego wykonanego na numer telefonu, z którego zostało wysłane zgłoszenie.
4. W chwili połączenia telefonicznego autor poda dane osobowe, o których mowa w §2 pkt.4 Regulaminu, niezbędne do weryfikacji zwycięzcy.
5. Próba uzyskania połączenia z autorem zwycięskich życzeń pod wskazanym numerem telefonu, podejmowana jest nie więcej niż dwukrotnie, przy czym za każdym razem oczekiwanie na połączenie nie może przekroczyć sześciu sygnałów przy sygnale braku odpowiedzi ze strony uczestnika i czterech sygnałów przy sygnale zajętości. W przypadku braku któregokolwiek z wyżej wymienionych sygnałów lub zgłoszenia poczty głosowej ponawia się próbę połączenia, nie więcej jednak niż jednokrotnie. W przypadku rozłączenia połączenia w trakcie rozmowy próba ponownego połączenia podejmowana jest ponownie - według opisanej procedury.
6. Jeżeli pomimo podjęcia próby zrealizowania połączenia telefonicznego z autorem zwycięskich życzeń, połączenia tego nie uda się uzyskać lub wprawdzie połączenie będzie zrealizowane, ale osoba nie potwierdzi udziału w nim - kwalifikacja autora/uczestnika zostanie anulowana całkowicie i nastąpi wyłonienie i przyznanie nagrody kolejnej osobie.
8. Wyniki konkursu "Dzień Matki 2014” oraz zwycięzcę konkursu Organizator ogłosi w Dzienniku Wschodnim oraz na www.dziennikwschodni.pl w dniu 26.05.2014

§7 Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje związane z konkursem mogą być kierowane do Organizatora wyłącznie w formie pisemnej, na adres: Dziennik Wschodni ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, z dopiskiem "Dzień Matki 2014- reklamacja” w terminie 7 dni od daty zakończenia konkursu. Reklamacje rozstrzygać będzie komisja powołana przez Organizatora.
2. Reklamacje złożone będą rozpatrywane przez komisję nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Osoby zainteresowane zostaną powiadomieni o rozpatrzeniu reklamacji listem poleconym wysłanym najpóźniej w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji przez komisję.

§8 Ochrona danych osobowych

1. Corner Media Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, Krakowskie Przedmieście 54, jest administratorem bazy danych osobowych. Udostępniane dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz.U. z 2002 roku, nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Udostępniający ma prawo do wglądu, zmiany i usunięcia danych osobowych z bazy Media Regionalne. Udostępnianie danych jest dobrowolne.
2. Dane osobowe autorów życzeń są przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia głosowania, to jest w celu identyfikacji Autora/Uczestnika konkursu, wydania nagród i ewentualnie publicznego podania imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania osób nagrodzonych, nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.
3. Organizator będzie przechowywał dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym
w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
4. Organizator konkursu nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom.
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże nie podanie danych osobowych niezbędnych do kontaktu lub weryfikacji osób nagrodzonych w Plebiscycie może prowadzić do odmowy przyznania prawa do nagrody lub odmowy jej wydania.
6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Konkursu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy, radia w Internecie oraz telewizji.
7. Zaplecze techniczne zapewnia firma Mobile Marketing Alliance, właściciel systemu Cumulus.

§9 Postanowienia końcowe

1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Udział w Plebiscycie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

Niniejszy regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Dziennika Wschodniego, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: konkurs
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!