środa, 27 lipca 2016 r.

Puławy

CBA u wójta Janowca

Dodano: 30 grudnia 2012, 17:55
Autor: (mawi)

Wójt Janowca Tadeusz Kocoń (Paweł Buczkowski / Archiwum)
Wójt Janowca Tadeusz Kocoń (Paweł Buczkowski / Archiwum)

Centralne Biuro Antykorupcyjne wzięło pod lupę kopalnię piachu w Janowcu, którą gmina od paru lat dzierżawi prywatnej firmie. Agenci CBA pojawili się w Urzędzie Gminy w Janowcu podczas ostatniej sesji rady gminy.

– Otrzymali ode mnie kopie wszystkich dokumentów z ostatnich ośmiu lat – mówi Tadeusz Kocoń, wójta Janowca.

– Nie tłumaczyli mi się, do czego potrzebne im są te papiery – dodaje.
Gmina dzierżawi kopalnię piachu od 2004 roku. Jest ona w rękach PHU WRPA Muzyka, które na swojej stronie internetowej chwali się, iż jest największą firmą wydobywającą kruszywa w województwie lubelskim.

Kocoń zapewnia, że postępowanie przetargowe przy dzierżawie kopalni było przejrzyste. O wyniki postępowania CBA jest spokojny. – Nie sądzę, żeby coś znaleźli. W tej sprawie nie ma żadnych nadużyć – podkreśla wójt Janowca.
Czytaj więcej o:
podszywacz żartowniś
Prawdziwa Redakcja Janowiec.Info
redakcja
15509 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

podszywacz żartowniś
podszywacz żartowniś (6 dni temu o 18:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To był taki żart z tym podszywaniem i chyba zrozumiały dla wszystkich. Tak na marginesie to dziwne te urlopy moderatorów skoro komentarze pojawiają się i znikają, pojawiają i znikają. Żadnych kolejnych komentarzy nie planuję zamieszczać - wycofuję się z "życia politycznego" Gminy Janowiec. Gorąco pozdrawiam prawdziwą redakcję janowiec.info. P.s. Czytać będę, ale ukradkiem i bez zrozumienia :-)
Rozwiń
Prawdziwa Redakcja Janowiec.Info
Prawdziwa Redakcja Janowiec.Info (6 dni temu o 17:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nieładnie się podszywać pod redakcję Janowiec.info. I to z jakiego powodu? Że nie odublikowali  komentarzy w trybie natychmiastowym? Są wakacje, proszę pana :) Moderatorzy też miewają urlopy. A jeśli komentarz jest pilny, proszę wysłać maila, jest adres w zakładce kontakt. Pozdrowienia od prawdziwej redakcji Janowiec.Info.
Rozwiń
redakcja
redakcja (6 dni temu o 09:26) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Janowiec.info jest niezależnym medium, które jak sama nazwa wskazuje z założenia ma informować mieszkańców gminy o bieżących i pozytywnych aspektach związanych z jej funkcjonowaniem. Krytyka władz jest wtedy dobra gdy podnosi tylko pozytywy w jej działaniach i jest ukierunkowana na nieustanne jej wspieranie. Każda inna forma krytyki jest tylko złośliwym krytykanctwem i jako taka nie będzie publikowana na naszych łamach. Krytykować w sposób dowolny można poprzedniego wójta i jego zauszników oraz wszystkich tych, którzy mają inne zdanie od oficjalnych prawd głoszonych przez demokratycznie wybranych przedstawicieli - obecny wójt i tzw. większość w RG. Rozumimy się? No!
Rozwiń
mieszkaniec
mieszkaniec (6 dni temu o 09:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie warto czytać janowiec.info piszą dla siebie i udają, że im zależy. Żadnego komentarza nie publikują. Czyżby wybory były blisko, że taka gadzinówka wraca na ring?
Rozwiń
gość
gość (20 lipca 2016 o 22:50) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Droga mamo z rady rodziców ty też się nie martw tobie też się pomoże żebyś nie była w radzie rodziców i głosowała bo tak jak ta rada nierada w ug głosuje tak jak nieomylny każe żebyś nie była w tej radzie...Po co takie rady które głosują jak im JJ każe i tylko prostują kolejne potknięcia oświata, inwestycje, finanse, a nie tak jak powinni jak uważają ich wyborcy...Ten raport RIO duuużo mówi gazety znów rozpisują się o gminnej niegospodarności JJ jak gmina będzie niewypłacalna to będzie większy booom niż w oświacie droga mamo z rady rodziców. Czy w ogóle jest możliwe wyciągnięcie konsekwencji względem wójta i rady za niegospodarność i za to co opisuje w raporcie RIO?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (15509)

Pozostałe informacje

Alarm 24

CENEO