Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

9 maja 2014 r.
11:04
Edytuj ten wpis

Regulamin Konkursu "Lubelskie na majówkę

0 3 A A
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

§1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu są Corner Media Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego

2. Organizator ustala adres korespondencyjny dla Konkursu: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin.

3. Czas trwania Konkursu ustala się na okres od od 9 maja 2014 r. do 30 maja 2014.

4. Organizator upoważnia komisję w składzie:
a) Anna Boruch - specjalista ds. marketingu
b) Agnieszka Dragan - kierownik działu marketingu

5. Zadaniem komisji będzie wyłonienie zwycięzców Konkursu, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym jego przebiegiem, przestrzeganie zasad regulaminu oraz egzekwowanie jego postanowień oraz rozpatrywanie reklamacji.

§2 Uczestnicy Konkursu

1. Nadawca SMS-a staje się automatycznie uczestnikiem Konkursu.
2. W przypadku oddania głosu poprzez SMS: usługa przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników sieci telefonii komórkowej zarejestrowanych na terenie Rzeczpospolitej Polski.
3. Wysłanie przez Użytkownika wiadomości SMS na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie jest równoznaczne ze złożeniem przez niego oświadczenia, iż wyraża on zgodę na postanowienia niniejszego Regulaminu.
4. W celu weryfikacji autora fotografii wygrywającego nagrodę i wydania mu tej nagrody, autor jest zobowiązany do ujawnienia swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.
5. Nadesłane fotografie, personalia i miejscowość zamieszkania autorów, którzy zdobędą nagrody w Konkursie mogą być ujawnione publicznie na www.dziennikwschodni.pl oraz w Dzienniku Wschodnim, bez ograniczenia w zakresie czasu, miejsca lub liczby egzemplarzy bądź konieczności uiszczenia na rzecz autora jakichkolwiek dodatkowych opłat.
6. Nadsyłając fotografię autor oświadcza, że posiada prawa autorskie do tej pracy oraz zgodę osoby przedstawionej na fotografii na publikację jej wizerunku.
7. Nadsyłający ponosi wyłączną odpowiedzialność za naruszenie praw autorskich do zdjęć.
8. Nadesłane fotografie mogą być wykorzystywane do działań promocyjnych na rzecz Województwa Lubelskiego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego z siedzibą w Lublinie przy ul. Spokojna 4, bez ograniczenia w zakresie czasu, miejsca lub liczby egzemplarzy, bądź konieczności uiszczenia na rzecz autora jakichkolwiek dodatkowych opłat.

§3 Zasady Konkursu. Zgłoszenia.

1. Konkurs ma charakter otwarty.
2. Czytelnicy mogą przesyłać fotografie do udziału w Konkursie od dnia 9 maja 2014 r. do dnia 28 maja 2014 r. do godziny 12:00.
3. Zgłoszenia pracy do Konkursu można dokonać przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.dziennikwschodni.pl.
4. Aby prawidłowo zgłosić pracę do Konkursu należy:
• Wypełnić pola: imię i nazwisko autora, adres e-mail, telefon kontaktowy, miasto
• Zaznaczyć: akceptację regulaminu oraz wymagane zgody.
• Wysłać sms o treści konkurs na numer 71466 (cena 1,23zł z VAT).
• Otrzymany kod wpisać w polu "Kod aktywacyjny" i kliknąć w przycisk "Dalej".
• Kliknąć w przycisk "Przeglądaj", wybrać zdjęcie do wysłania i kliknąć w przycisk "Dodaj zdjęcie".
5. Każda z nadesłanych fotografii, która spełnia warunki regulaminu, zostanie opublikowana w galerii internetowej pod adresem www.dziennikwschodni.pl. Wybrane fotografie mogą zostać opublikowane na łamach "Dziennika Wschodniego” w ramach promocji Konkursu.
6. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, które mogą w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.
7. Jedna osoba może przysłać dowolną liczbę fotografii.
8. Wszystkie nadesłane prace zostaną zaprezentowane w galerii internetowej gazety pod adresem www.dziennikwschodni.pl

§4 Zasady Konkursu. Głosowanie.

1. 28 maja 2014 zbierze się komisja konkursowa, która wybierze najciekawszą fotografię.

§5 Nagrody

1. Dla autorów fotografii, wyłonionych przez kapitułę konkursu przewidziano następujące nagrody. Nagrodzony zostanie 1 laureat.

1 miejsce - Tablet PRESTIGIO MultiPad 7.0 Ultra

§6 Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród

1. Zgodnie z art. 30 ust.1 pkt 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych od dochodów (przychodów) z tytułu wygranych w konkursach, grach i zakładach wzajemnych lub nagród związanych ze sprzedażą premiową, uzyskanych w państwie członkowskim Unii Europejskiej lub innym państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego, z zastrzeżeniem art. 21 ust. 1 pkt 6, 6a i 68 - pobiera się zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10% wygranej lub nagrody. Podatek od wygranej pobiera się bez pomniejszania przychodu o koszty uzyskania. Przed odebraniem nagrody głównej Zwycięzca zobowiązany jest do uiszczeniu w kasie Organizatora podatku od wartości nagrody.
2. Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną nagrodę. Decyzja o przyznaniu nagrody jest ostateczna. Nie odebrana nagroda pozostaje własnością Organizatora. Zwycięzcy nie przysługuje równowartość nagrody w gotówce.
3. Nagrody dla autorów zwycięskich fotografii zostaną przekazane we wskazanym przez Organizatora miejscu i terminie.
4. Zwycięzcy otrzymają informację o wygranej podczas połączenia telefonicznego wykonanego na numer telefonu, podany w danych kontaktowych, przy zgłoszeniu fotografii.
5. W chwili połączenia telefonicznego autor poda dane osobowe, o których mowa w §2 pkt.4 Regulaminu, niezbędne do weryfikacji zwycięzcy.
6. Próba uzyskania połączenia z autorem zwycięskiej fotografii pod wskazanym numerem telefonu, podejmowana jest nie więcej niż dwukrotnie, przy czym za każdym razem oczekiwanie na połączenie nie może przekroczyć sześciu sygnałów przy sygnale braku odpowiedzi ze strony uczestnika i czterech sygnałów przy sygnale zajętości. W przypadku braku któregokolwiek z wyżej wymienionych sygnałów lub zgłoszenia poczty głosowej ponawia się próbę połączenia, nie więcej jednak niż jednokrotnie. W przypadku rozłączenia połączenia w trakcie rozmowy próba ponownego połączenia podejmowana jest ponownie - według opisanej procedury.
7. Jeżeli pomimo podjęcia próby zrealizowania połączenia telefonicznego z autorem zwycięskiej fotografii, połączenia tego nie uda się uzyskać lub wprawdzie połączenie będzie zrealizowane, ale osoba nie potwierdzi udziału w nim - kwalifikacja autora/uczestnika zostanie anulowana całkowicie i nastąpi wyłonienie i przyznanie nagrody kolejnej osobie.
8. Jeden autor zwycięskiej fotografii może wygrać tylko jedną nagrodę w Konkursie. Jeżeli okaże się, ze połączenie telefoniczne nawiązywane w celu przyznania nagrody realizowane jest ponownie z osobą, która wygrała już jedną nagrodę to połączenie to wraz z zamiarem przyznania nagrody ulega zakończeniu bez przyznania nagrody, a dla przyznania nagrody zostanie nawiązane kolejne połączenie z kolejnym numerem spełniającym warunki niniejszego regulaminu uprawniające do gry o nagrodę.
9. Wyniki Konkursu "Lubelskie na majówkę” oraz zwycięzców Konkursu Organizator ogłosi w Dzienniku Wschodnim oraz na www.dziennikwschodni.pl w dniu 30.05.2014

§7 Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje związane z Konkursem mogą być kierowane do Organizatora wyłącznie w formie pisemnej, na adres: Dziennik Wschodni ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, z dopiskiem "Lubelskie na majówkę 2014- reklamacja” w terminie 7 dni od daty zakończenia Konkursu. Reklamacje rozstrzygać będzie komisja powołana przez Organizatora.
2. Reklamacje złożone będą rozpatrywane przez komisję nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
3. Osoby zainteresowane zostaną powiadomione o rozpatrzeniu reklamacji listem poleconym wysłanym najpóźniej w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji przez komisję.

§8 Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe autorów fotografii są przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia głosowania, to jest w celu identyfikacji autora, wydania nagród i ewentualnie publicznego podania imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania osób nagrodzonych i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.
2. Organizator będzie przechowywał dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym
w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
3. Organizator Konkursu nie będzie przekazywał danych osobowych innym podmiotom.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże nie podanie danych osobowych niezbędnych do kontaktu lub weryfikacji osób nagrodzonych w Konkursie może prowadzić do odmowy przyznania prawa do nagrody lub odmowy jej wydania.

§9 Postanowienia końcowe

1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.
2. Zaplecze techniczne do zgłoszeń za pomocą SMS zapewnia firma M2A, właściciel systemu Cumulus.

Niniejszy regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Dziennika Wschodniego, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin.
Czytaj więcej o:

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ASKA / 5 czerwca 2014 o 12:40

OSZUSCI ! NAJPIERW WYŁUDZILISCIE SMSY ZEBY LUDZIE PLATNE WYSYLALI A TERAZ NIE MA SLOWA O ROZTRZYGNIECIU KONKURSU!!!!

Avatar
ela / 2 czerwca 2014 o 10:50

no wlasnie mialy byc 30stego :) :)

Avatar
ciekawa / 1 czerwca 2014 o 22:34
Kiedy wyniki????
Avatar
ASKA / 5 czerwca 2014 o 12:40

OSZUSCI ! NAJPIERW WYŁUDZILISCIE SMSY ZEBY LUDZIE PLATNE WYSYLALI A TERAZ NIE MA SLOWA O ROZTRZYGNIECIU KONKURSU!!!!

Avatar
ela / 2 czerwca 2014 o 10:50

no wlasnie mialy byc 30stego :) :)

Avatar
ciekawa / 1 czerwca 2014 o 22:34
Kiedy wyniki????
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 1

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 2

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 21

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 29

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.