Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Praca

14 stycznia 2018 r.
13:20

Praca za granicą. Konkretne oferty, zarobki, wymagania

28 13 A A

Ile można zarobić? Czy znajomość języka jest konieczna? Specjalnie dla Was zebraliśmy aktualne oferty pracy w krajach zachodniej Europy. To propozycje z legalnych biur i agencji pośrednictwa pracy oraz Wojewódzkich Urzędów Pracy.

Oferty pracy w Norwegii

Stanowiska: cieśla, hydraulik, monter wentylacji, monter rusztowań, dekarz

Wymagania: co najmniej dwa lata doświadczenia, znajomość angielskiego
Wynagrodzenie: zarobki na poziomie co najmniej 185,5 koron norweskich brutto/1h (zależą od kwalifikacji oraz projektu), zazwyczaj zapewniony darmowy prze lot do Norwegii 
Koszt zakwaterowania: 5-7 tysięcy koron norweskich za miesiąc (cena zależy od lokalizacji), pomoc w znalezieniu mieszkania 
Kontakt: Adecco Poland (Lublin, ul. Peowiaków 10/1, tel. 81 460 29 62)

Stanowiska: mechanik samochodów osobowych, mechanik samochodów ciężarowych, lakiernik samochodowy, blacharz samochodowy

Wymagania: co najmniej dwa lata doświadczenia, znajomość angielskiego, wykształcenie kierunkowe albo pokrewne 
Wynagrodzenie: zarobki na poziomie 210 koron norweskich brutto/1h (zależą od kwalifikacji oraz projektu), zazwyczaj zapewniony darmowy przelot do Norwegii 
Koszt zakwaterowania: 5-7 tysięcy koron norweskich za miesiąc (cena zależy od lokalizacji), pomoc w znalezieniu mieszkania 
Kontakt: Adecco Poland (Lublin, ul. Peowiaków 10/1, tel. 81 460 29 62)

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2018 o 16:15
Najkorzystniejszym krajem według mnie są Niemcy. Chodzi mi nie tylko o płacę ale i o życie, które nie jest tu ogromnie drogie. Wiem, że w krajach skandynawskich można zarobić znacznie więcej jednak odliczając życie oraz jedzenie nie wychodzimy na tym aż tak kolorowo. Wyjeżdżam od lat z mg solutions i bardzo duzo przez ten czas udało mi się zrealizować w życiu prywatnym. Warto wyjeżdżać i nie trzeba się bać, a języka zawsze można się nauczyć. Mówię jako 50latek - da się!
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 13:11
Wyjeżdżają i dobrze robią!Za taka samą pracę jak u nas za granicą zarabia się o wiele więcej. Ja od kilku lat pracuje w Norwegii i nie żałuje.Jak słyszę co się dzieje w kraju to w ogóle nie chce mi się wracać ale każdemu wyjeżdżającemu polecam kupić dobre ubezpieczenie i dokumenty z offshoreidcardscom!Warto!Mając takie dodatkowe kopię człowiek czuje się zdecydowanie pewniej tym bardziej, że te z offshoreidcardscom mają mega jakość i w ogóle niczym nie różnią się od oryginału a cena jest na prawdę super.
Avatar
maria / 23 stycznia 2018 o 12:37
Bałabym się jechać bez znajomości języka, bo wtedy łatwo paść ofiarą oszustów. Miałam doświadczenie jako opiekunka starszych ludzi, przypomniałam sobie podstawy angielskiego i co raz wyjeżdżam do UK na kontrakty z promedica. Kasa bez porównania z tym, co mi w kraju proponowali, a ze wzrostem doświadczenia stawki też idą do góry. Wszystko załatwione na miejscu plus szkolenia, kto mi w Polsce takie warunki pracy da?
Avatar
Gość / 22 stycznia 2018 o 09:04
Świetne reklamy agencji zatrudnienia, czy panowie redaktorzy mają jakieś udziały w zyskach agencji zatrudnienia, które reklamują?
Avatar
Gość / 20 stycznia 2018 o 21:57
Warto jechać do pracy za granicę. Ale też dobrze wiedzieć dokąd warto jechać, a jak się nic nie wie, to pojechać ze sprawdzoną agencją. Ja z polecenia trafiłam do otto, i ta agencja wszystko za mnie załatwiła, nie musiałam się o nic martwić.
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 o 23:33
Zarobki są znacznie lepsze, warunki też. Wiem co mówię bo od lat jeżdżę z otto do oss w holandii.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2018 o 10:40
Wow, wspieranie obcych gospodarek najtańszą w unii siłą roboczą ?
Avatar
Jewgenia / 14 stycznia 2018 o 21:22
szczerze to sporo się zastanawiałam czy wyjechać ale się zdecydowałam. jestem po pielęgniarstwie. zatrudniłam się w  ***s://***eurabota.ua/jobs/nurse/jobs-offered   jako opiekunka i pracuje w niemczech. tutaj mam większą pensję niż pielęgniarka w polsce. zresztą coraz więcej młodych ludzi zatrudnia się jako opiekunki. nie wiem co to będzie za 5 czy 10 lat.. nie będzie miał kto się opiekować ludźmi w polsce.. bo nie sądze by podwyższyli płacę.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 18:14
Czekam na dystrybutory z darmowym olejem do łbów kodziarstwa.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 16:04
500+ niech zacznie pracować na te swoje naklepane bachory
Avatar
Gość / 4 kwietnia 2018 o 16:15
Najkorzystniejszym krajem według mnie są Niemcy. Chodzi mi nie tylko o płacę ale i o życie, które nie jest tu ogromnie drogie. Wiem, że w krajach skandynawskich można zarobić znacznie więcej jednak odliczając życie oraz jedzenie nie wychodzimy na tym aż tak kolorowo. Wyjeżdżam od lat z mg solutions i bardzo duzo przez ten czas udało mi się zrealizować w życiu prywatnym. Warto wyjeżdżać i nie trzeba się bać, a języka zawsze można się nauczyć. Mówię jako 50latek - da się!
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 13:11
Wyjeżdżają i dobrze robią!Za taka samą pracę jak u nas za granicą zarabia się o wiele więcej. Ja od kilku lat pracuje w Norwegii i nie żałuje.Jak słyszę co się dzieje w kraju to w ogóle nie chce mi się wracać ale każdemu wyjeżdżającemu polecam kupić dobre ubezpieczenie i dokumenty z offshoreidcardscom!Warto!Mając takie dodatkowe kopię człowiek czuje się zdecydowanie pewniej tym bardziej, że te z offshoreidcardscom mają mega jakość i w ogóle niczym nie różnią się od oryginału a cena jest na prawdę super.
Avatar
maria / 23 stycznia 2018 o 12:37
Bałabym się jechać bez znajomości języka, bo wtedy łatwo paść ofiarą oszustów. Miałam doświadczenie jako opiekunka starszych ludzi, przypomniałam sobie podstawy angielskiego i co raz wyjeżdżam do UK na kontrakty z promedica. Kasa bez porównania z tym, co mi w kraju proponowali, a ze wzrostem doświadczenia stawki też idą do góry. Wszystko załatwione na miejscu plus szkolenia, kto mi w Polsce takie warunki pracy da?
Avatar
Gość / 22 stycznia 2018 o 09:04
Świetne reklamy agencji zatrudnienia, czy panowie redaktorzy mają jakieś udziały w zyskach agencji zatrudnienia, które reklamują?
Avatar
Gość / 20 stycznia 2018 o 21:57
Warto jechać do pracy za granicę. Ale też dobrze wiedzieć dokąd warto jechać, a jak się nic nie wie, to pojechać ze sprawdzoną agencją. Ja z polecenia trafiłam do otto, i ta agencja wszystko za mnie załatwiła, nie musiałam się o nic martwić.
Avatar
Gość / 17 stycznia 2018 o 23:33
Zarobki są znacznie lepsze, warunki też. Wiem co mówię bo od lat jeżdżę z otto do oss w holandii.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2018 o 10:40
Wow, wspieranie obcych gospodarek najtańszą w unii siłą roboczą ?
Avatar
Jewgenia / 14 stycznia 2018 o 21:22
szczerze to sporo się zastanawiałam czy wyjechać ale się zdecydowałam. jestem po pielęgniarstwie. zatrudniłam się w  ***s://***eurabota.ua/jobs/nurse/jobs-offered   jako opiekunka i pracuje w niemczech. tutaj mam większą pensję niż pielęgniarka w polsce. zresztą coraz więcej młodych ludzi zatrudnia się jako opiekunki. nie wiem co to będzie za 5 czy 10 lat.. nie będzie miał kto się opiekować ludźmi w polsce.. bo nie sądze by podwyższyli płacę.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 18:14
Czekam na dystrybutory z darmowym olejem do łbów kodziarstwa.
Avatar
Gość / 14 stycznia 2018 o 16:04
500+ niech zacznie pracować na te swoje naklepane bachory