Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

25 listopada 2015 r.
22:21

Ani przesłuchania, ani wypowiedzenia. Dzielnicowy wciąż chory

0 62 A A

Marek W., były już dzielnicowy puławskiej policji, czeka na przesłuchanie. Funkcjonariusz podejrzany o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu wciąż jest na zwolnieniu lekarskim.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przesłuchanie policjanta miało się odbyć w piątek, ale do tego nie doszło. Jak wyjaśnia Grzegorz Kwit, szef puławskiej Prokuratury Rejonowej, podejrzany nie zgodził na składanie zeznań bez obecności adwokata. Skorzystał z prawa do ustanowienia obrońcy, który będzie go reprezentował w tej sprawie.

Marek W. nadal jest na zwolnieniu, co utrudnia rozwiązanie z nim stosunku pracy. Kom. Marcin Koper z puławskiej policji tuż po wydarzeniach z początku listopada zapowiadał, że były dzielnicowy zostanie wydalony ze służby. Na razie do tego nie doszło.

Zwolnienie nie jest jednak przeszkodą, by mógł zostać przesłuchany. Tym mogłoby być jedynie specjalne zaświadczenie od biegłego lekarza sądowego.

– Podejrzany takiego zaświadczenia nie złożył, więc jego zwolnienie lekarskie nas nie interesuje – mówi prokurator Kwit.

Marek W. jest podejrzany o jazdę pod wpływem alkoholu. We wtorek, 3 listopada, na drodze łączącej Zakłady Azotowe z miejscowością Młynki nietypowo zachowujące się auto zauważyli inni kierowcy, którzy poinformowali policję. Gdy kierowca zaparkował na jednej z posesji, na miejsce przyjechał policyjny patrol i prokurator. Badanie wykazało, że funkcjonariusz znajdował się pod wpływem alkoholu - miał ponad dwa promile. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy, grzywna, utrata prawa do wykonywania zawodu policjanta oraz do posiadania broni.

Czytaj więcej o:

Komentarze 62

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 o 13:57
Tak prewencja. zobaczymy czy jest nietykalny. Sam Marek W pijany dzielnicowy co głosno jest o nim nawet teraz obwinia go o to że to jego robota. i w dalszym ciągu kopie dolki pod 02
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 o 01:35
Ptak JEST NIE DO RUSZENIA jelopy.
Avatar
funkcjusz / 10 grudnia 2015 o 01:32
Czego Oszolom? To grzeczny i poczciwy oficer ktory od asfaltu do obecnego stanowiska doszedl dzieki ciezkiej pracy. Gdy sie cos dzialo to nawet na wolnym byl w KPP a nie w donu. Nadzorowal wszystko idealnie, nie czepia sie ludzi pracujacych uczciwie. Mam wrazenie ze pisze tu cala prewencja?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 10:52
02 może się porzegnać ze stanowiskiem. ciekawe komu będzie dziękował i przepraszal oszołom
Avatar
Gość / 1 grudnia 2015 o 12:57
Widziałam Marka W = słabo wygląda, blady, pewnie jest chory. W urzedzie pracy pytają się o niego
Avatar
Gość / 1 grudnia 2015 o 09:49
02 to dziad.
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 18:46
dzielnicowy chory chyba się osr....ał
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 18:44
02 ma honor. Ja pierdzielę co wy piszecie. Chbba pod pachami
Avatar
Cywil / 30 listopada 2015 o 11:19

02 to honorowy człowiek i wierzę ze sam poda się do dymisji za ................ i te niedociągnięcia


02 to honorowy człowiek i wierzę ze sam poda się do dymisji za ................ i te niedociągnięcia



Ohoho," młode "wilki się odezwały. Co już nie możecie się doczekać zmian ?
Jesteście bierni mierni i niewierni.
To o2 wypromował was na obecne stanowiska. Za uszy was wyciagał. Ale wam ciągle mało. Ciągle tylko chodzicie i narzekacie, że to zrobił źle, tamto źle, można było inaczej to wszystko przez niego. W
Będąc na jego miejscu wszystko zrobilibyscie lepiej. Nagle Alfy i Omegi się porobili.
Wiatr sie zmienił a wy z nim. Widzicie ze statek tonie i na kapitanów się szykujecie.
Teraz to jesteście prawi moralni i sprawiedliwi. Wiecie dlaczego żaden z was nie zajmie jego stanowiska? Bo bez o2 jesteście niczym innym jak tylko tumanami. Kurzu.

02 to honorowy człowiek i wierzę ze sam poda się do dymisji za ................ i te niedociągnięcia



Ohoho," młode "wilki się odezwały. Co już nie możecie się doczekać zmian ?
Jesteście bierni mierni i niewierni.
To o2 wypromował was na obecne stanowiska. Za uszy was wyciagał. Ale wam ciągle mało. Ciągle tylko chodzicie i narzekacie, że to zrobił źle, tamto źle, można było inaczej to wszystko przez niego. W
Będąc na jego miejscu wszystko zrobilibyscie lepiej. Nagle Alfy i Omegi się porobili. ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 09:22
coś długo trzeźwieje? Czego on się nachlał ,że tak długo trzyma?
Avatar
Gość / 11 grudnia 2015 o 13:57
Tak prewencja. zobaczymy czy jest nietykalny. Sam Marek W pijany dzielnicowy co głosno jest o nim nawet teraz obwinia go o to że to jego robota. i w dalszym ciągu kopie dolki pod 02
Avatar
ja / 10 grudnia 2015 o 01:35
Ptak JEST NIE DO RUSZENIA jelopy.
Avatar
funkcjusz / 10 grudnia 2015 o 01:32
Czego Oszolom? To grzeczny i poczciwy oficer ktory od asfaltu do obecnego stanowiska doszedl dzieki ciezkiej pracy. Gdy sie cos dzialo to nawet na wolnym byl w KPP a nie w donu. Nadzorowal wszystko idealnie, nie czepia sie ludzi pracujacych uczciwie. Mam wrazenie ze pisze tu cala prewencja?
Avatar
Gość / 8 grudnia 2015 o 10:52
02 może się porzegnać ze stanowiskiem. ciekawe komu będzie dziękował i przepraszal oszołom
Avatar
Gość / 1 grudnia 2015 o 12:57
Widziałam Marka W = słabo wygląda, blady, pewnie jest chory. W urzedzie pracy pytają się o niego
Avatar
Gość / 1 grudnia 2015 o 09:49
02 to dziad.
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 18:46
dzielnicowy chory chyba się osr....ał
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 18:44
02 ma honor. Ja pierdzielę co wy piszecie. Chbba pod pachami
Avatar
Cywil / 30 listopada 2015 o 11:19

02 to honorowy człowiek i wierzę ze sam poda się do dymisji za ................ i te niedociągnięcia


02 to honorowy człowiek i wierzę ze sam poda się do dymisji za ................ i te niedociągnięcia



Ohoho," młode "wilki się odezwały. Co już nie możecie się doczekać zmian ?
Jesteście bierni mierni i niewierni.
To o2 wypromował was na obecne stanowiska. Za uszy was wyciagał. Ale wam ciągle mało. Ciągle tylko chodzicie i narzekacie, że to zrobił źle, tamto źle, można było inaczej to wszystko przez niego. W
Będąc na jego miejscu wszystko zrobilibyscie lepiej. Nagle Alfy i Omegi się porobili.
Wiatr sie zmienił a wy z nim. Widzicie ze statek tonie i na kapitanów się szykujecie.
Teraz to jesteście prawi moralni i sprawiedliwi. Wiecie dlaczego żaden z was nie zajmie jego stanowiska? Bo bez o2 jesteście niczym innym jak tylko tumanami. Kurzu.

02 to honorowy człowiek i wierzę ze sam poda się do dymisji za ................ i te niedociągnięcia



Ohoho," młode "wilki się odezwały. Co już nie możecie się doczekać zmian ?
Jesteście bierni mierni i niewierni.
To o2 wypromował was na obecne stanowiska. Za uszy was wyciagał. Ale wam ciągle mało. Ciągle tylko chodzicie i narzekacie, że to zrobił źle, tamto źle, można było inaczej to wszystko przez niego. W
Będąc na jego miejscu wszystko zrobilibyscie lepiej. Nagle Alfy i Omegi się porobili. ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2015 o 09:22
coś długo trzeźwieje? Czego on się nachlał ,że tak długo trzyma?
Zobacz wszystkie komentarze 62

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!