Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 lutego 2009 r.
8:00
Edytuj ten wpis

19-latek zginął pod kołami pociągu

0 20 A A

W czwartek około godz. 22 koło stacji Puławy-Chemia pod kołami pociągu relacji Kijów- Berlin zginął 19-letni chłopak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przyczyny tragicznego wypadku na razie nie są znane, ale według wstępnych informacji maszynista widział 19-latka na torach i dawał mu znaki ostrzegawcze.

Chłopak jednak nie reagował. Pociąg nie zdążył wyhamować. Kamil P. zginął na miejscu.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gg / 25 czerwca 2009 o 23:47
Metyl napisał:
KOLEJNY GNÓJ KTÓRY NIE SZANUJE CZASU I INNYCH.
Przez tego durnia spóźniłem się wtedy do pracy.
WIDOCZNIE TAK BYŁ ZAFASCYNOWANY POCIĄGIEM ŻE AŻ WLAZŁ POD KOŁA.
Chory łeb i tyle. Albo zbyt mocno się NAJADŁ GRZYBÓW albo nie wiem na prawdę
w NIRWANĘ się chłopak chciał zabawic

super chłopak zginął a ty o spóżnieniu do pracy...a gdyby ktoś z twojej rodziny miał wypadek to też byś się martwił że spóżnisz się do pracy?? pomyśl!!

super chłopak zginął a ty o spóżnieniu do pracy...a gdyby ktoś z twojej rodziny miał wypadek to też byś się martwił że spóżnisz się do pracy?? pomyśl!! rozwiń
Avatar
Metyl / 4 czerwca 2009 o 19:36
KOLEJNY GNÓJ KTÓRY NIE SZANUJE CZASU I INNYCH.
Przez tego durnia spóźniłem się wtedy do pracy.
WIDOCZNIE TAK BYŁ ZAFASCYNOWANY POCIĄGIEM ŻE AŻ WLAZŁ POD KOŁA.
Chory łeb i tyle. Albo zbyt mocno się NAJADŁ GRZYBÓW albo nie wiem na prawdę
w NIRWANĘ się chłopak chciał zabawic
Avatar
Liz / 23 lutego 2009 o 21:49
Pakosław chciałby tego koncertu. Na 100%. I to żadna obraza jego pamięci. W żadnym wypadku.
Avatar
Gość / 23 lutego 2009 o 16:00
bedziemy kamila pamietać do końca,był jednym z najlepszych uczniów,był dobrym kolegą,miał swój zespół który był dla niego bardzo ważny...Boże nie moge w to uwierzyc ze go nie ma,chodziłam z nim rok do podstawówki i trzy lata do gimnazjum,czego własnie on,jeszcze dzień przed tym okropnym wypadkiem widziałam go i rozmawiałąm z nim.....Jutro Kamil sie za ciebie wszyscy pomodlimy...Dlaczego nas opuściłęś?:(:(:(
Avatar
kokos / 23 lutego 2009 o 06:23
Niech odpoczywa w pokoju - młody chłopak. A każdy niech okazuje szacunek po swojemu.

Z innej mańki:

PS. Czemu dajecie fotki stacji LUBLIN. To nawet nie chciało wam się pojechać na chemię i fotki strzelić. Oj redaktorzy z redakcji puławskiej.... lenie.
Avatar
Ponadczasowy / 22 lutego 2009 o 20:56
Dokladnie rok temu 19 lutego 2008 w Pulawach tez mialo miejsce samobojstwo na torach. Czy byl to zbieg okolicznosci czy zaplanowane wlasnie w rocznice? Tu link do tamtego wydarzenia: [url="http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-51331.html"]http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-51331.html[/url]
Avatar
Rybek / 22 lutego 2009 o 16:25
jestem gitarzystą jego zespolu....spiesze sprostowac...my bylismy organzatorami przynieslismy sprzet,załatwilismy sale itp.Inne zespoly wyraziły chec wystąpienia wiec nie moglismy im tego zabronić, ci co byli uważają ze to był dobry pomysł i ze forma memoriału to najlepsze co moglismy zrobic.Ci ktorzy go nie znali nie bawili sie.Bez Kamila, zagraliśmy jedną piosenkę po tytulem "Nieśmiertelny", na scenie palily sie znicze. Czy to oznacza że jestesmy jakimis tyranami bez serca, ktorzy nie potrafią uszanowac pamieci zmarlego?
Avatar
... / 22 lutego 2009 o 11:24
Ja go znam od dziecka i wiem ze chcial tego koncertu
Avatar
Gość / 22 lutego 2009 o 08:06
Halo??Kamil nie żyje a Wy tłumaczycie , że jemu by na koncercie zależało???To jest jakaś paranoja, nie może żadne z nas powiedzieć coż on by chciał...najprościej w świecie nie wypadało, kazdy kto ma choć troche sumienia koncert by odwołał...mam nadzieje , że się dobrze bawiliście.
Avatar
Gość / 21 lutego 2009 o 22:24
Kamilowi zalezalo na tym koncercie...
[*] ;(((
Avatar
gg / 25 czerwca 2009 o 23:47
Metyl napisał:
KOLEJNY GNÓJ KTÓRY NIE SZANUJE CZASU I INNYCH.
Przez tego durnia spóźniłem się wtedy do pracy.
WIDOCZNIE TAK BYŁ ZAFASCYNOWANY POCIĄGIEM ŻE AŻ WLAZŁ POD KOŁA.
Chory łeb i tyle. Albo zbyt mocno się NAJADŁ GRZYBÓW albo nie wiem na prawdę
w NIRWANĘ się chłopak chciał zabawic

super chłopak zginął a ty o spóżnieniu do pracy...a gdyby ktoś z twojej rodziny miał wypadek to też byś się martwił że spóżnisz się do pracy?? pomyśl!!

super chłopak zginął a ty o spóżnieniu do pracy...a gdyby ktoś z twojej rodziny miał wypadek to też byś się martwił że spóżnisz się do pracy?? pomyśl!! rozwiń
Avatar
Metyl / 4 czerwca 2009 o 19:36
KOLEJNY GNÓJ KTÓRY NIE SZANUJE CZASU I INNYCH.
Przez tego durnia spóźniłem się wtedy do pracy.
WIDOCZNIE TAK BYŁ ZAFASCYNOWANY POCIĄGIEM ŻE AŻ WLAZŁ POD KOŁA.
Chory łeb i tyle. Albo zbyt mocno się NAJADŁ GRZYBÓW albo nie wiem na prawdę
w NIRWANĘ się chłopak chciał zabawic
Avatar
Liz / 23 lutego 2009 o 21:49
Pakosław chciałby tego koncertu. Na 100%. I to żadna obraza jego pamięci. W żadnym wypadku.
Avatar
Gość / 23 lutego 2009 o 16:00
bedziemy kamila pamietać do końca,był jednym z najlepszych uczniów,był dobrym kolegą,miał swój zespół który był dla niego bardzo ważny...Boże nie moge w to uwierzyc ze go nie ma,chodziłam z nim rok do podstawówki i trzy lata do gimnazjum,czego własnie on,jeszcze dzień przed tym okropnym wypadkiem widziałam go i rozmawiałąm z nim.....Jutro Kamil sie za ciebie wszyscy pomodlimy...Dlaczego nas opuściłęś?:(:(:(
Avatar
kokos / 23 lutego 2009 o 06:23
Niech odpoczywa w pokoju - młody chłopak. A każdy niech okazuje szacunek po swojemu.

Z innej mańki:

PS. Czemu dajecie fotki stacji LUBLIN. To nawet nie chciało wam się pojechać na chemię i fotki strzelić. Oj redaktorzy z redakcji puławskiej.... lenie.
Avatar
Ponadczasowy / 22 lutego 2009 o 20:56
Dokladnie rok temu 19 lutego 2008 w Pulawach tez mialo miejsce samobojstwo na torach. Czy byl to zbieg okolicznosci czy zaplanowane wlasnie w rocznice? Tu link do tamtego wydarzenia: [url="http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-51331.html"]http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-...-pid-51331.html[/url]
Avatar
Rybek / 22 lutego 2009 o 16:25
jestem gitarzystą jego zespolu....spiesze sprostowac...my bylismy organzatorami przynieslismy sprzet,załatwilismy sale itp.Inne zespoly wyraziły chec wystąpienia wiec nie moglismy im tego zabronić, ci co byli uważają ze to był dobry pomysł i ze forma memoriału to najlepsze co moglismy zrobic.Ci ktorzy go nie znali nie bawili sie.Bez Kamila, zagraliśmy jedną piosenkę po tytulem "Nieśmiertelny", na scenie palily sie znicze. Czy to oznacza że jestesmy jakimis tyranami bez serca, ktorzy nie potrafią uszanowac pamieci zmarlego?
Avatar
... / 22 lutego 2009 o 11:24
Ja go znam od dziecka i wiem ze chcial tego koncertu
Avatar
Gość / 22 lutego 2009 o 08:06
Halo??Kamil nie żyje a Wy tłumaczycie , że jemu by na koncercie zależało???To jest jakaś paranoja, nie może żadne z nas powiedzieć coż on by chciał...najprościej w świecie nie wypadało, kazdy kto ma choć troche sumienia koncert by odwołał...mam nadzieje , że się dobrze bawiliście.
Avatar
Gość / 21 lutego 2009 o 22:24
Kamilowi zalezalo na tym koncercie...
[*] ;(((
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 26

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!