czwartek, 22 lutego 2018 r.

Polecamy

REGULAMIN KONKURSU "Nasze Dobre Lubelskie”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 listopada 2011, 17:14

I. Cel Konkursu

Celem Konkursu jest wyłonienie i wypromowanie firm, usług oraz produktów wytwarzanych przez przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego. Konkurs ma promować firmy, usługi i produkty, które ze względu na swoją jakość, popularność wśród konsumentów reprezentują wzór godny do naśladowania. Konkurs jest adresowany do wszystkich firm działających na terenie województwa lubelskiego.

II. Organizator Konkursu

Konkurs organizuje: Media Regionalne Sp. z o.o. wydawca Dziennika Wschodniego
Warszawa ulica Prosta 51, oddział w Lublinie ulica Staszica 20

III. Tytuły i wyróżnienia

Kategoria produkt lub usługa:
1) "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Znak Jakości Dziennika Wschodniego (wybór przez kapitułę, tylko jeden tytuł)
2) "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Wybór Mieszkańców Województwa (jeden tytuł)
3) "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– wyróżnienie– Wybór Kapituły

Kategoria firma:
1.) "Nasze Dobre Lubelskie - firma” – Wybór Mieszkańców Województwa

Wyróżnienia:
Kapituła Konkursu może przyznać dodatkowe wyróżnienia, w przypadku dużej liczby firm oraz wysokiej jakości produktów biorących udział w Konkursie. Kategorie przyznawanych wyróżnień będą przedmiotem odrębnych ustaleń Kapituły.

IV. Uprawnienia Laureatów i nagrody

1. Laureatom w kategorii produkt lub usługa, przysługuje prawo do posługiwania się tytułem czy wyróżnieniem, przez okres 2 lat, w celach promocyjno–reklamowych oraz logiem Konkursu z napisem – zgodnym z przyznanym tytułem:
2. Zdobywca tytułu "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Znak Jakości Dziennika Wschodniego (wybrany przez kapitułę konkursu) zostanie uhonorowany przez wydawcę Dziennika Wschodniego tj. Media Regionalne Sp. z o.o. nagrodą w wysokości 10 000 złotych, do wykorzystania w formie reklamy firmy w Dzienniku Wschodnim – wydanie papierowe, na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi Załącznik do regulaminu.
3.Zdobywcy tytułu "Nasze Dobre Lubelskie – produkt,usługa”– Wybór Mieszkańców Województwa (wybrany przez głosy mieszkańców Województwa) zostaną uhonorowani przez wydawcę Dziennika Wschodniego tj. Media Regionalne Sp. z o.o., nagrodą w wysokości 5 000 złotych, do wykorzystania w formie reklamy firmy w Dzienniku Wschodnim – wydanie papierowe, na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi Załącznik do regulaminu.
4. Zdobywca tytułu "Nasze Dobre Lubelskie - firma” (wybrany przez mieszkańców województwa) zostanie uhonorowany przez wydawcę Dziennika Wschodniego tj. Media Regionalne Sp. z o.o. nagrodą w wysokości 10 000 złotych, do wykorzystania w formie reklamy firmy w Dzienniku Wschodnim na warunkach określonych w umowie, której wzór stanowi Załącznik do regulaminu.
5. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone – zareklamowane – w Dzienniku Wschodnim.

V. Kapituła Konkursu

Kapitułę Konkursu powołują organizatorzy. W skład Kapituły Konkursu wchodzą osoby zaufania publicznego, specjaliści z dziedziny jakości, marketingu, przedstawiciele mediów. Kapituła Konkursu może wizytować firmy, będące producentami ocenianych produktów. Kapituła zostanie powołana przez organizatora do końca listopada 2011.

VI. Kryteria udziału w Konkursie

Do udziału w Konkursie można zgłaszać produkty i firmy , które spełniają następujące wymogi:
a) prowadzą działalność gospodarczą w woj. lubelskim
b) prowadzą działalność gospodarczą od co najmniej 1 roku,
c) posiadają wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia, dopuszczające zgłaszane produkty do obrotu na rynku polskim,
d) zgłaszane produkty stanowią ich własność i nie są produkowane na podstawie umowy licencyjnej.

VII. Termin zgłoszenia produktów

– Produkty można zgłaszać od 27.10.2011 do 09.12.2011. Okres zgłaszania produktów może ulec wydłużeniu
– Do udziału w Konkursie produkty mogą zgłaszać sami producenci, firmy a także kontrahenci – osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje, stowarzyszenia. Ostateczna decyzja udziału produktu lub firmy w Konkursie należy jednak do producenta, firmy.
– Do Konkursu mogą być zgłaszane produkty lub grupy produktów (o tej samej nazwie, a różnych kształtach czy walorach – wytwarzane w oparciu o tę samą technologię).
– Do jednej edycji Konkursu mogą być zgłoszone maksymalnie trzy produkty tego samego producenta.

VIII. Termin zgłoszenia firm

– Firmy można zgłaszać od 27.10.2011 do 09.12.2011. Okres zgłaszania może ulec wydłużeniu
– Do udziału w Konkursie mogą zgłaszać się sami producenci, firmy a także kontrahenci – osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje, stowarzyszenia. Ostateczna decyzja udziału firmy w Konkursie należy jednak do firmy.

IX. Zasady wyboru produktów

Kategoria produkt lub usługa:
– I – Czytelnicy Dziennika Wschodniego przysyłają SMS–y na wybrany produkt, usługę . Wybór zostanie dokonany, na podstawie liczby nadesłanych głosów, tytuł przyznany przez czytelników to "Nasze Dobre Lubelskie –produkt usługa Wybór mieszkańców Województwa

– II – Kapituła Konkursu spośród zgłoszonych produktów wybiera i nadaje tytuł "Nasze Dobre Lubelskie produkt,usługa” – Znak Jakości Dziennika Wschodniego

X. Zasady wyboru firm

Kategoria firma:
– I – Czytelnicy Dziennika Wschodniego przysyłają SMS–y na wybraną firmę . Wybór zostanie dokonany, na podstawie liczby nadesłanych głosów, tytuł przyznany przez czytelników to "Nasze Dobre Lubelskie – firma Wybór mieszkańców Województwa

XI. Opłaty

Kategoria produkt lub usługa:
Opłata rejestracyjna za zgłoszenie jednego produktu, (jednej grupy produktów) wynosi: 1 500 zł netto. Jest to opłata, m.in. za ekspozycję produktów na łamach Dziennika Wschodniego, organizację i obsługę Konkursu. W przypadku zgłoszenia dwóch lub trzech produktów – opłata rejestracyjna za drugi produkt wynosi:1 000 zł i za każdy następny wynosi 500zł.
Koszty związane z uczestnictwem w konkursie ponosi producent lub firma, decydujący się na udział w nim.

Dodatkowo, w ramach wniesionej opłaty organizator przewidział wydanie specjalnego dodatku podsumowującego plebiscyt. W dodatku tym zostaną zaprezentowani wszyscy uczestnicy plebiscytu.

Kategoria firma:
Opłata rejestracyjna za zgłoszenie wynosi: 2 500 zł netto. Jest to opłata, m.in. za promocję firmy na łamach Dziennika Wschodniego, organizację i obsługę Konkursu.
Dodatkowo, w ramach wniesionej opłaty organizator przewidział wydanie specjalnego dodatku podsumowującego plebiscyt. W dodatku tym zostaną zaprezentowani wszyscy uczestnicy plebiscytu.
Koszty związane z uczestnictwem w konkursie ponosi firma, decydujący się na udział w nim.

XII. Przebieg Konkursu

1. Ogłoszenie Konkursu – 27-10.2011r.
2. Powołanie Kapituły Konkursu – zostanie ona powołana przez organizatorów do końca listopada 2011
3. Etap pierwszy – Składanie zgłoszeń uczestnictwa w Konkursie.
a) Firmy, producenci chcący wziąć udział w Konkursie, którzy spełniają wymogi regulaminu, przysyłają do redakcji Dziennika Wschodniego wypełnione deklaracje uczestnictwa, które zostaną opublikowane w Dzienniku Wschodnim. Deklaracje będą publikowane także na stronie internetowej:
www.dziennikwschodni.pl. Zgłoszenia mogą także przysyłać konsumenci, firmy, instytucje.
b) Z firmą, producentem zgłoszonego produktu skontaktuje się pracownik Dziennika Wschodniego – organizator Konkursu, aby dokonać dalszych niezbędnych formalności zgłoszeniowych.
c) W terminie wskazanym przez organizatora uczestnicy Konkursu dostarczą materiały informacyjne dot. prowadzonej działalności w przypadku produktów lub usług próbki produktów zgłoszonych do Konkursu, celem ich oceny oraz przygotowania materiałów reklamowych.
d) Kapituła Konkursu na podstawie nadesłanych materiałów dokona wstępnej oceny produktów zgłoszonych do Konkursu i sporządzi pełną listę produktów dopuszczonych
do udziału w Konkursie.
e) Firmy zgłaszające swój produkt do Konkursu zostaną poinformowane o dopuszczeniu produktu do Konkursu.
f) Kapituła Konkursu ogłosi pełną listę produktów biorących udział w Konkursie do dnia 13.01.2012r. na łamach Dziennika Wschodniego
4. Etap drugi – Głosowanie.
a) Po zakwalifikowaniu firm, produktów do uczestnictwa w Konkursie przeprowadzona zostanie akcja promocyjna polegająca na publikowaniu w Dzienniku Wschodnim – (przedstawianiu na zdjęciach) produktów i adresów ich producentów biorących udział w Konkursie. Przewidziane jest przynajmniej 10–krotne opublikowanie w Dzienniku Wschodnim zdjęć. Informacje o firmach lub zdjęcia produktów będą publikowane w Dzienniku Wschodnim.

XIII Postanowienia końcowe

1. Kapituła Konkursu zastrzega sobie prawo do cofnięcia lub zawieszenia prawa do przyznanego tytułu, w przypadku stwierdzenia znacznego pogorszenia się jakości nagrodzonego produktu lub przeniesienia produkcji wyrobu poza granice województwa lubelskiego.
2. Kapituła Konkursu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie Konkursu.
3. Obsługę Konkursu prowadzi Dział Marketingu Dziennika Wschodniego.
4. Niniejszy regulamin jest dostępny w redakcji Dziennika Wschodniego, ul. Staszica 20, Lublin.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!