niedziela, 21 stycznia 2018 r.

Polecamy

Regulamin plebiscytu “STUDENT NA WAKACJACH

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 sierpnia 2014, 12:27

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem plebiscytu jest Corner Media Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 54 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego
2. Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 22 sierpnia do 26 września 2014. Konkurs ma charakter otwarty.
3. Osobą nadzorującą plebiscyt ze strony jest Agnieszka Dragan - kierownik marketingu, tel. 81 46 26 835
4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższą osobą wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny siedziby, bądź e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl

II. ZASADY KONKURSU

UDZIAŁ

1. Zgłoszenia kandydatów do plebiscytu odbywają się drogą mailową
2. W konkursie mogą wziąć udział osoby studiujące w Lublinie (dotyczy studentów wszystkich lat, również osób, które rozpoczynają studia w październiku 2014 roku)
3. Aby zgłosić udział w konkursie, należy przesłać e-mailem swoje zdjęcie z wakacji wraz z krótkim opisem (na zdjęciu musi być osoba zgłaszająca się do plebiscytu) na adres promocja@dziennikwschodni.pl. W treści maila powinny się znaleźć następujące dane:
• imię i nazwisko osoby zgłaszającej się do konkursu
• kilka słów o sobie (uczelnia, kierunek studiów)
• nr telefonu
• oraz zgoda na rozpowszechnianie wizerunku przez redakcje Dziennika Wschodniego i jego wydawcę.
4. Zgłoszenia można przesyłać od 22 sierpnia do 7 września 2014 r. Okres zgłaszania kandydatur może ulec wydłużeniu
5. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imienia, nazwiska i opisu w publikacjach związanych z plebiscytem.
6. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte, Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.
7. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.
8. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.
9. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii niespełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych
10. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (niepodpisanych z imienia i nazwiska)

GŁOSOWANIE

11. Głosowanie w plebiscycie "Student na wakacjach” odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i potrwa od 9 do 24 września 2014 do godz. 12. SMS-y należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując STUDENT. nr kandydata (np. STUDENT.99). Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów
12. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym kandydatom biorącym udział w plebiscycie zostaną przydzielone numery porządkowe.
13. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 10 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.
14. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 11 wzoru SMS (nie dotyczy numerów kandydatów) nie zostaje on uwzględniany.
15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.
16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.
17. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu e-maila na adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl. W treści maila należy podać swój nr telefonu i zgłosić prośbę odnośnie usunięcia tego nr z bazy.

NAGRADZANIE I NAGRODY

18. W plebiscycie nagrodzona zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów.
19. Nagroda dla laureata Plebiscytu - bezpłatny roczny pobyt w 1-osobowym pokoju w prywatnym akademiku TBV przy ul. Nadbystrzyckiej 72 A w Lublinie (nie dotyczy opłat licznikowych). Wartość nagrody - 11 600 zł
20. Laureat we własnym zakresie musi opłacić kaucję za pokój w wysokości 500 zł (kaucja ulega zwrotowi po zakończeniu pobytu)
20. Laureat przed odbiorem nagrody zobowiązany jest do wpłaty na konto Organizatora podatku od nagrody w wysokości 10% wartości nagrody.
21. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr 14, poz. 176 ze zmianami).

III. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Corner Media Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie przy ul. Krakowskie Przedmieście 54
2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale III punkcie 1 niniejszego Regulaminu.
3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego

IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny.
4. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Dziennik Wschodni, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!