czwartek, 22 lutego 2018 r.

Polecamy

Zamów prenumeratę i idź na zakupy!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 listopada 2011, 18:44
Autor: (kp)

Prenumerata to wygoda i oszczędność – przekonuje Stanisława Wilgos, nasza Czytelniczka z Lublina (Wo
Prenumerata to wygoda i oszczędność – przekonuje Stanisława Wilgos, nasza Czytelniczka z Lublina (Wo

Prenumerata Dziennika Wschodniego to nie tylko oszczędność i wygoda. Na Czytelników, którzy złożą zamówienia na przyszły rok, czekają prezenty.

– Dzięki prenumeracie dostaję gazetę do domu i oszczędzam pieniądze, bo to znacznie tańsza opcja. Polecam wszystkim! – zachęca Stanisława Wilgos, emerytka z Lublina. – Jestem stałą czytelniczką Dziennika Wschodniego od kilkunastu lat. Mogę tu znaleźć najciekawsze informacje nie tylko z Lublina, ale również z całego regionu. Mąż najchętniej czyta wiadomości sportowe i śledzi wydarzenia polityczne. Nie brakuje też rozrywki – dodaje.

Rozdajemy prezenty

Ale na tym nie koniec. Czytelnicy, którzy zamówią prenumeratę Dziennika Wschodniego na 2012 r., otrzymają od nas bony na zakupy w supermarketach Stokrotka i Delima. Będzie je można zrealizować na terenie całego kraju. Przy prenumeracie rocznej oferujemy bon wartości 100 zł, przy półrocznej – wartości 50 zł, a przy kwartalnej – wartości 20 zł. Z kolei pierwsze 100 osób, które zamówią prenumeratę miesięczną na styczeń 2012 r. otrzyma w prezencie kalendarz trójdzielny. Łączna wartość bonów przeznaczonych na akcję promocyjną wynosi 5 tys. zł. Jeśli liczba zamówionych prenumerat, a co za tym idzie łączna kwota wydanych bonów przekroczy ten limit, kolejne zamówienia na prenumeratę nie będą już objęte promocją.

O udziale w promocji decyduje kolejność zgłoszeń, czyli kto pierwszy, ten lepszy. Nasza akcja dotyczy tylko zamówień złożonych przez odbiorców indywidualnych. Bony będą wydawane na podstawie dowodu wpłaty. Będzie można je odebrać osobiście lub na mocy upoważnienia w siedzibie redakcji Dziennika Wschodniego przy ul. Staszica 20 w Lublinie. Bonów nie wysyłamy pocztą.

Jak zamówić prenumeratę

Zamówienia można składać telefonicznie pod numerami telefonów: 81 46 26 835 lub 81 46 26 839, od poniedziałku do piątku, w godz. 9–17. Przyjmujemy też zamówienia e-mailem: prenumerata@dziennikwschodni.pl.

W zamówieniu należy podać następujące dane: imię, nazwisko, dokładny adres, pod który będzie dostarczana prenumerata, telefon oraz rodzaj prenumeraty, którą się zamawia. W ciągu 3 dni od złożenia zamówienia należy dokonać wpłaty za prenumeratę przelewem na konto wydawcy. Zamówienia można składać do 16 grudnia 2011 r.

Dziennik Wschodni w prenumeracie dostarcza Poczta Polska. Wpłata pieniędzy za prenumeratę jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na sposób jej dostarczania.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!