Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

28 grudnia 2014 r.
12:00
Edytuj ten wpis

Coraz więcej nowych mieszkań powstaje w Puławach

2 12 A A

Swój blok przy ul. Centralnej w Puławach kończy Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, trwa budowa osiedla Atrium oraz bloku firmy Axxeco, a kilka tygodni temu z nową inwestycją przy ul. Uroczej wystartowała SM Zawiślanka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obecnie na pięciu placach budowy w Puławach swoje bloki stawiają trzy spółdzielnie mieszkaniowe i dwie prywatne firmy deweloperskie. W sumie w ciągu dwóch lat w Puławach do użytku zostaną oddane 134 nowe mieszkania.

Jako pierwsza swoją inwestycję zakończy Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa, która przy ul. Centralnej w ścisłym centrum miasta odda do użytku 24 lokale. - Wykonawca do końca roku zakończy roboty budowlane. Obecnie sprzedanych mamy 60 procent mieszkań - mówi Zenon Golmento, wiceprezes PSM.

W następnej kolejności budowę nowego bloku zakończy SM "Południe", która jesienią przyszłego roku odda do użytku 12 nowych mieszkań przy ul. Żeromskiego. W styczniu 2016 roku gotowe mają być już także dwa pierwsze bloki nowego osiedla Atrium przy ul. Spacerowej, za które odpowiada lubelska spółka TBV. Miesiąc później budowę swojego dwupiętrowego bloku przy ul. Uroczej zakończy SM "Zawiślanka". W tym samym roku do użytku zostanie oddany także czteropiętrowy blok przy ul. Sosnowej od pomorskiego dewelopera Axxeco.
Inwestorzy nie narzekają na brak zainteresowania ze strony nabywców i już zapowiadają kolejne inwestycje.
- Większość mieszkań mamy już zarezerwowanych - przyznaje prezes SM "Zawiślanka" Adam Doraczyński, który na os. Górna-Kolejowa po zakończeniu prac związanych z inwestycją przy ul. Uroczej, planuje budowę kolejnego bloku przy ul. Kwiatowej.

Kolejne bloki chcą postawić także pozostali inwestorzy. SM "Południe" po zakończeniu pierwszego bloku, przy ul. Żeromskiego zapowiada następny. Kontynuacji należy spodziewać się także od TBV, które do budowanych obecnie dwóch bloków w przyszłości chce dołączyć trzy kolejne.

Na razie budowę kolejnych bloków wyklucza jedynie PSM. - Podaż nowych mieszkań w Puławach w ciągu najbliższych lat, według naszego rozeznania, nie tylko zaspokoi zapotrzebowanie, ale także je przekroczy - przyznał wiceprezes tej spółdzielni, Zenon Golmento.

Nowe mieszkania w Puławach w budowie
Grudzień 2014 - 24 mieszkania od PSM (ul. Centralna)
Jesień 2015 - 12 mieszkań od SM Południe (ul. Żeromskiego)
Styczeń 2016 - 36 mieszkań od TBV (ul. Spacerowa)
Luty 2016 - 25 mieszkań od SM Zawiślanka (ul. Urocza)
2016 rok - 37 mieszkań od Axxeco (ul. Sosnowa)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka / 24 kwietnia 2015 o 10:18

pewnie miasta bo przecie nie dewelopera. kupujacy pewnie nie wiedza z czym to sie nawet je phe

Avatar
Iza / 13 stycznia 2015 o 15:47

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Chyba nie masz rozeznania jaki jest koszt zakupu działki (wcale w nie najbliższej okolicy Puław), z jakimś możliwym dojazdem. No ewentualnie tania działka, daleko w polach i traktor? Wtedy to już na pewno sąsiada nie usłyszysz :)

Avatar
Gość / 1 stycznia 2015 o 15:14

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumien

Niby gdzie mają uciekać?

Avatar
ania / 31 grudnia 2014 o 17:55

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumienie.

Avatar
zet / 31 grudnia 2014 o 10:15
Poruszcie również sprawę cen bo według mnie mieszkania w Puława ch są mocno przestrzelone. Tak samo jak opłaty za ciepło, wodę itp.
Avatar
ja / 30 grudnia 2014 o 09:05

a może ktoś poruszy temat do kogo należy grunt na którym buduje sobie deweloper na spacerowej?

Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:42

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

rozwiń
Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:40

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Avatar
spacerowicz / 28 grudnia 2014 o 21:18

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Avatar
developer / 28 grudnia 2014 o 20:45

Zagiel Dom na Spacerowej + 36 lokali , a Mak Dom na Sosnowej + 21 , przy Sieroszewskiego + 24 ....... słabe rozeznanie Redaktorze , albo artykuł sponsorowany........

Avatar
anka / 24 kwietnia 2015 o 10:18

pewnie miasta bo przecie nie dewelopera. kupujacy pewnie nie wiedza z czym to sie nawet je phe

Avatar
Iza / 13 stycznia 2015 o 15:47

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Chyba nie masz rozeznania jaki jest koszt zakupu działki (wcale w nie najbliższej okolicy Puław), z jakimś możliwym dojazdem. No ewentualnie tania działka, daleko w polach i traktor? Wtedy to już na pewno sąsiada nie usłyszysz :)

Avatar
Gość / 1 stycznia 2015 o 15:14

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumien

Niby gdzie mają uciekać?

Avatar
ania / 31 grudnia 2014 o 17:55

Zobaczycie jak za kilka lat będą uciekali z tych bloków. Już się w niektórych wspólnotach biją na zebraniach, a w spółdzielniach to samo. Zadłużone to wszystko i tak jak w kołchozie, nikt za nic nie odpowiada. Kupowanie mieszkania w bloku w mieście tej wielkości co Puławy, to nieporozumienie.

Avatar
zet / 31 grudnia 2014 o 10:15
Poruszcie również sprawę cen bo według mnie mieszkania w Puława ch są mocno przestrzelone. Tak samo jak opłaty za ciepło, wodę itp.
Avatar
ja / 30 grudnia 2014 o 09:05

a może ktoś poruszy temat do kogo należy grunt na którym buduje sobie deweloper na spacerowej?

Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:42

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

Czemu mnie to nie dziwi. Zapłacone ... i ...spier.....j.

Takie jest niestety podejście.

rozwiń
Avatar
olo / 29 grudnia 2014 o 07:40

Wolałbym się dodatkowo zadłużyć i pobudować domek na uboczu niż mieszkać w tych blokach, co to same niedoróbki i słychać jak sąsiad chrapie....

Avatar
spacerowicz / 28 grudnia 2014 o 21:18

o żaglu nie chcieli pisać bo wiedzą, że to firma do d... niektórzy lokatorzy już rok czekają z usunieciem  usterek przy ul Spacerowej w swoich blokach. Ani kierownik budowy ani właściciel firmy budowlanej ( podwykonawcy) nie reagują na prośby i uwagi mieszkanców.... szmelc i dziadostwo. ludzi mają gdzieś. wzieli kasę i nie chce im sie poprawiać szajsu który sami zrobili...

Avatar
developer / 28 grudnia 2014 o 20:45

Zagiel Dom na Spacerowej + 36 lokali , a Mak Dom na Sosnowej + 21 , przy Sieroszewskiego + 24 ....... słabe rozeznanie Redaktorze , albo artykuł sponsorowany........

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 0

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 3 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 13 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 35 1

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 13

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 7 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!