poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Polecamy

Regulamin Konkursu "Tworzymy twoją codzienność” z dnia 25 marca 2015 roku.

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 kwietnia 2015, 12:01

§1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Corner Media Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego
2. Organizator ustala adres korespondencyjny dla Konkursu: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin.
3. Czas trwania Konkursu ustala się na okres od 25 marca do 24 kwietnia 2015 r.
4. Celem konkursu jest uświadomienie dzieci, że działalność Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy SA jest bardzo mocno związana z naszym codziennym życiem, a produkty przez nią wytwarzane są wykorzystywane w bardzo wielu dziedzinach ludzkiej egzystencji, np. w motoryzacji, przemyśle meblarskim, itd.
5. Organizator upoważnia komisję w skład której wejdą przedstawiciele redakcji Dziennika Wschodniego oraz Grupy Azoty Zakładów Azotowych Puławy SA
6. Zadaniem komisji będzie wyłonienie zwycięzców Konkursu, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym jego przebiegiem, przestrzeganie zasad regulaminu oraz egzekwowanie jego postanowień oraz rozpatrywanie reklamacji.

§2 Zasady Konkursu. Udział

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej
2. Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić w formie komiksu przy produkcji jakich przedmiotów codziennego użytku są wykorzystywane produkty wytwarzane przez Grupę AZOTY Zakłady Azotowe Puławy SA. Podpowiedź można znaleźć na stronie www.pulawy.com
3. Komiks może zostać wykonany dowolną techniką, ale musi się mieścić na jednej kartce
4. Do pracy powinny zostać dołączone następujące informacje: imię i nazwisko dziecka, szkoła, klasa, miasto oraz numer telefonu do osoby, którą komisja będzie się mogła skontaktować w razie wygranej (prawny opiekun lub nauczyciel)
5. Zgłoszenia można nadsyłać od 25 marca do 24 kwietnia 2015 roku na adres: Dziennik Wschodni, Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin z dopiskiem "konkurs plastyczny”
6. Nadesłanie pracy do konkursu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację komiksu oraz imienia i nazwiska autora w publikacjach związanych z konkursem.
7. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo odmówienia przyjęcia zgłoszeń, które mogą w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.

§3 Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród

1. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń komisja konkursowa odbędzie naradę, podczas której zostanie wyłoniony laureat konkursu
2. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na łamach Dziennika Wschodniego oraz na stronie www.dziennikwschodni.pl w dniu 30 kwietnia 2015 roku
3. Nagroda główna – tablet
4. Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną nagrodę. Decyzja o przyznaniu nagrody jest ostateczna. Nie odebrana nagroda pozostaje własnością Organizatora. Zwycięzcy nie przysługuje równowartość nagrody w gotówce.
5. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony telefonicznie

§4 Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe autorów prac są przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia konkursu, to jest w celu identyfikacji Autora/Uczestnika konkursu, wydania nagród i ewentualnie publicznego podania imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania osób nagrodzonych, nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.
2. Organizator będzie przechowywał dane osobowe w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności zabezpieczy je przed udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże nie podanie danych osobowych niezbędnych do kontaktu lub weryfikacji osób nagrodzonych w Plebiscycie może prowadzić do odmowy przyznania prawa do nagrody lub odmowy jej wydania.
4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania danych osobowych, zdjęć i innych informacji o zwycięzcach Konkursu jak również wywiadów z nimi na łamach prasy, radia w Internecie oraz telewizji.

§5 Postanowienia końcowe

1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.
2. Niniejszy regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Dziennika Wschodniego, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!