Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 sierpnia 2011 r.
12:48
Edytuj ten wpis

59-latek masturbował się przed dziećmi na peronie

0 15 A A
Sokiści przekazali mężczyznę policji (Archiwum)
Sokiści przekazali mężczyznę policji (Archiwum)

Ok. godz 18 w piątek sokiści zatrzymali mężczyznę, który masturbował się na peronie w Dęblinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
59-letni mężczyzna, nie przejmując się obecnością dzieci i dorosłych czekających na pociąg, masturbował się na peronie w Dęblinie.

Zatrzymali go funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Posterunku w Dęblinie. Zbigniew S.trafił potem na komendę w Puławach.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:52
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu.

Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

Jerzy Lenartowicz

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Tel. 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
mn / 7 października 2011 o 18:42
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
kameleonxyz / 10 sierpnia 2011 o 23:37
Racja, różnie bywa w życiu, ale, ludzie, czy coś takiego naprawdę się zdarza?! - http://######/site/2492news - Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
Avatar
Ferdek / 9 sierpnia 2011 o 12:20
Chłopaki, dajcie sobie spokój.
Redaktor napisał, co gdzieś pokątnie usłyszał, a wy się podniecacie.
Zdarzenie miało miejsce na peronie w Puławach, a zatrzymali chłopa sokiści z Dęblina, po czym "masturbant" ;c))) trafił na Komendę Policji w Puławach. Ot cała sytuacja.
Dęblin miał z tym wspólnego tyle, że służby kolejowe mają tam swoją placówkę, bo tory i peron w Puławach podlegają nadzorowi placówki SOK z Dęblina.
Avatar
htaed si SIP / 9 sierpnia 2011 o 12:15
[quote name='olo' timestamp='1312779292' post='511975']
A może po prostu masturbujący się pochodził z Puław więc go tam odwieźli... myślta czasami.
[/quote]
Olo!
Z myśleniem to ty masz problem i męczysz się z tym strasznie.
Avatar
fant / 8 sierpnia 2011 o 19:36
[quote name='samogwalt' timestamp='1312680977' post='511679']
peron to miejsce publiczne i po kupnie bileta we kasie , podruzny ma prawo sie rozerwac , niekturzy czytajom gazety inni dlubiom we nosie, inni plotkujom , Demblyn to wolne miasto bez zahamowan, a peron 3 jest ogulnie dostempny dla lesbijek i samogwaltuw, i nikt z pulaw tego nie zmieni my ludzie z demblina bedziemy z tymi azotamy walczyc,palomc ich auta i budujomc atmosfere samozapalnom, to muwie ja Mirek Bany,
[/quote]

JESTEŚ TOTALNYM POJEBUSEM SAMOGWAŁCIE!!! A DO DĘBLINA TO TY SIĘ NIE PRZYZNAWAJ SYNU MUŁA...
[quote name='samogwalt' timestamp='1312680977' post='511679']
peron to miejsce publiczne i po kupnie bileta we kasie , podruzny ma prawo sie rozerwac , niekturzy czytajom gazety inni dlubiom we nosie, inni plotkujom , Demblyn to wolne miasto bez zahamowan, a peron 3 jest ogulnie dostempny dla lesbijek i samogwaltuw, i nikt z pulaw tego nie zmieni my ludzie z demblina bedziemy z tymi azotamy walczyc,palomc ich auta i budujomc atmosfere samozapalnom, to muwie ja Mirek Bany,
[/quote]

JESTEŚ TOTA... rozwiń
Avatar
olo / 8 sierpnia 2011 o 06:54
[quote name='A/H1N1' timestamp='1312640767' post='511576']
A co ma wspólnego peron w Dęblinie z Komend a policji w Puławach.
Przypominam redaktorowi, iż peron w Dęblinie należy do powiatu ryckiego.
[/quote]
A może po prostu masturbujący się pochodził z Puław więc go tam odwieźli... myślta czasami.
Avatar
olo / 8 sierpnia 2011 o 06:52
Rozumiem, że jest coś takiego jak popęd seksualny, ale aby do tego stopnia.... to trzeba leczyć!
Avatar
mychaDBN / 7 sierpnia 2011 o 21:33
weź idź pedale. Ty nie jestes Dęblina bo nawet nazwy miasta nie znasz.
Avatar
samogwalt / 7 sierpnia 2011 o 03:36
peron to miejsce publiczne i po kupnie bileta we kasie , podruzny ma prawo sie rozerwac , niekturzy czytajom gazety inni dlubiom we nosie, inni plotkujom , Demblyn to wolne miasto bez zahamowan, a peron 3 jest ogulnie dostempny dla lesbijek i samogwaltuw, i nikt z pulaw tego nie zmieni my ludzie z demblina bedziemy z tymi azotamy walczyc,palomc ich auta i budujomc atmosfere samozapalnom, to muwie ja Mirek Bany,
Avatar
Jerzy Lenartowicz / 17 października 2011 o 17:52
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem jak się w życiu dobrze ustawić.

Nieudacznicy potrafią mi tylko zazdrościć.

Jestem dumny, że byłem w PZPR!

Jestem przewodniczącym Puławskiego Klubu Trybuny Ludu.

Na forum Klubu popularyzuję moje lewicowe i komunistyczne poglądy!

Służę wiernie komunistycznej sprawie jak prawdziwy komunista!

Jerzy Lenartowicz

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Tel. 609 146 746

Mail: majulena@wp.pl
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza moją ukochaną partią komunistyczną!

Nigdy nie wstydziłem się mojej przynależności do PZPR.

PZPR jestem bardzo wdzięczny.

Członkiem mojej ukochanej partii PZPR byłem przez 18 lat.

Do PZPR wstąpiłem w dniu 22 lipca 1972 roku i byłem jej członkiem do samego końca, czyli smutnego 1990 roku.

PZPR miała dla członków świetny program mieszkaniowy.

Od PZPR-u dostałem darmowe mieszkanie bez kolejki.

Po prostu wiedziałem j... rozwiń
Avatar
mn / 7 października 2011 o 18:42
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
kameleonxyz / 10 sierpnia 2011 o 23:37
Racja, różnie bywa w życiu, ale, ludzie, czy coś takiego naprawdę się zdarza?! - http://######/site/2492news - Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
Avatar
Ferdek / 9 sierpnia 2011 o 12:20
Chłopaki, dajcie sobie spokój.
Redaktor napisał, co gdzieś pokątnie usłyszał, a wy się podniecacie.
Zdarzenie miało miejsce na peronie w Puławach, a zatrzymali chłopa sokiści z Dęblina, po czym "masturbant" ;c))) trafił na Komendę Policji w Puławach. Ot cała sytuacja.
Dęblin miał z tym wspólnego tyle, że służby kolejowe mają tam swoją placówkę, bo tory i peron w Puławach podlegają nadzorowi placówki SOK z Dęblina.
Avatar
htaed si SIP / 9 sierpnia 2011 o 12:15
[quote name='olo' timestamp='1312779292' post='511975']
A może po prostu masturbujący się pochodził z Puław więc go tam odwieźli... myślta czasami.
[/quote]
Olo!
Z myśleniem to ty masz problem i męczysz się z tym strasznie.
Avatar
fant / 8 sierpnia 2011 o 19:36
[quote name='samogwalt' timestamp='1312680977' post='511679']
peron to miejsce publiczne i po kupnie bileta we kasie , podruzny ma prawo sie rozerwac , niekturzy czytajom gazety inni dlubiom we nosie, inni plotkujom , Demblyn to wolne miasto bez zahamowan, a peron 3 jest ogulnie dostempny dla lesbijek i samogwaltuw, i nikt z pulaw tego nie zmieni my ludzie z demblina bedziemy z tymi azotamy walczyc,palomc ich auta i budujomc atmosfere samozapalnom, to muwie ja Mirek Bany,
[/quote]

JESTEŚ TOTALNYM POJEBUSEM SAMOGWAŁCIE!!! A DO DĘBLINA TO TY SIĘ NIE PRZYZNAWAJ SYNU MUŁA...
[quote name='samogwalt' timestamp='1312680977' post='511679']
peron to miejsce publiczne i po kupnie bileta we kasie , podruzny ma prawo sie rozerwac , niekturzy czytajom gazety inni dlubiom we nosie, inni plotkujom , Demblyn to wolne miasto bez zahamowan, a peron 3 jest ogulnie dostempny dla lesbijek i samogwaltuw, i nikt z pulaw tego nie zmieni my ludzie z demblina bedziemy z tymi azotamy walczyc,palomc ich auta i budujomc atmosfere samozapalnom, to muwie ja Mirek Bany,
[/quote]

JESTEŚ TOTA... rozwiń
Avatar
olo / 8 sierpnia 2011 o 06:54
[quote name='A/H1N1' timestamp='1312640767' post='511576']
A co ma wspólnego peron w Dęblinie z Komend a policji w Puławach.
Przypominam redaktorowi, iż peron w Dęblinie należy do powiatu ryckiego.
[/quote]
A może po prostu masturbujący się pochodził z Puław więc go tam odwieźli... myślta czasami.
Avatar
olo / 8 sierpnia 2011 o 06:52
Rozumiem, że jest coś takiego jak popęd seksualny, ale aby do tego stopnia.... to trzeba leczyć!
Avatar
mychaDBN / 7 sierpnia 2011 o 21:33
weź idź pedale. Ty nie jestes Dęblina bo nawet nazwy miasta nie znasz.
Avatar
samogwalt / 7 sierpnia 2011 o 03:36
peron to miejsce publiczne i po kupnie bileta we kasie , podruzny ma prawo sie rozerwac , niekturzy czytajom gazety inni dlubiom we nosie, inni plotkujom , Demblyn to wolne miasto bez zahamowan, a peron 3 jest ogulnie dostempny dla lesbijek i samogwaltuw, i nikt z pulaw tego nie zmieni my ludzie z demblina bedziemy z tymi azotamy walczyc,palomc ich auta i budujomc atmosfere samozapalnom, to muwie ja Mirek Bany,
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 10:2 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 10:2 [RELACJA NA ŻYWO] 3 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 63 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 26 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 15 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!