piątek, 23 marca 2018 r.

Polecamy

SMS o treści kobieta.2 pod numer 72069
SMS o treści kobieta.2 pod numer 72069

Prowadzi Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Gózd

Z wykształcenia jest pedagogiem, w zawodzie od ponad 30 lat. Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej w Zespole Szkół w Goździe. 3 lata temu założyła Stowarzyszenie, które działa na rzecz rozwoju miejscowości Gózd. – Chcemy kultywować tradycję i przekazywać ją młodemu pokoleniu. W ramach Stowarzyszenia prowadzimy m.in. zajęcia edukacyjne, warsztaty, organizujemy imprezy okolicznościowe i opiekujemy się zabytkami – wylicza. – Poza tym otworzyliśmy Izbę Regionalną, gdzie można obejrzeć różne eksponaty związane z historią i kulturą naszego regionu.

Zgłoszenie czytelników

Chcieliśmy zgłosić Teodozję Grzyb. To niezwykła kobieta, która działa na rzecz lokalnej społeczności. Pani Teodozja jest nauczycielką nauczania początkowego w szkole podstawowej w Goździe. I równocześnie prezesem Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Gózd, które sama założyła. Organizuje szkolenia, wycieczki, kursy. Dzięki niej mamy m.in. salę komputerową. Myślę, że pod każdym względem zasługuje na miano Kobiety Przedsiębiorczej. (Paulina)

Głosowanie

Aby zagłosować na Panią Teodozję wystarczy wysłać SMS-a o treści KOBIETA.2. SMS wysyłamy pod numer 72069 (koszt 2,46 z VAT). Głosowanie potrwa do 6 marca do godz. 12:00.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!