piątek, 23 lutego 2018 r.

Polecamy

Regulamin Plebiscytu Miss Lata 2011

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 lipca 2011, 09:12

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o., oddział w Lublinie z siedzibą przy ul. Staszica 20 w Lublinie, wydawca Dziennika Wschodniego i MM Moje Miasto Lublin

2.Czas trwania plebiscytu ustala się na okres od 9 czerwca do 12 września 2011 roku. Konkurs ma charakter otwarty. Ogłoszenie o laureatach Konkursu nastąpi na łamach Dziennika Wschodniego w dniu 12 września 2011 r.

3. Osobą nadzorującą plebiscyt ze strony Organizatora jest:
- Agnieszka Dragan – specjalista ds. marketingu Dziennika Wschodniego, tel. 81 46 26 835
- Ilona Siuda - specjalista ds. marketingu On-line Dziennika Wschodniego, tel. 81 46 26 809

4. Wszystkie wątpliwości dotyczące plebiscytu należy wyjaśniać z powyższymi osobami wyłącznie w formie korespondencji pisemnej na adres korespondencyjny siedziby, bądź e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl

II. ZASADY KONKURSU

UDZIAŁ

1. Zgłoszenia kandydatek do plebiscytu odbywają się drogą mailową.

2. Kandydatka, która chce wziąć udział w konkursie, musi przesłać do Organizatora pod adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl oświadczenie zawierające następujące informacje:
a) imię i nazwisko,
b) wiek, wymiary (biust, talia, biodra)
c) numer telefonu,
d) kilka słów o sobie (czym się zajmuje, co robi w wolnych chwilach, jakie ma hobby),
e) dwa zdjęcia kandydatki – portretowe i całej sylwetki.

3. Kandydatki można zgłaszać od 9 czerwca 2011 r. do 27 lipca 2011 r. Okres zgłaszania kandydatur może ulec wydłużeniu

4. Nadesłanie zgłoszenia do plebiscytu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację fotografii, imienia, nazwiska i opisu w publikacjach związanych z plebiscytem.

5.Niepełnoletnie kandydatki powinny przesłać na adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl skan pisemnej zgody rodziców (opiekunów prawnych) na udział w konkursie.

6. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte, Organizator na wniosek osoby zgłoszonej, bądź na podstawie własnej decyzji usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.

7. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji prawdziwości zgłoszenia i podanych w nim danych.

8. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy moralne.

9. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii nie spełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych (niewyraźnych, na których twarz bądź sylwetka są niewidoczne).

10. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo do wyboru kandydatek, które zostaną zakwalifikowane do pierwszego etapu konkursu.
GŁOSOWANIE

10. Głosowanie w plebiscycie Miss Lata 2011 odbywa się za pośrednictwem SMS-ów i przebiega w dwóch etapach. I etap trwa od 28 lipca do 18 sierpnia 2011 do godziny 12. W jego wyniku zostanie wyłoniona Finałowa Dziesiątka (10 dziewczyn, które otrzymają największą liczbę głosów). II etap trwa od 19 sierpnia do 10 września 2010 roku (do godziny 23.59). SMS należy przesłać na nr 71466 w treści wpisując MISSLATA.nr kandydatki (np. misslata.99). Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT.

11. W celu ułatwienia głosowania, poszczególnym kandydatkom do tytułu Miss Lata 2011 zostaną przydzielone numery porządkowe.

12. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.

13. Wysłanie SMS-a zgodnego ze wzorem podanym w rozdziale II punkcie 10 niniejszego Regulaminu jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem.

14. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 10 wzoru SMS (nie dotyczy numeru kandydatki) nie zostaje on uwzględniany.

15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nie leżących po stronie Organizatora.

16. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nie leżących po jego stronie.

17. Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną osobę, zamawia wiadomość informacyjno-reklamową sponsora plebiscytu i/lub partnerów reklamowych organizatora. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu SMS-a zawierającego słowo DW.STOP zamiast opcji głosowania.

NAGRADZANIE I NAGRODY

18. W konkursie tytułem Miss Lata Dziennika Wschodniego 2011 nagrodzimy kandydatkę, która uzyska największą liczbę głosów za pośrednictwem SMS-ów oraz dwie wicemiss. Dodatkowo kapituła powołana przez Redakcję Dziennika Wschodniego i wybierze Miss Redakcji Dziennika Wschodniego i 2011.

19. Dziesięć kandydatek, które uzyskają największą liczbę głosów weźmie udział w Finale Miss Lata 2011.

20. Każda z 10 finalistek otrzyma nagrodę.

21. Miss Lata 2011 otrzyma nagrody w postaci:
- tygodniowej wycieczki dla dwóch osób do Hiszpanii na Costa de la Luz Miss Lata Dziennika Wschodniego 2011 w jednym z poniższych terminów:
* 31.10 – 07.11.2011
* 07.11 – 14.11.2011
* 14.11 – 21.11.2011
* 21.11 – 28.11.2011
- podczas wyżej wymienionej wycieczki poniższych świadczeń:
* przelot samolotem Warszawa – Malaga – Warszawa
* transfery z/na lotnisko w Hiszpanii
* zakwaterowanie 8 dni (7 nocy)
* 3 x dziennie wyżywienie z napojami (wino i woda)
* jedna półdniowa wycieczka – Chipiona i Sancular de Barrameda)
* opieka polskojęzyczna podczas transferów i pobytu w hotelu
* pakiet ubezpieczeniowy (KL, NNW, bagaż)
- torebka od firmy Farbotka
- zestaw kosmetyków od firmy Miraculum.


I wicemiss dostanie koktajlową sukienkę z atelier Iwony Kutnik, torebkę od firmy Farbotka oraz zestaw kosmetyków od firmy Miraculum.

II wicemiss będzie mogła skorzystać z pakietu SPA dla dwojga "Dotyk Azji” ufundowany przez Instytut Zdrowia i Urody BONSAI Kosmetyka & SPA oraz zestawu kosmetyków od firmy Miraculum.

22. Organizator oświadcza, iż nagrody zostaną wręczone zgodnie z przepisami ustawy z
dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 2000r. nr
14, poz. 176 ze zmianami).

III. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Do udziału w plebiscycie można zgłaszać kobiety pełnoletnie, zamieszkałe na terenie ukazywania się Dziennika Wschodniego

2. Niepełnoletnie kandydatki powinny przesłać na adres agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl skan pisemnej zgody rodziców (opiekunów prawnych) na udział w konkursie.

3. Organizator zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii anonimowych (nie podpisanych z imienia i nazwiska).


IV. DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Uczestnicy plebiscytu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Media Regionalne Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, oddział w Lublinie przy ul. Staszica 20

2. Organizator informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi plebiscytu przysługuje prawo wglądu do własnych danych oraz ich poprawiania. Udział w plebiscycie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w rozdziale IV punkcie 1 niniejszego Regulaminu.

3. Osoby biorące udział w plebiscycie wyrażają zgodę na publikację nadesłanych zdjęć, imienia, nazwiska i miejsc zamieszkania na stronie internetowej www.dziennikwschodni.pl/misslata oraz mmlublin.pl lub innej podstronie portalu oraz w papierowym wydaniu Dziennika Wschodniego.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady plebiscytu. Zgłoszenie się do plebiscytu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.

2.Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.

3. W plebiscycie nie mogą brać udziału pracownicy, współpracownicy Mediów Regionalnych Sp. z o.o., oraz ich rodziny.

4. Ewentualne reklamacje uczestników plebiscytu są przyjmowane do dnia 30 września 2010 roku wyłącznie w trybie korespondencji na adres: Media Regionalne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Lublinie, ul. Staszica 20, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl

5.Spory odnoszące się i wynikające z plebiscytu będą rozwiązywane przez Organizatora. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.

6. Organizator nie jest odpowiedzialny za wadliwość lub usterki nagrody otrzymanej w plebiscycie.

7. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz zmiany specyfikacji nagród.

8. Organizator ustanawia adresy korespondencyjne związane z zapytaniami dotyczącymi konkursu: Media Regionalne sp. z o.o., ul. Staszica 20, 20-081 Lublin, e-mail: agnieszka.dragan@dziennikwschodni.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!