Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

4 marca 2010 r.
15:40
Edytuj ten wpis

Bandyci z Puław nie przyznają się do napadu na policjanta

Autor: Zdjęcie autora er
0 65 A A

Prokuratura w Puławach wystąpiła dzisiaj o aresztowanie dwóch mężczyzn, którzy napadli na policjanta. Najmłodszego z bandy chce umieścić w schronisku dla nieletnich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Młodzi bandyci najpierw obrzucili policjanta obelgami, po chwili rzucili się na niego z pięściami. Chcieli wyrwać mu teczkę i przewrócić na ziemię. Grozili, że zabiją. Policjant wbiegł do pobliskiego sklepu. Na komendę zadzwonili przechodnie, którzy widzieli napad.

Prokuratura postawiła dziś 17-letniemu Jakubowi B., jego rówieśnikowi Mateuszowi Ch. oraz 16-letniemu Grzegorzowi B. zarzut usiłowania rozboju. Pierwszy z nich przyznał się jedynie do pobicia. Pozostali stwierdzili, że nie przyznają się do winy.

Komentarze 65

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~adi~ / 7 marca 2010 o 22:36
Puławski HG napisał:
odjebcie sie od tych chłopakow psiarz dostal wpier*** i ch*** was obchodzi co oni przezyli moze mieli taki kaprys zeby mu najebac.....ch*** was to... oni sa spoko ziomki

baran jesteś
Avatar
~adi~ / 7 marca 2010 o 22:24
Em napisał:
okej możemy się czepiać ich samych. dostana to na co zasłużyli. ale przegięciem jest nazywanie ich rodzin" puławskimi żulami n narkomanami" tego kto to napisał można tez "oskarżyć" o brak szacunku w dodatku gdy go się nie zna. przyczepianie etykietek nie jest rozwiązaniem bo można się wychować w bogatej rodzinie z wyższych sfer a potem zabijać. i nie zawsze dzieci z biednych rodzin których rodzice nadużywają alkoholu wyrastają na morderców. takie przyczepianie etykietek nie jest właściwe i mogę się założyć ze pisał to człowiek nie dojrzały i ograniczony. chłopaki przegięliście zmarnowaliście sobie życie i rodzinom! zrobiliście to co chcieliście wasz wybór ale naraziliście swoje rodziny na wielki ból strasznie im współczuje.

chyba sam (sama) nie wierzysz w to co mówisz..tobie powspółczujemy jak ci takie gnoje mordke rozbiją.

chyba sam (sama) nie wierzysz w to co mówisz..tobie powspółczujemy jak ci takie gnoje mordke rozbiją. rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2010 o 22:10
pdwh napisał:
Oni beda miec szacunek w pudle za to, a takie choloty jak wy w pierdlu byly by dymane w dupsko wiec zastanowcie sie co wgl piszecie, cwaniaczki wielkie na forum haha nie znacie ulicy...

Widze tu..... jak łatwo ocenc.......lub oczernić rodziców.........znam rodziców jednego z nich..i moge śmiało poświadczyć że żaden z niego bandzior i tp....nie grozi ...im..... co tu piszecie............i moge śmiało napisać ze są porządnymiobywatelami ,......................czasami tak jest ze dzieci wtybieraja inna droge ale czy to jest patologia ....zlituj sie pajacu co piszesz nie zycze nikomu błedu w ???????nie dokacze ............................Pajace hehe

Widze tu..... jak łatwo ocenc.......lub oczernić rodziców.........znam rodziców jednego z nich..i moge śmiało poświadczyć że żaden z niego bandzior i tp....nie grozi ...im..... co tu piszecie............i moge śmiało napisać ze są porządnymiobywatelami ,......................czasami tak jest ze dzieci wtybieraja inna droge ale czy to jest patologia ....zlituj sie pajacu co piszesz nie zycze nikomu błedu w ???????nie dokacze ............................Pajace hehe rozwiń
Avatar
PATKA / 5 marca 2010 o 22:29
zen napisał:
skoro grozili policjantowi ze go zabija to czemu dostali zarzut usiłowania rozboju a nie zabojstwa?

Oni mu wcale nie grozili... Niektórzy dziennikarze sobie wyolbrzymiają to wszystko... gdzieś jeszcze pisało że chcieli mu zabrac bron, gdzie indziej że dostał kosą po brzuchu... a on tylko po prostu dostał wpie**dol
Avatar
PATKA / 5 marca 2010 o 22:27
~Darek~ napisał:
do której oni chodzili szkoły ?

a czy to ważne do której szkoły chodzili? boisz się dziecko teraz posłac do jakiekolwiek bo na chuligana wyrośnie... o matko straszne... w kazdej szkole zawsze i wszedzie bedziesz mial chuliganerię
Avatar
PATKA / 5 marca 2010 o 22:20
Kuba jaki ma uśmiech na twarzy Mati jaki poważny... aż normalnie go nie poznaje... ej chłopaki dacie radę... tęskno nam :*
Avatar
jo / 5 marca 2010 o 17:22
Gość napisał:
Policjant też człowiek, ksiądz też człowiek, wszędzie trafia się czarne owce, jednak miej na uwadze że taki pech że tj ze ma ktoś do czynienia z prawem kilka razy tyczy się tych co rzeczywiście nie są spokojni. Ja miałem wybryk nie patyczkowali się ze mną, jednak po paru latach inaczej na to patrzę.
Starzy ci nie przemówią do rozumu to ktoś musi to zrobić. Poza tym fakt faktem że np dziecko nałogowej alkoholiczki ma na twarzy wypisane kim byli rodzice, są rysy, to te mają Patologie na mordach jak nic.

ja nie mogę ty chyba nie posiadasz ni jednej rysy nawet w mózgu

ja nie mogę ty chyba nie posiadasz ni jednej rysy nawet w mózgu rozwiń
Avatar
Puławski HG / 5 marca 2010 o 17:11
odjebcie sie od tych chłopakow psiarz dostal wpier*** i ch*** was obchodzi co oni przezyli moze mieli taki kaprys zeby mu najebac.....ch*** was to... oni sa spoko ziomki
Avatar
Gość / 5 marca 2010 o 17:04
Policjant też człowiek, ksiądz też człowiek, wszędzie trafia się czarne owce, jednak miej na uwadze że taki pech że tj ze ma ktoś do czynienia z prawem kilka razy tyczy się tych co rzeczywiście nie są spokojni. Ja miałem wybryk nie patyczkowali się ze mną, jednak po paru latach inaczej na to patrzę.
Starzy ci nie przemówią do rozumu to ktoś musi to zrobić. Poza tym fakt faktem że np dziecko nałogowej alkoholiczki ma na twarzy wypisane kim byli rodzice, są rysy, to te mają Patologie na mordach jak nic.
Avatar
pulawyyy / 5 marca 2010 o 16:37
takie z was wielkie cwaniaki bo na forum przed komputerem i potraficie tylko wyzywac ich i ich rodziny a gowno o nich wiecie. my ich popieramy bo to co robi policja tez nie jest swiete. niby prawo jest prawem a czy onie je przestrzegaja? gdyby wam tak wpier***ili za darmo kilka razy tez mielbyscie ich dosyc i postapili byscie tak samo
Avatar
~adi~ / 7 marca 2010 o 22:36
Puławski HG napisał:
odjebcie sie od tych chłopakow psiarz dostal wpier*** i ch*** was obchodzi co oni przezyli moze mieli taki kaprys zeby mu najebac.....ch*** was to... oni sa spoko ziomki

baran jesteś
Avatar
~adi~ / 7 marca 2010 o 22:24
Em napisał:
okej możemy się czepiać ich samych. dostana to na co zasłużyli. ale przegięciem jest nazywanie ich rodzin" puławskimi żulami n narkomanami" tego kto to napisał można tez "oskarżyć" o brak szacunku w dodatku gdy go się nie zna. przyczepianie etykietek nie jest rozwiązaniem bo można się wychować w bogatej rodzinie z wyższych sfer a potem zabijać. i nie zawsze dzieci z biednych rodzin których rodzice nadużywają alkoholu wyrastają na morderców. takie przyczepianie etykietek nie jest właściwe i mogę się założyć ze pisał to człowiek nie dojrzały i ograniczony. chłopaki przegięliście zmarnowaliście sobie życie i rodzinom! zrobiliście to co chcieliście wasz wybór ale naraziliście swoje rodziny na wielki ból strasznie im współczuje.

chyba sam (sama) nie wierzysz w to co mówisz..tobie powspółczujemy jak ci takie gnoje mordke rozbiją.

chyba sam (sama) nie wierzysz w to co mówisz..tobie powspółczujemy jak ci takie gnoje mordke rozbiją. rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2010 o 22:10
pdwh napisał:
Oni beda miec szacunek w pudle za to, a takie choloty jak wy w pierdlu byly by dymane w dupsko wiec zastanowcie sie co wgl piszecie, cwaniaczki wielkie na forum haha nie znacie ulicy...

Widze tu..... jak łatwo ocenc.......lub oczernić rodziców.........znam rodziców jednego z nich..i moge śmiało poświadczyć że żaden z niego bandzior i tp....nie grozi ...im..... co tu piszecie............i moge śmiało napisać ze są porządnymiobywatelami ,......................czasami tak jest ze dzieci wtybieraja inna droge ale czy to jest patologia ....zlituj sie pajacu co piszesz nie zycze nikomu błedu w ???????nie dokacze ............................Pajace hehe

Widze tu..... jak łatwo ocenc.......lub oczernić rodziców.........znam rodziców jednego z nich..i moge śmiało poświadczyć że żaden z niego bandzior i tp....nie grozi ...im..... co tu piszecie............i moge śmiało napisać ze są porządnymiobywatelami ,......................czasami tak jest ze dzieci wtybieraja inna droge ale czy to jest patologia ....zlituj sie pajacu co piszesz nie zycze nikomu błedu w ???????nie dokacze ............................Pajace hehe rozwiń
Avatar
PATKA / 5 marca 2010 o 22:29
zen napisał:
skoro grozili policjantowi ze go zabija to czemu dostali zarzut usiłowania rozboju a nie zabojstwa?

Oni mu wcale nie grozili... Niektórzy dziennikarze sobie wyolbrzymiają to wszystko... gdzieś jeszcze pisało że chcieli mu zabrac bron, gdzie indziej że dostał kosą po brzuchu... a on tylko po prostu dostał wpie**dol
Avatar
PATKA / 5 marca 2010 o 22:27
~Darek~ napisał:
do której oni chodzili szkoły ?

a czy to ważne do której szkoły chodzili? boisz się dziecko teraz posłac do jakiekolwiek bo na chuligana wyrośnie... o matko straszne... w kazdej szkole zawsze i wszedzie bedziesz mial chuliganerię
Avatar
PATKA / 5 marca 2010 o 22:20
Kuba jaki ma uśmiech na twarzy Mati jaki poważny... aż normalnie go nie poznaje... ej chłopaki dacie radę... tęskno nam :*
Avatar
jo / 5 marca 2010 o 17:22
Gość napisał:
Policjant też człowiek, ksiądz też człowiek, wszędzie trafia się czarne owce, jednak miej na uwadze że taki pech że tj ze ma ktoś do czynienia z prawem kilka razy tyczy się tych co rzeczywiście nie są spokojni. Ja miałem wybryk nie patyczkowali się ze mną, jednak po paru latach inaczej na to patrzę.
Starzy ci nie przemówią do rozumu to ktoś musi to zrobić. Poza tym fakt faktem że np dziecko nałogowej alkoholiczki ma na twarzy wypisane kim byli rodzice, są rysy, to te mają Patologie na mordach jak nic.

ja nie mogę ty chyba nie posiadasz ni jednej rysy nawet w mózgu

ja nie mogę ty chyba nie posiadasz ni jednej rysy nawet w mózgu rozwiń
Avatar
Puławski HG / 5 marca 2010 o 17:11
odjebcie sie od tych chłopakow psiarz dostal wpier*** i ch*** was obchodzi co oni przezyli moze mieli taki kaprys zeby mu najebac.....ch*** was to... oni sa spoko ziomki
Avatar
Gość / 5 marca 2010 o 17:04
Policjant też człowiek, ksiądz też człowiek, wszędzie trafia się czarne owce, jednak miej na uwadze że taki pech że tj ze ma ktoś do czynienia z prawem kilka razy tyczy się tych co rzeczywiście nie są spokojni. Ja miałem wybryk nie patyczkowali się ze mną, jednak po paru latach inaczej na to patrzę.
Starzy ci nie przemówią do rozumu to ktoś musi to zrobić. Poza tym fakt faktem że np dziecko nałogowej alkoholiczki ma na twarzy wypisane kim byli rodzice, są rysy, to te mają Patologie na mordach jak nic.
Avatar
pulawyyy / 5 marca 2010 o 16:37
takie z was wielkie cwaniaki bo na forum przed komputerem i potraficie tylko wyzywac ich i ich rodziny a gowno o nich wiecie. my ich popieramy bo to co robi policja tez nie jest swiete. niby prawo jest prawem a czy onie je przestrzegaja? gdyby wam tak wpier***ili za darmo kilka razy tez mielbyscie ich dosyc i postapili byscie tak samo
Zobacz wszystkie komentarze 65

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 10 11

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 39 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 72 13

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 38 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 54 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 425 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 13

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!